מחפש טכנאי/מעבדה לתיקון עכבר באיזור המרכז. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טכנאי/מעבדה לתיקון עכבר באיזור המרכז.

ha
 Share

Recommended Posts

אני משתמש ב G700s של לוג'יטק יותר מעשר שנים וזה העכבר השני שלי מאותו דגם. העכבר כשלעצמו מצויין (למעט הסוללה הנטענת המג'וייפת שמגיעה איתו) מבחינת שימושים אבל הסוויטיצ'ים איתם הוא מגיע דפוקים והכפתורים העליוניים (מקשי עכבר ימני ושמאלי) מתחילים להתקלקל כל חמש-שש שנים. לפני שנה הם התחיל לעשות בעייות (לחיצה כפולה, הפסקת לחיצה שהכפתור לחוץ וכו') אבל הם נעלמו אבל בשבוע האחרון הן חזרו וזה מטריף אותי...

את העכבר הקודם (G700) שסבל מאותה בעייה ניסיתי לתקן לבד לפי סרטונים מהיוטיוב עם מעבדת האלקטרוניקה שהייתה לי בעבודה, התיקון אמנם הצליח אבל משהו נדפק באופטיקה של העכבר והוא לא זז נכון. קשה מאוד להשיג עכבר כזה חדש והוא עולה יותר מאלפייה כך שאני מעדיף שיתוקן.

מישהו מכיר מעבדה שיכולה לבצע תיקון כזה? או טכנאי אמין שאפשר לסמוך עליו?

(אני חושב שכבר שאלתי את זה בעבר אבל לא מצאתי מישהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל זה ממש לא מה שאני צריך.

ל G700 ישנם יותר מ 7 כפתורים נוספים (למעט השניים הראשיים) הניתנים לתיכנות (לכל אפליקצייה בנפרד, משהו שראיתי רק בלוג'יטק). לא רוצה אפילו לחשוב על לעבור לעכבר כל כך מוגבל. קניתי בזמנו עכבר לא זול עם חמישה כפתורים, אחרי פחות מיום הוא עף למגירה.

ד"א, בעבודה אני משתמש ב G600 (10 כפתורים נוספים + SHIFT) לכתיבת קוד ודיבוג, ה G700 לא מספיק... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.itech-store.co.il/items/874461-עכבר-גיימינג-Logitech-Rechargeable-Gaming-G700S

https://goldtop.co.il/product-details.aspx?proid=45075

האם מדובר בעכבר הזה ? האם הם מפרסמים click bait שאינו קיים במלאים ? 

ברמת העקרון כל מעבדת אלקטרוניה אמורה להיות מסוגלת לטפל בזה אבל לרובן לא יהיו סוויצ'ים מתאימים של omron . 

הבעיה היא שעל כל שקל שאתה משלם לעצמאי שעובד מסודר , לפחות חצי לא נשאר אצלו .

קשה לי להאמין שתמצא טכנאי זר שיבצע את העבודה בפחות מ 250 ש"ח  .

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי כבר סוויצ'ים מתאימים של omron עוד בפעם הקודמת. בגדול, העכבר הזה דיי קשיח ואע"פ שחטף אצלי לא מעט מכות ונפילות הוא עדיין מתפקד מצויין. נראה לי שווה להשקיע בו 150-200 ש"ח לתיקון כי הצפי הוא שישרוד עוד 5 שנים לפחות. לי לקח להחליף את המפסקים כחצי שעה ואני לא טכנאי מומחה.

כן, זה בדיוק העכבר, אף פעם לא ראיתי אותו נמכר בארץ במחיר כזה. אבל תודה בכל מקרה, ביום ראשון אבדוק אם זה אמיתי ואם כן אז אזמין שניים חדשים.

"אני מהזן שמסתפק ב - 3 הקלאסיים." אני לא יודע אם לקנא או לרחם... ד"א, איפה משתמשים בכפתור האמצעי? כשאני מתכנת אני ממפה את כל מקשי הפונקציות לכפתורי העכבר, אתה לא תאמין כמה זה מפשט את תהליך הכתיבה והדיבוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לגולד-טופ, אין להם את העכבר הזה כבר זמן רב. הם טוענים כי הלינק מכיל קאש של ולא את הדף האמיתי.

ביצעתי הזמנה מאייטק סטור ללא תשלום אלא בקשה לחיוב טלפוני, נראה אם אם הם יתקשרו בשבוע הבא.

גכל מקרה אשמח לשם של מעבדה מומלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק גדול מאוד אם תמצא טכנאי שיתקן לך את העכבר, בטח במחירים שאתה מדבר עליהם (150 שקל?)...

