מחשב נייד לתואר הנדסה תעשייה וניהול - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לתואר הנדסה תעשייה וניהול

NChen
 Share

Recommended Posts

על פניו, מתאים למשימה. הוא די דק וקל, כך שיהיה נוח לשאת אותו. הוא ניתן להרחבה של ואחסון בעתיד, במידה שיהיה צורך.

יש לוודא שמדובר על הדגם עם מסך FHD . אחרת לוותר.

שימי לב לכך שאת לא צריכה מעבד חזק באופן מיוחד בשביל לעבור תואר בהנדסה. בתכלס, גם מחשב בינוני מלפני חצי עשור ואפילו עשור יעשה את העבודה. אז לא הייתי פוסל מחשבים גם עם I5 (כל עוד זה לפחות 4 ליבות ו 8 ת'רדים).

במידה שניתן וזה נכנס בתקציב, הייתי מנסה למצוא משהו עם 16GB . למרות שתוכלי להסתדר גם עם 8.

נ"ב

יש לשים לב לכך שעם המחשב הזה מקבלים WIN 10 PRO. מה שאת לא צריכה, ותשלמי על זה פרמיה.

נערך על-ידי Ido.G
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי עידו, תודה על העזרה

אני מבולבלת מאוד מכל העניין של המחשב הזה ואני לא בטוחה מה כדאי לי לרכוש

מה זאת אומרת שבגלל 10 פרו משלמים פרמיה? לא הבנתי מה הכוונה. תוכל להסביר?

שמחה שכתבת שאפשר לשרוד גם עם מעבד I5 כי יש כזה באותה סדרה של לטיטיוד. 

אני כותבת כאן דגם ואשמח אם אתה תציע לי מחשב נייד מתאים על פי הדרישות שכתבת (מעדיפה , תקציב של ה-I5 עד 3800 בערך)

דגם נוסף שחשבתי עליו..:

DELL Latitude 3410- 14.0" -TOUCH -i5-10210U -256GB -8GB -3Y- Win10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את משלמת תוספת מחיר על WIN 10 פרו, כאשר אין לך שום צורך בתכונות המתקדמות שיש בגירסת הפרו. שזה לא כזה משנה אם המחשב מתאים לך. אבל צריך להיות מודעים לכך.

לא הייתי קורא ללקחת את ה i5-10210U המדובר "לשרוד", מדובר במעבד בהחלט טוב, והוא לא יהיה רחוק בביצועיו מה i7 בדגם היקר יותר (למען האמת, את כנראה בכלל לא תבחיני בהבדלים בינהם).

במחשב שבחרת יש מספר יתרונות:

• מדובר בסידרה העסקית של . בהתאם, למחשב תהיה איכות בניה טובה, ויש לו אחריות ל 3 שנים.
  • הוא קל ודק.

באותו התקציב, ניתן למצוא מחשבים עם תקופת אחריות קצרה יותר, מסדרת לא "עסקיות", אולי פחות דקים\קלים, אך עם חומרה טובה יותר (יותר , או יותר נפח אחסון).

על מנת למטב את ההחלטה שלך, עליך להחליט מה יותר חשוב לך מבין דברים אלו. אציין שוב שאני חושב שאם תקחי את המחשבים האלו (שציינת), את בהחלט תפיקי מהם תועלת והם ישרתו אותך בהצלחה.

נערך על-ידי Ido.G
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז כנראה שארכוש את זה DELL Latitude 3410- 14.0" -TOUCH -i5-10210U מאחר ואוכל להרחיב בעתיד אם אזדקק לכך.

רק לא הבנתי אם המסך הוא מסוג  FHD IPS. איך אוכל לדעת? זה מה שכתוב באתר 14.0-inch FHD (1920 x 1080)-TOUCH 

זה מסך מגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...