אפשר להגדיל את הטווח של ה5 GHZ כדי לקלוט אותו גם בחדר הסמוך? (תשתית הוט + בב"ל ופרטנר פרוס בבית עם MOCA) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר להגדיל את הטווח של ה5 GHZ כדי לקלוט אותו גם בחדר הסמוך? (תשתית הוט + בב"ל ופרטנר פרוס בבית עם MOCA)

Eli236
 Share

Recommended Posts

היי,

יש לי משקפי QUEST 2 וקיימת אופציה דרכם להשתלט על המחשב באמצעות WIFI וככה לשחק במשחקי סטים באופן (VIRTUAL DESKTOP)

העניין הוא שצריך WIFI ממש ממש ממש חזק בשביל זה. 5 GHZ או WIFI 6.

פתחתי את האשכול הזה לפני שבוע - 

הצלחתי להוציא מהוט הוטבוקס 4, ובחדר שבו הוא מחובר באמת יש חיבור WIFI מספיק חזק שנותן 886 מגה וככה אפשר להריץ את המשחקי , הבעיה היא שאני צריך קליטה כל כך טובה בחדר הסמוך, כי בחדר של הראוטר אין מקום לזוז בשביל הVR, בחדר הסמוך אני מקבל מאותו WIFI רק 120 מגה. וזה לא מספיק.

תסלחו על הכישורי ציור הכושלים שלי אבל הבית נראה בערך ככה באזור שבו אני משתמש במשקפיים - https://imgur.com/a/SbLCqHs

יש לי בבית פרטנר TV עם ממירים בכל החדרים (כולל בחדר של הראוטר ובחדר של הVR), החיבור של הממירים הוא דרך המתאמי MOCA האלה של פרטנר שמתחברים לראוטר מצד אחד ולכל החדרים בצד השני, http://fiberbox.hot.net.il/tutorials/internet/moca נראים בערך ככה, רק עם לוגו של פרטנר במקום של . אם זה איכשהו עוזר.

בהתחשב במצב הקיים שתיארתי, מה הייתם ממליצים לעשות בשביל לקבל שידור טוב למה שאני צריך? אני אולי אוכל להביא מהוט עוד ראוטר, אבל קשה לי להאמין שהם יביאו לי עוד הוטבוקס 4 כי הם הסכימו לתת לי אותו רק כשהגעתי לשימור לקוחות לפני ניתוק, אם אני אחבר נניח HOTBOX 2 במקום של הראוטר ליד המחשב, ואז אחבר את ההוטבוקס 4 בחדר שבו אני משתמש בVR. לא יהיה לי צוואר בקבוק או משהו? 

או שאולי אתם ממליצים על פתרון אחר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...