הוספת זוג מוקות לתשתית של הוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת זוג מוקות לתשתית של הוט

Michaelshrayer
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם 

אני חדש פה וממש אשמח לעזרה.

אני כבר תקופה מנסה למקסם את האינטרנט אצלי בבית (לקוח של ) .

לאחר בדיקות הגעתי למסקנה שבאיזור שלי הוט עדיפה (עדיין לא הגיעו הסיבים והמרכזיים של רחוקה ) .

לאחר שקראתי המון רכשתי זוג מוקות של gocoax 2.5 מחול לאחר סקירות ולהמלצות רבות ( בידיעה שהן מסוגלות לעבוד עבור כל התדרים של (2.5,2.01.1, והמוקה הנוכחית שמחוברת בתשתית של אצלי היא 1.1)

אציין לפני שאני נמצא בתשתית 100mb עם fiber עם dual band 

לאחר שהמורות הגיעו וביצעתי את ההתקנה שלהן (היה צורך בשינוי של ip של המחשב בכדי לגשת לכתובת אדמין של המוקה לא היה שינוי בהגדרות של מציין את זה רק כי אני לא בטוח אם זה לא רלוונטי לגמרי).

ולאחר ההתקנה מוקה אחת הייתה מחוברת לfiber בקומה למטה ומוקה שניה אצלי בחדר וממנה כבל רשת ישירות לראוטר AC2100 (שנרכש כדי לאפשר 5gz גם בקומה למעלה )

היה יציב וחזק בקומה למעלה בשם שונה מהרשת למטה (אציין גם לא היה ניתן להתחבר לרשת של הקומה התחתונה מלמעלה הכוונה ל2.4g כמובן ).

במשך שבוע ימים האינטרנט האינטרנט היה חזק ומהיר 

אבל מסתבר שהשירות של (הכוונה לטלוויזיה vod ואפילו שידור של ערוצים עצמם של הוט) בחלק מהממירים לא עבד.

ניסיתי להכנס להגדרות של הוט ולחפש איזה איזכור להפיכת מצב של מודם בלבד ולנסות לבדוק את האפשרות הזאת אבל לא מצאתי אולי בגלל זה fiber זה עובד אחרת .

בכל מקרה החזרתי את המצב למצב המקורי עם מוקה אחת של הוט ולאחר איפוס המערכת השירות של הוט חזר לעבוד בצורה תקינה אבל שוב האינטרנט חלש ומורגש גם איטי יותר לאחר השבוע הזה .

אני מניח שיש כאן בעייה של הגדרות 

עם תדר עבודה של הוט מתנגש עם התדר של הראוטר או מוקה לא מסוכרן נכון או משו בסגנון .

אבל אני כבר לא מוצא תשובות באינטרנט או מידע רלוונטי לבעיה שלי וחשבתי לנסות את מזלי כאן , ובעיקר להבין קצת יותר כדי שאוכל לפתור את הבעיה לפני תקופת המבחנים .

תודה רבה לכולם העוזרים

וסליחה שחפרתי לא רציתי להחסיר שום פרט למקרה שהוא חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...