המלצה לאנטי וירוס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאנטי וירוס

speakspeak288
 Share

Recommended Posts

היי,

התקנתי לאחרונה וינדוס 10, ואני מחפש להתקין אנטי וירוס בגירסה מלאה, שהוא ללא תשלום.

אני יודע שקיימות גרסאות חינמיות באינטרנט, אבל תמיד הן מגיעות עם הגנה בסיסית בלבד.

הורדתי בעבר מספר תוכנות אנטי וירוס, ביניהן AVIRA, MCAFEE, AVG, ועוד.., בגירסתן החינמית,

ותמיד בדיקות ההגנה היו חלקיות, ונדרש ממני בהמשך להוסיף תשלום.

שתי שאלות:

1. מה האנטי וירוס הכי מומלץ, ומה ההגנות הכי חשובות שהוא אמור לספק?

2. מאיזה אתר אמין אני יכול להשיג אותו בגירסה המלאה החינמית?

אודה לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי,

על איזה אנטי וירוס מובנה מדובר? האם וינדוס דיפנדר? 

האם למשל וינדוס דפנדר מוגדר כאנטי וירוס או כחומת אש? האם ניתן לבצע איתו סריקה מפני במחשב?

במידה והתקנתי אנטי וירוס נוסף, האם הוא מבטל את פעולתו של ה-דפנדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת אנטי וירוס וחומת אש חינמית, בדגש על החינמי - אני חושב שאני יכול להמליץ על zonealarm של checkpoint הישראלית (למחצה?).

הם נותנים הגנה שנחשבת לטובה בגרסה החינמית שלהם. הממשק העיצובי שלהם כבר לא השתנה שנים אבל הם מעדכנים את מה שחשוב מתחת למנוע.

מבחינת מתחת למנוע אז הם מעדכנים את חלק מהאלמנטים ממערכות אחרות כגון קספרסקי ועוד דברים.

נראה לי שמבחינת בפיתוח אישי זה בעיקר חומת האש.

בגרסה בתשלום שלהם אז יש להם כמובן הגנה מתוכנות כופר וכדומה ושאר דברים. אבל כגרסה בתשלום, יכול להיות שהייתי ממליץ על מערכות אחרות ולא דווקא את שלהם.

ולשאלה שלך אז זה כן מבטל את defender. הבעיה עם האנטי וירוס שמובנה בוינדוס הוא לא דווקא מבחינת יכולות הגנה פלוס מינוס או כל מיני תוספות שחלקם מיותרות שמערכות מכניסות, אלא בעיקר בעיות כגון הרבה זיהויים לא נכונים של קבצים כשרים וכמובן וורסטאליות שימוש ושאר ירקות. שיהיה בהצלחה.

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של speakspeak288

היי,

על איזה אנטי וירוס מובנה מדובר? האם וינדוס דיפנדר? 

האם למשל וינדוס דפנדר מוגדר כאנטי וירוס או כחומת אש? האם ניתן לבצע איתו סריקה מפני וירוסים במחשב?

במידה והתקנתי אנטי וירוס נוסף, האם הוא מבטל את פעולתו של ה-דפנדר?

הWindows Defender הוא האנטי-וירוס. הוא סורק ברקע כל הזמן ואפשר לבצע גם סריקה יזומה.

בנוסף יש גם Firewall, גם הוא מובנה.

התקנת אנטי-וירוס / חומת אש צד שלישי אכן תבטל את פעולתם של הכלים המובנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...