אחריות למחשב Mac - מי מספק אחריות לחומרה? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות למחשב Mac - מי מספק אחריות לחומרה?

Hatzi6
 Share

Recommended Posts

היי.

יש ברשותי מחשב פרו 16 2019 שנקנה יד2 לפני כחודש, ונקנה חדש ע״י הבעלים הקודמים שלו לפני פחות משנה מאמירים הפצה. 

המצב הפיזי של המחשב מושלם, ומצב החומרה שלו תקין לחלוטין (הרצתי כל בדיקה אפשרית). 

תהיתי אם יש חברה כלשהי שמספקת איזשהי אחריות לחומרה, שנראה לי הכי חשוב. 

- בדקתי את האחריות של אמירים הפצה, והאופציה היחידה שיש לי היא בעצם ה VIP+ שלהם - שרק כוללת איסוף למעבדת תיקון מורשת של אפל ומחשב חלופי - שפחות רלונטי אלי (אני לא עסק או משהו כזה) - לא כולל עלויות תיקון. 

- בדקתי מול iDigital: לא רק שאני לא יכול לממש אחריות כי המחשב הוא יד שניה, הרחבת האחריות מולם יכולה להתבצע רק אחרי חודשיים מרגע רכישת המחשב. וגם, שהאחריות שלהם לא כוללת בכלל נזקים פיזים. כך שמולם אבוד וגם לא רלונטי.  

אני יודע שיש עוד כל מיני חברות פרטיות, חלקן מורשות וחלקן לא, שנותנים אחריות או ״ביטוח״ למכשירים היקרים של .

תהיתי איפה אתם מבטחים את המחשב שלכם אם בכלל.

או איפה מומלץ לעשות זאת

שכולל תיקנים פיזים/החלפות/וכו׳. 

ובמידה ואין כזה שירות - איפה מומלץ לתקן מקבוק ומה בערך טוחי המחירים (תיקוני מסך, החלפת סוללה, פנימי/חיצוני, וכו׳... כל מה שאתם יודעים יעזור לי להבין מה ההוצאות האולי צפויות לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם צריכים להמשיך לספק שרות תחת האחריות המקורית אם היא עדיין בתוקף כל עוד אתה מציג את החשבונית (של הרוכש המקורי).

לגבי השאר, אחריות נגד שבר ואפשרות להרחיב אחריות למוצרים בני שנה+ הם דברים שלא ממש קיימים בשוק הישראלי באף חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הם צריכים להמשיך לספק שרות תחת האחריות המקורית אם היא עדיין בתוקף כל עוד אתה מציג את החשבונית (של הרוכש המקורי).

לגבי השאר, אחריות נגד שבר ואפשרות להרחיב אחריות למוצרים בני שנה+ הם דברים שלא ממש קיימים בשוק הישראלי באף חברה.

אתה יודע לומר מה קורה בשנה השניה?

אני לא יודע פרקטית אם לפי החוק מספיקה חשבונית (לא ראיתי שרשום). יש מקומות שדורשים ממך להעביר בעלות עם צילום ת.ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הם = idigital?

הבעלות הועברה אלי ע"י המשתמש. הקודם מול אמירים.

ויש ברשותי את החשבונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...