המלצה לנייד לילדה בת 10 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנייד לילדה בת 10

ami4455
 Share

Recommended Posts

היי , מעוניין בלפטופ עבור ילדה בכיתה ד'. אני מעדיף לרכוש לפטופ ברמה טובה ושיהיה קל משקל.

כמובן מבחינת הילדה מה שחשוב הוא המראה של הנייד ורוד/gold וכדומה.במידת הצורך אני מתכנן לעטוף את הנייד בכיסוי כלשהו

מבירור שעשיתי ב מצאתי 5 אופציות שנראות לי רלוונטיות :

Samsung Galaxy Book Ion 13.3” Laptop| QLED Display and Intel i7 Processor | 8GB Memory | 512GB | Long Battery Life and 10 Operating System | (NP930XCJ-K01US)

2020 HP Envy 13.3" Ultra HD Touch-Screen Laptop 10th Gen Intel i7-1065G7 8GB DDR4 Memory 512GB SSD WiFi 6 5.0

ASUS VivoBook S13 Thin and Light Laptop, 13.3” FHD Display, Intel i5-1035G1 CPU, 8GB LPDDR4X , 512GB PCIe , 10 Home, Fingerprint Reader, Dreamy White, S333JA-DS51-WH

ASUS ZenBook 13 Ultra-Slim Laptop, 13.3” FHD NanoEdge Bezel Display, Intel i7-1165G7, 16GB LPDDR4X , 1TB PCIe , NumberPad, 4, 6, 10 Home, Pine Grey, UX325EA-AH77

Microsoft Surface Laptop 3 – 13.5" Touch-Screen – Intel i5 - 8GB Memory - 256GB Solid State Drive (Latest Model)

אשמח להמלצה או באחת מ 5 האופציות או באופציה אחרת רלוונטית. 

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

4500 -5000 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

תכני HD,  מסמכי office

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

גודל מקסימלי 13.3 inch , משקל מתחת ל 1.5kg (כמובן כמה שפחות יותר טוב)

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

windows 10

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

אין בעיה דרך אתר מחו"ל וכדומה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

לא שידוע

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

לעתי, לילדה בת 10 כדאי לקנות בסיסי וזול,

כי בגיל הזה לרוב לא ממש שומרים על דברים.

בל מקרה, מבין הניידים - 

הייתי הולך על 

ציטוט של ami4455

ASUS ZenBook 13

ואם יש גירסה זהה עם מסך 14 -אינצ', בכלל עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...