אבל אני גם לא מבין למה אתה מנסה לחפש עכבר ישן שכבר לא קיים, ועוד טוען שהוא עולה לכאורה יותר מאלף שקל..?

העכבר שאתה רוצה הוא ה-G604 והוא עולה 99$.

מודרני עם כל הטכנולוגיות החדשות, ו-15 כפתורים.

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g604-lightspeed-wireless-gaming-mouse.910-005622.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה נחמדה אך עדייין זה נראה נראה (בעיין) כלא מספיק, הייתי שמח למצוא חנות שמוכרת אותו ומרשה להפעיל אותו לפני הקנייה כי אחרי העכבר המשוכלל הקודם שקניתי לפי המלצות הבנתי כי עכבר צריך קודם כל להרגיש נוח ביד... שוב, לא אכפת לי לשלם סכום כזה עבור תיקון העכברים שלי, אני מחפש בעל מקצוע שיכול לבצע תיקון (דבר נדיר בזמננו) ושאפשר לסמוך עליו. אם הם ישרדו לי עוד 8 שנים זה נראה לי מספיק.

ציטוט של Milford Cubicle

אבל אני גם לא מבין למה אתה מנסה לחפש עכבר ישן שכבר לא קיים, ועוד טוען שהוא עולה לכאורה יותר מאלף שקל..?

https://www.amazon.com/Logitech-G700s-Rechargeable-Gaming-Mouse/dp/B00BFOEY3Y/ref=psdc_172487_t1_B00XTG9JSG

בסופו של דבר אני עם הדגם הזה יותר מ 8 שנים וכל כך רגיל אילו שקשה לי לעבוד עם עכבר אחר, הוא מתאים לי ככפפה ליד🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שמצאת עמוד מוצר ישן של מוצר שהוא כבר מזמן discontinued ו-out of stock בכל העולם, לא אומר שזה המחיר של המוצר הזה...

אם אתה רוצה להיתקע בהיסטוריה זאת זכותך, אבל אתה לא תמצא טכנאי שיתעסק עם לתקן לך עכבר (שהמחליף הטוב ממנו עולה 99$...) אז הדילמה שלך היא בין לקנות את המחליף (הטוב יותר!) ב-99$, או לשלם מאות דולרים על איזה חיסול מלאי אחרון מאיזה מדף של מישהו שאיכשהו נשאר לו אחד שצבר אבק.

אגב, אתה לא תמצא חנות שתיתן לך לפתוח את העכבר בלי לקנות אותו, אבל אתה כן יכול פשוט להזמין אותו מכל חנות בארץ בתנאי שתעשה הזמנה מהאינטרנט, לנסות אותו, ולהחזיר (בקיזוז דמי ביטול עסקה) במידה ולא תהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מה שמבקשים, אז זה מה שמשלמים. לעניות דעתי, אם הם דורשים יותר מאלפייה על עכבר ישן (חדש) זה אומר שיש מי שישלם על זה את הסכום הנדרש. לפני שנה+ מצאתי אותו במקרה ב 600 ש"ח באיביי, ההזמנה שלי התעכבה קצת וקיבלתי מייל מתנצל מהמוכר שהכל נמכר... ד"א, זה שהוא מיושן לא הופך אותו לגרוע, נהפוך הוא. (אני מקלל את ה WIN10 כל שבוע מחדש, בבית אני עובד עם ה 7 ונהנה)

ציטוט של Milford Cubicle

אגב, אתה לא תמצא חנות שתיתן לך לפתוח את העכבר בלי לקנות אותו, אבל אתה כן יכול פשוט להזמין אותו מכל חנות בארץ בתנאי שתעשה הזמנה מהאינטרנט, לנסות אותו, ולהחזיר (בקיזוז דמי ביטול עסקה) במידה ולא תהיה מרוצה.

תודה, על זה לא חשבתי.

כרגע, הדילמה שלי היא בין לשלם מאות דולרים על איזה חיסול מלאי אחרון מאיזה מדף של מישהו שאיכשהו נשאר לו אחד שצבר אבק או לשלם 100-150$ עבור תיקון שני העכברים.

ה G604 ישאר אם אף אחת מהאופציות לא יתממשו.

תודה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה של התיקון לדעתי קיימת רק בדמיון שלך...

ואם אתה מעדיף לשלם 400$ על עכבר פחות טוב מאשר 99$ על עכבר יותר טוב, רק בגלל שיש לך היסטוריה איתו ואתה פוחד משינויים, זה כמובן עניין שלך אבל קשה להגיד שזאת האופציה העדיפה או ההגיונית מבין השתיים שנותרו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...