זקוק לעצתכם ברכישת ראוטר מתאים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעצתכם ברכישת ראוטר מתאים

Aviram Dan
 Share

Recommended Posts

https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&cuts=2616&q=ax20&site-search=ax20#

TP-Link Archer AX20 AX1800 Dual-Band 6

המליצו לי על הנתב הזה. אלא שהידע שלי בכל הנושא שואף לאפס!

כרגע יש לי של 200 מגה, דרך (ספקית הוטנט) עם מחורבן שנקרא HOTBOX 2 - עם המון ניתוקים!

יש לי מספר שאלות :

האם הנתב שלמעלה יכול להחליף (טכנית ומעשית) את הנתב של הוט? האם הוא ייתן ביצועים עדיפים באופן מורגש?

אם אני עובר לבזק, האם הוא עדיין יתפקד ברמה טובה או גבוהה גם עם החיבור של בזק?

במידה ויגיעו (במהרה בימינו, אמן!) אלינו סיבים-אופטיים של אחת החברות, האם גם אז הנתב הזה יהיה שמיש במקום מה שיש לחברות הסיבים להציע?

עד כמה זה מורכב ומסובך להגדיר את הנתב הזה לשימוש ברשת של או בזק?

האם יש נתב אחר שעדיף על זה כמענה לכל האמור לעיל?

אם יש מידע חיוני נוסף שכדאי לי לדעת, אשמח להרחבת השכלתי בנושא.

תודה מראש לכל העוזרים! :D

נערך על-ידי Aviram Dan
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש מהוט את ההוטבוקס 4, הוא יותר מתקדם ותומך בוויפי ב-2.4 וגם ב-5 ג'יגה. שווה לך לנסות לפני שאתה משקיע בציוד על חשבונך. אני גם מחובר בתשתית וספק הוטנט ב-200 מגה וההוטבוקס 4 עובד בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הוטבוקס 1 ותשתית עם ספק הוטנט במהירות של 200 מגה אחרי שדרוג ממהירות של 100 מגה.

הדגש אצלי הוא על מהירות אלחוטית ואחרי שדרוג לא הרגשתי הבדל. הנתב שיש לי עובד על תדר 2.5 ותקן N.

ביקשתי לשדרג להוטבוקס 4 ואמרו לי זה כרוך בעלויות נוספות. הבנתי שהוטבוקס 4 מגיע עם שדרוג למהירות של 500 מגה אבל אם להיתעקש יש מצב לקבל אותו בחבילה של 200 מגה.

נערך על-ידי Boris_yo
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה הוטבוקס 1. התלוננתי בפני על כך שהמהירות לא הייתה טובה - הייתי ב-200 מגה ולא קיבלתי את המהירות הזו. בנוסף, ההוטבוקס נמצא בסלון והקליטה של הוייפיי בחדרים הייתה חלשה ואיטית, והם הסכימו לתת לי הוטבוקס 4 בלי תשלום נוסף, והשיפור היה משמעותי בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכימו לשלוח לי את ההוטבוקס 4 להתקנה עצמית. עלות :  30 שח עבור השליח.

הוא אמור להגיע מחר (שני) אחה"צ. נקווה שיעבוד כמו שצריך, וייגמר סיוט-הניתוקים הנצחי הזה. :)

נערך על-ידי Aviram Dan
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז בצד המינוס - עדיין יש ניתוקים ומהירות הגלישה צונחת מדי פעם במהלך היום.

בצד הפלוס - כמות הניתוקים פחתה בערך ב-30%. כעת יש לי 2 תדרים (2.4 ו-5) - אז העברתי את רוב המכשירים ל-5, ובינתיים זה עובד לא רע, למעט כאשר יש ניתוקים, כמובן.

בסיכומו של דבר, זו כנראה בעיה של תשתית, שנקווה שתיפטר לחלוטין ברגע שיגיעו הסיבים.

ושוב תודות לכל העוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...