מחשב גיימינג קטן - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג קטן

יריןvc
 Share

Recommended Posts

שלום, מעוניין לקנות מחשב לגיימינג קל ומשפחתי עם 10 צפיתי במודעה של מחסני חשמל ומצאתי מחשב עם חומרה דיי טובה, שוב אני אומר רציתי גיימינג קל ולא יקר כלכך בסביבות 2000 שח. המחשב עם חומרה טובה לפיי מה שאני מבין אך אני מפחד שהוא יתחמם מהר מידיי כי הוא במארז קטן ודבר שני אם תוכלו להסתכל עליו ולהגיד לי למשל אם הוא יריץ גיטיאי טוב וכמה FPS בערך 

תודה לעונים מצרף קישור למחשב שרק לציין הוא בא גם עם הרבה שטח אז יחסית למחיר ולדרישות שלי לדעתי הוא מתאים אבל המראה מטעה

😜

https://www.payngo.co.il/catalog/product/view/id/75125/s/263437/category/104/?refreshed

נערך על-ידי יריןvc
ך
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרחק מחנויות כמו מחסני חשמל כמו מאש שזה נוגע למיחשוב, המחשב הזה שהם מציעים הוא אנטיקה שאין לה מקום בחנות, אולי רק לתרומה.
אם אתה פתוח לקניה של חומרה בת 7+ שנים הייתי פשוט קונה מחשב ביד שניה שיהיה טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

תתרחק מחנויות כמו מחסני חשמל כמו מאש שזה נוגע למיחשוב, המחשב הזה שהם מציעים הוא אנטיקה שאין לה מקום בחנות, אולי רק לתרומה.
אם אתה פתוח לקניה של חומרה בת 7+ שנים הייתי פשוט קונה מחשב ביד שניה שיהיה טוב יותר.

אבל תשמע זה חומרה טובה טוב ומערכת הפעלה והכל במחיר מצוין אז מה הבעיה מאיפה לקנות מה הם מביאים לי משהו משומש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

כתוב בברור "מחודש" הם לא מסתירים שזה משומש, אף אחד לא מחזיק מחשבים במחסן ומוציא אותם אחרי 7 שנים. היתרון העיקרי בקניה מחברות כאלו זה שהם נותנים לך אחריות.

יש אבל בעיה חמורה בכך שהוא משומש כי בתכלס נראה אחלה מחשב וגם כאילו "חידשו אותו" אם זה נורא אז אני מבין אבל אם לא רואים בזה הבדל אז למה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...