סרטון | סוף סוף התחברתי לסיבים אופטיים! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון | סוף סוף התחברתי לסיבים אופטיים!

MyTechDesk
 Share

Recommended Posts

פתחת את הדיון הזה בדיוק בזמן :)

אני גם שוקל מעבר.

אתה יכול בבקשה לצלם תמונה של החוט שיוצא מהקיר?

האם אתה יכול להתחבר רק בנקודה אחת בכל הבית?

האם חיבור לראוטר לא מחייב להתחבר על ידי וואי פיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

אתה יכול לראות אותו בסרטון (זה עם הראש הירוק) בדקה 1:02. זה לפני החיבור לראוטר. בעצם חוררו חור ביציאה הטלפון בקיר והעבירו את הכבל דרכו. בהמשך הסירו את הכיסוי הירוק וחיברו את הכבל ישירות לראוטר.

ציטוט

כן ולא.

אם אתה שואל על חיבור ישירות לקיר - אז כן. אבל ככה היה גם לפני כן, היות ויש לי רק ראוטר אחד. לא רואה סיבה שיהיה אחרת עם . מצד שני, אם ארצה להעביר את הראוטר לנקודה אחרת, אתה צודק. אין לי בשום מקום אחר בבית. לא חשבתי לשאול על זה. נקודה מעניינת.

לא - כי יש מספר יצירות לחיבור כבלים נוספים ישירות לראוטר ואז אתה עדיין מחובר ישירות לסיב. למשל, הטלויזיה בסלון אצלי מחוברת עם כבל ישירות לראוטר.

ציטוט

אני לא בטוח שהבנתי את השאלה. כמו שאמרתי - כרגע הטלויזיה שלי מחוברת ישירות לראוטר בכבל. כמו כן, המחשב הנייח שאיתו עשיתי את הבדיקה מחובר לראוטר ישירות בכבל. בנוסף, אני משתמש ביחידות MESH כאשר הראשית מביניהן מחוברת לראוטר בכבל והיא מתחברת ליחידות האחרות בווייפיי. שאר הצרכנים בבית מתחברים ליחידות ה-MESH, או בווייפיי או באמצעות כבל (לכל יחידת MESH אצלי יש 2 יציאות חוטיות).

ציטוט של law89

פתחת את הדיון הזה בדיוק בזמן :)

אני גם שוקל מעבר.

נערך על-ידי MyTechDesk
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המענה

ציטוט

מצד שני, אם ארצה להעביר את הראוטר לנקודה אחרת, אתה צודק. אין לי סיב אופטי בשום מקום אחר בבית. לא חשבתי לשאול על זה. נקודה מעניינת.

זה מה שהתכוונתי. עם אין בעיה לקחת את המודם ראוטר ולחבר לנקודה אחרת בבית

ציטוט

אני לא בטוח שהבנתי את השאלה. כמו שאמרתי - כרגע הטלויזיה שלי מחוברת ישירות לראוטר בכבל.

היום כל השימוש שלי באינטרנט נעשה באמצעות כבל ללא וואי פיי בכלל.

אני לא יודע איך זה עובד עם ראוטר בלבד כי לי יש מודם ראוטר.

האם ראוטר מחייב אותך הפעלת וואיי פיי? (אני לא מעוניין הפעלת mesh וכל מיני מגדילי טווח. אני רוצה שהחיבור יהיה עם כבל בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

האם ראוטר מחייב אותך הפעלת וואיי פיי? (אני לא מעוניין הפעלת mesh וכל מיני מגדילי טווח. אני רוצה שהחיבור יהיה עם כבל בלבד)

לא. אתה יכול לכבות את הווייפיי בראוטר.

האמת שזה בדיוק מה שאני עושה. הראוטר מנהל רק את החיבורים הקוויים. ה-MESH מנהל את הווייפיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...