EVO Plus 970 ביצועים נמוכים מevo 840? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EVO Plus 970 ביצועים נמוכים מevo 840?

בלתי נחסם
 Share

Recommended Posts

היי,

עשיתי בדיקות בעזרת 2 תוכנות, אחת AS BENCHMARK, והשנייה התוכנה של Samusng Magician , בשתיהן הEVO 840 מגיע לתוצאות\מהירויות יותר טובות.

איך זה הגיוני ? הEVO PLUS 970 זה כונן M2 לפי מה שאני יודע, אמור לתת ביצועים יותר טובים (לא?).

מצרף צילומי מסך של הבדיקות - 

EVO PLUS 970

image.png.a0aed2f258dccd8bf363294293dbb55b.png

image.png.0088133524d4db7f09633f43b616a3a5.png

EVO 840 - 

image.png.82bc32ca3870ed6951483a414f29a27d.png

image.png.8e9a536b18110e5fb0de6008d4256021.png

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה מופעל לך בsamsung magician המצב rapid mode שמעביר את המבחנים האלה לזיכרון הram. המלצה שלי היא לכבות את האופציה הזאת שכן היא יכולה לגרום לבעיות כאלו ואחרות וקריסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

כנראה מופעל לך בsamsung magician המצב rapid mode שמעביר את המבחנים האלה לזיכרון הram. המלצה שלי היא לכבות את האופציה הזאת שכן היא יכולה לגרום לבעיות כאלו ואחרות וקריסות.

בדקתי ובאמת זה מופיע, אבל רק בכונן של ה840, לא של ה970 אליו יש לי חשד שיש בעיות בביצועים.

image.png.e83aa1b857dccc1763f6ac2ab2b7975e.png

image.png.e8a4a020547549650ac0b00944285a62.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכונני אין את האפשרות הזאת כי לרוב הבינו שאין סיבה. פלוס מינוס הכונן עובד בטווח הסביר שלו, אמנם לא מקסימום ביצועים בטווח שנמדד. יש לכך עוד דברים שיכולים להשפיע כגון דברים שרצים ברקע ,הגדרות של מערכת ההפעלה, ערוצי pciex2  לעומת 4 ערוצים וכדומה. בכל אופן הייתי מבטל את הrapid mode ב840 שכן זה גם לוקח מהראם של המחשב וגם יכול לגרום לבעיות יציבות.

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לגבי המערכת ההתקנה נמצאת על הEVO PLUS 970.

ביטלתי לביינתים את הRAPID MODE.

יכול להיות שיש הגדרות בביוס שצריך לבדוק אותן?

*מעדכן שלאחר ביטול RAPID MODE המהירות ב840 ירדה דרסטית.

נערך על-ידי בלתי נחסם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתיאוריה עצם העובדה שהמערכת הפעלה יושבת על ה970 אז זה כנראה מאט אותך בבדיקת ביצועים בלבד. אבל זה כי המערכת הפעלה עובדת תוך כדי על הכונן הזה ביחד עם עוד תוכנות ברקע כנראה. בתיאוריה מבחינת ה970 ובלי קשר לשאר המשתנים שרק אתה יודע עליהם (רכיבים, תוכנות וכדומה), אמורה להיות לך חוויה טובה בזכות ה970 וטוב ששמת את המערכת הפעלה עליו. לא הייתי רודף אחרי מספרים ומשתדל להנות ולהשתמש במחשב לשימושים שלך. לגבי ה840 אז המהירות שראית היא של הזיכרון שלך ולא של ה840. זה כל הסיפור של הrapid mode. הוא טוען לcache של הזיכרון תבניות מסוימות כגון הבדיקת ביצועים וכמה דברים אחרים. זה נראה יפה במספרים, אבל בפועל זה לא נותן יותר מדי וברשת מדברים הרבה שזה גם עושה בעיות תאימות וקריסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום בעיה, המהירויות של ה 970 פחות או יותר תקינות, וב 840 אתה מקבל מספרים הזויים בגלל ה rapid mode כמו שאמרו (אתה יכול גם לבדוק את המפרט הטכני של ה 840 ולראות שמופיעים שם מספרים הרבה יותר נמוכים מהבדיקה שקיבלת עם ה 970).

נערך על-ידי elad18
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...