המלצה על ראוטר VDSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על ראוטר VDSL

pure perfection
 Share

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...

ASUS DSL-AX82U עדיף אך עם תג מחיר גבוה יותר/

שים לב שהוא מגיע עם תמיכה בתקן ax (כלומר 6), לעומת ה-TP-Link

לגבי תמיכה ב- Vectoring (ז"א 35b) אז קח בחשבון שזאת טכנולגיית מעבר ועם הגברת קצב הפריסה של תשתיות הסיבים (עכשיו גם כשבזק נכנסה אקטיבית לשוק הזה) אז פחות הייתי לוקח את זה כפקטור לבחור על פיו לאור ההשקעה הלא זניחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה , העניין הוא שקשה למצוא את האסוס במלאי אני לא יודע למה . 

אלוהים יודע מתי יסיימו פריסה ויגיעו לכל מקום . 

צריך לציין שאני מעדיף להשתמש כמה שפחוט באלחוטי ורוב הזמן מכבה אותו , יש לי פריסה של חוטי אז לא כלכך מפריע לי הוויפיי .

יש לך המלצה או העדפה אחרת ?

נערך על-ידי pure perfection
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי לרכוש ראוטר-מודם VDSL תומך 35B פשוט וזול יותר ולהשתמש בו רק כמודם (בתצורת Bridge) בשרשור לראוטר קיים, נותן פתרון טוב יותר ויכול לשמש אותך גם במעבר תשתית.

אין היצע גדול של ראוטרים משולבי מודם DSL, יותר קל מצוא את סדרת ה-RT של אסוס - ראוטרים RT = מאשר את אלו של ה-DSL.

בכל מקרה, אם אני לא טועה היה בעבר ב-KSP. באייבורי אני זוכר שהיה דגם פשוט של ראוטר-מודם תומך מתוצרת D-Link.

אם אתה לא משתמש ביכולות האלחוטיות ולא רלוונטי לך כל ה-AiMesh וכל היתר אז באמת אין טעם להתפרע עם ראוטר שהמחיר הגבוה שלו הוא בעיקר פקטור של היכולות האלחוטיות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...