ביטול עיסקה באליאקספרס - האם זה אפשרי או ביזבוז זמן   - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול עיסקה באליאקספרס - האם זה אפשרי או ביזבוז זמן  

ניבר
 Share

Recommended Posts

היי,
רכשתי BT במאה דולר באליאקספרס.
בזמן השימוש יש קרינה חזקה ברמה שאיני יכולה להשתמש בהם.
הסברתי למוכר וביקשתי להחזיר לו את המוצר על חשבוני תמורת החזר כספי.
הוא לא התייחס ופתחתי מחלוקת באליאקספרס.
המוכר רשם לאלי אקספרס שאינו מוכן לזכות אותי אולם במקביל רשם לי שיקבל את הצעתי לאחר שתסתיים המחלוקת רק שלא אגיד כלום לאליאקספרס.
כשאליאקפרס התערב במחלוקת אליאקספרס טען כי עליי להציג הוכחה שיש קרינה מהאוזניות אחרת לא אקבל החזר.
אוליי מישהו יכול לכוון אותי מה עושים?
תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל מי שהגיב אוליי אחדד.. איני מסוגלת להשתמש באוזניות מאחר ואני חשה כאבים חזקים בראש מייד כשאני מניחה אותם.

איני מדענית או מהנדסת אלקטרוניקה ולא יודעת בדיוק ממה זה נובע.

אני מניחה שמדובר בקרינה.. אולם גם אם זו הסיבה אין לי אפשרות למדוד אותה מאחר ונדרש ציוד מיוחד ..

אוליי בכלל יש לי רגישות לקרינה זה גם אפשרות..

כידוע בייצור סידרתי לפעמים יש מוצרים שאינם תקינים.. 

אם הייתי קונה בארץ המוכר היה מחליף או מחזיר לי את הכסף..

העניין הוא שלא אשתמש במוצר וגם אין לי למי לתת אותו..

האם המצב אבוד מבחינת התמודדות מול אליאקספרס? האם יש טעם לשלוח להם צילום מסך שהמוכר מוכן לקבל את המוצר ולהחזיר את הכסף?

תודה על הכוונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ניבר

המוכר רשם לאלי אקספרס שאינו מוכן לזכות אותי אולם במקביל רשם לי שיקבל את הצעתי לאחר שתסתיים המחלוקת רק שלא אגיד כלום לאליאקספרס.

נו באמת...

אם הוא מוכן להחזיר את הכסף בתמורה למשלוח חזרה של המוצר, אז שיסכים לזה...

אם הוא רוצה "לחכות" שהתוקף של האפשרות למחלוקת מול אליאקספרס יעבור - הוא לא באמת מתכוון להחזיר שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"קרינה" שהאוזניות פולטות קטנה בעוצמתה בכמה סדרי גודל מהקרינה שאת עצמך קורנת(אינפרא אדום), אין לגוף שלנו שום דרך להרגיש קרינת מיקרוגל חוץ מכמובן להתחמם וכמובן שכאבי ראש לא ייגרמו מקרינה כזאת כי היא מצוינת בלהספג בכל דבר המכיל מים וגורמת אך ורק לחימום קל ובהספק של האוזניות האלו ההבדל יהיה של כמה שברירי המעלה כנראה וזה שוב לא משהו שאת תוכלי להרגיש.
וכל זה כמובן בהתעלמות מוחלטת מהעובדה שהטלפון פולט משמעותית יותר, המחשב שאת יושבת לידו כנראה גם פולט יותר וגם הזליגה מהמיקרוגל שלך כנראה משמעותית יותר גדולה מההספק של האוזניות האלו.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^סביר להניח שזו הסיבה. 

הקרינה שאוזניית בלוטות פולטת נמוכה בעשרות או סביר יותר להניח במאות אחוזים מהקרינה של מכשיר סלולרי. 

אם הייתה לך "רגישות יתר" לקרינה אם יש דבר כזה בכלל כנראה שלא היית מסוגלת להיות בקרבת מכשירים סלולריים ומחשבים. 

נסי לתת לאדם אחר לנסות את האוזניות בלי לומר לו על "הבעיה". סביר להניח שלא תיהיה לו שום בעיה. 

כמובן שברגע שהמוכר מבקש ממך לסגור קייס שפתחת באלי אקספרס או להימנע מלפתוח אחד בטווח הזמן שיש לך הגנת הקונה, ואז הוא "יעזור" לך, הוא כמובן מנסה לעבוד עלייך ולא תקבלי ממנו שום עזרה ולא יהיה לך מה לעשות בנידון. 

מצד שני, אם המוכר בוחר לשחק מלוכלך את תמיד יכולה להחזיר באותו המטבע. 

נערך על-ידי Roy.T
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...