שדרוג מחשב ישן עד 1100 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב ישן עד 1100 שח

maxth
 Share

Recommended Posts

שלום,

אני חושב לשדרג את השילוש(מעבד,לוח האם,זכרון) שלי בתקציב 1100 למטרת משחקים ,

אני תוהה האם יהיה שיפור בתקציב הנל? או עדיף לחסוך ולשדרג מאוחר יותר?

המפרט שלי 

מעבד- intel i5 2500 3.3 Ghz

לוח אם - P67A-UD3-B3

קירור- cooling freezer 7 pro rev.2

זיכרון - 8gb ram

crucial mx500 500gb-ssd

כרטיס מסך - r9 290 tri x sapphire

מארז-  corsair obsidian 750d

ספק - gigabyte b700h

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה מה אפשר לקנות בסכום כזה שיהיה שיפור. כדאי לשדרג לפחות למעבד 6 ליבות 12 נימים כמו הi5-10400, ואי אפשר בתקציב כזה.

אבל האמת היא שגם עם שדרוג מעבד אני לא בטוח איזה שיפור תקבל עם כרטיס מסך מיושן כזה.

אני הייתי מתחיל דווקא מכ. המסך אם המטרה היא ביצועים בגיימינג, בתקציב כזה הכי הרבה שאפשר לדחוף זה 1660 , שווה לחכות חודש-חודשיים ולראות מה מציעים כרטיסים חדשים כמו RTX3050 שאמורים לנחות בטווח מחירים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

לא רואה מה אפשר לקנות בסכום כזה שיהיה שיפור. כדאי לשדרג לפחות למעבד 6 ליבות 12 נימים כמו הi5-10400, ואי אפשר בתקציב כזה.

אבל האמת היא שגם עם שדרוג מעבד אני לא בטוח איזה שיפור תקבל עם כרטיס מסך מיושן כזה.

אני הייתי מתחיל דווקא מכ. המסך אם המטרה היא ביצועים בגיימינג, בתקציב כזה הכי הרבה שאפשר לדחוף זה 1660 , שווה לחכות חודש-חודשיים ולראות מה מציעים כרטיסים חדשים כמו RTX3050 שאמורים לנחות בטווח מחירים הזה.

תודה על התגובה 

מה עם שוק יד השניה?

איזה כרטיס מסך מומלץ שלא יגסיל אותו המעבד? וגם מה עלותו בשוק היד השניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מפריע לך יד שניה, בסכום כזה אפשר להביא GTX1080 לדעתי. לפחות אני ראיתי אותם במחירים האלה כשפשפשתי בעצמי לפני כמה זמן.

המעבד אולי קצת יגביל בעיקר במשחקים שרעבים לליבות, אבל בגדול בלי לדעת מה אתה משחק - זה יהיה שיפור הרבה יותר גדול בביצועים מאשר לקנות שילוש חדש, בטח משהו בסכום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בהחלט יגביל במשחקים חדשים (ואפילו לא מאוד חדשים), אבל כן, גם אני מסכים, יהיה שיפור.

אין טעם לחכות. תקנה ותהנה עכשיו מכרטיס מסך טוב יותר. גם אם לא במלוא הפוטנציאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...