דל - בעיה במסך - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דל - בעיה במסך

law89
 Share

Recommended Posts

אין כמעט גבול לחדות שאפשר להשיג. עקרונית אפילו UHD ב200% עדיף על FHD ב100% כי הכל באותו גודל יחסי, אבל הUHD יותר חד.

בפועל - חלק מרגישים שזה משמעותי וחלק לא. חלק עוברים לרזולוציה גבוהה יותר ולא יכולים לחזור, ולחלק לא אכפת. ויש גם כאלה שזה יפריע להם.

מאוד קשה לדעת איך זה יהיה ספציפית עבורך בלי שתתנסה בזה. זה בעייתי להחליט על סמך לא נודע.

אם יש לך איזשהו ניסיון במסכי FHD קטנים יותר, זה יכול לומר לך משהו על גודל הנקודה שהעיניים שלך "מעדיפות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אז אאלץ לנחש :)

חבל שאין כבר מקומות שאפשר לראות בהם פיזית את המוצרים. לפני 15 שנה היית מגיע לחנות ורואה מסכים שאתה רוצה לקנות.

אני אנסה למצוא ביקורת על הלנובו (ראיתי על דגם דומה, יש מצב שזה היה גרסה ישנה של מה שהובא כאן ואמרו שהוא מרגיש זול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

חבל שאין כבר מקומות שאפשר לראות בהם פיזית את המוצרים. לפני 15 שנה היית מגיע לחנות ורואה מסכים שאתה רוצה לקנות.

ב"באג" אפשר, אבל רק את מה שיש להם במלאי. בשביל לקבל תחושה לגבי גודל נקודה ורזולוציה, אולי זה מספיק טוב, כל עוד יש להם לפחות מסך אחד בעל פרמטרים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

ב"באג" אפשר, אבל רק את מה שיש להם במלאי. בשביל לקבל תחושה לגבי גודל נקודה ורזולוציה, אולי זה מספיק טוב, כל עוד יש להם לפחות מסך אחד בעל פרמטרים דומים.

רכשתי מבאג.

לפני שרכשתי מהם שאלתי אם יש להם את הדגם של הדל בחנות ואם אפשר לראות.

אמרו שאין.

עריכה: אני יכול להגיד שגם באייבורי בסניף שהייתי לא היו מסכים. ראיתי כמה לפטופים שיש בתצוגה.

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הגיע היום ה-2421 של .

בדקתי באתר אחד, נראה שאין את הפסים הכחולים האלה. זה כל כך הציק לי בעין שעכשיו אני לא רגיל לגלוש בלעדיהם.

בנוגע למידות של המסך. ההבדל ברוחב מורגש.  מאוד מוזר לי כרגע עם הרוחב. מקווה שאני אתרגל.

עכשיו צריך לגלוש קצת באתרים ולראות האם בכל האתרים הבעיה נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, שאלה - אני מתכנן לרכוש מסך שני. העדפה שלי היתה לאותו מסך בדיוק כדי שלא יהיה הפרש בין הגודל של המסכים, גבהים וכו'.

האם אתם ממליצים לרכוש את המחשב השני מחברה אחרת לאור מה שקרה או שזה יהיה לא נוח להשתמש בשני מסכים שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע המסך הרביעי. הייתי עסוק במהלך היום במחשב החדש (או הלא כל כך חדש) שהגיע. יצא לי כמה דקות בלבד לבדוק את המסך שגם הגיע היום. יש סיכוי שסוף סוף הגיע תקין אבל מכמה דקות לא ניתן לדעת.

אין משהו שבינתיים קפץ לעין. אין פסים כחולים מרצדים. נראה על פניו שאין פיקסלים שרופים (יצא לי לראות את ההשפעה בעיקר בעת צפייה בתוכנית במסך הקודם אבל עוד לא היתה לי הזדמנות לעשות זאת עם המסך החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...