wpf אנימציה במעבר בין טאבים של טאב קונטרול c# - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

wpf אנימציה במעבר בין טאבים של טאב קונטרול c#

eido300
 Share

Recommended Posts

• eido300 changed the title to wpf אנימציה במעבר בין טאבים של טאב קונטרול c#

האמת מספיק סתם מעבר נוח לעין, לאו דווקא עם אפקטים, פשוט במקום אחר אמרת לי שיש אנימציות אז ענין אותי לדעת איך זה הולך.

ראיתי

BeginAnimation()

אבל לא הצלחתי להבין מה זה בדיוק, אני אמור להשתמש ב

BeginStoryboard()

נכון?

אני עכשיו מנסה לעשות את זה עם משחק של השקיפות ככה שאחד יעלם תוך כדי שהשני מופיע.

נראה שבכל הקשור לc# אתה הנפש החיה היחידה כאן, כל הכבוד לך, פעם זה היה שניצל, מעניין לאיפה הוא נעלם...

נערך על-ידי eido300
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid

אין לי כח עכשיו להיכנס לשאלה הזו אבל תסתכל בanimation - WPF Tabcontrol: Sliding effect on tab item selection - Stack Overflow.

אל תדאג אני לא סתם מפיל עליך תיקים, אני משתדל לבדוק את השטח קודם.

ראיתי את הקישור הזה וגם את התת קישור שמביאים שם, אבל אף אחד מהם לא עונה לשאלתי, לא לגבי ההעתקה של הפקד ולא לגבי זה שא"א להציג שני טאבים במקביל, זה כן אמנם אפקט נחמד אבל מורכב קצת איך שהוא עשה את כל העסק הזה.

wpf הרבה יותר מורכב ממה שחשבתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאי אפשר להגיע בקוד ל"בנים" דרך האב משהו כמו tabControl.item.grid.

ללמוד את כל החומר על wpf, צריך למצוא זמן (שממש אין לי) וללמוד הכל בצורה מסודרת, בינתיים אני מוצא את עצמי מקושש חלקי מידע מפה ומשם ומבזבז שעות על שום דבר בלי טיפת הבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eido300

בטח שאפשר! tabControl.Items.

ציטוט של eido300

ללמוד את כל החומר על wpf, צריך למצוא זמן (שממש אין לי) וללמוד הכל בצורה מסודרת, בינתיים אני מוצא את עצמי מקושש חלקי מידע מפה ומשם ומבזבז שעות על שום דבר בלי טיפת הבנה.

יאפ, צריך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid
ציטוט של eido300

בטח שאפשר! tabControl.Items.

נכון, אבל להגיע לgrid אי אפשר... וגם הitem זה object שאין איך להתקדם איתו לשום מקום. ואני עשיתי אפקט נחמד עם הopacity ואין לו כזו אופציה, חוץ מזה שצריך את הopacity של הgrid ולא של הitem (לפחות ככה הצלחתי להבין, אבל עכשיו שאני חושב על זה זה לא בהכרח נכון).

עכשיו, כשעושים אנימציה בstoryboard (בתקווה שאצליח לעשות כפתור כtrigger), אפשרי לעשות אותה על כל הgridים או שצריך לעשות אחד לכל אחד? בקצרה אני רוצה שבלחיצה על כפתור אחד הopacity של הgrid בitem הנוכחי יתחיל לרדת ב0.01 (עם טיימר זה עבד טוב) ובסוף הitem הבא יופיע, השאלה אם זה אפשרי (בצורה נוחה), כי לא הצלחתי לעשות את זה בלי לכתוב בפרוש את שם הgrid, מה שמסרבל את כל העסק, והופך אותו ללא כל כך יעיל, כי אז צריך לשנות את הקוד לפי מספר הitem וכו'....

נערך על-ידי eido300
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eido300

נכון, אבל להגיע לgrid אי אפשר... וגם הitem זה object שאין איך להתקדם איתו לשום מקום. ואני עשיתי אפקט נחמד עם הopacity ואין לו כזו אופציה, חוץ מזה שצריך את הopacity של הgrid ולא של הitem (לפחות ככה הצלחתי להבין, אבל עכשיו שאני חושב על זה זה לא בהכרח נכון).

בוודאי שאפשר, צריך רק להשתמש בcasting (וזו לא הדרך הנכונה).

ציטוט של eido300

עכשיו, כשעושים אנימציה בstoryboard (בתקווה שאצליח לעשות כפתור כtrigger), אפשרי לעשות אותה על כל הgridים או שצריך לעשות אחד לכל אחד? בקצרה אני רוצה שבלחיצה על כפתור אחד הopacity של הgrid בitem הנוכחי יתחיל לרדת ב0.01 (עם טיימר זה עבד טוב) ובסוף הitem הבא יופיע, השאלה אם זה אפשרי (בצורה נוחה), כי לא הצלחתי לעשות את זה בלי לכתוב בפרוש את שם הgrid, מה שמסרבל את כל העסק, והופך אותו ללא כל כך יעיל, כי אז צריך לשנות את הקוד לפי מספר הitem וכו'....

לא כ"כ הבנתי מה אתה מתכוון כאן אבל נשמע כמו מועמד טוב לstyle וbinding.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid
ציטוט של eido300

בוודאי שאפשר, צריך רק להשתמש בcasting (וזו לא הדרך הנכונה).

אז מה הדרך הנכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...