התייעצות לרכישת לפטופ thinkpad לגרפיקה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לרכישת לפטופ thinkpad לגרפיקה

yosi b
 Share

Recommended Posts

היי לכולם.
מעוניין לקנות ליישומים גרפיים (אילוסטרייטור אינדיזיין ופוטושופ באופן קבוע, XD וקצת אפטראפקטס ). 

שימושים נוספים: וסרטים

אין ולא יהיה שימוש בגיימינג בכלל. גם לא צדדי.

המחשב מיועד לשימוש מאסיבי וקבוע במשך שנתיים שלש.

מבחינת היצרן- סדרה : די נעול על thinkpad  ריפרש או יד שניה באיביי 

דגם: או X1 EXTREM או P1.
(יש לי ניסיון מעולה איתם כבר שלושה לפטופים, ויש לי נסיון גם עם רכישה באיביי של יד שניה - לא זה הנושא).

השאלות שלי:

קודם כל בנוגע למעבד: בדור התשיעי המעבדים החזקים הם או i7 משושה או i9 מתומן = כשפער המחירים בינהם משמעותי
השאלה היא מה מידת ההשפעה שיש לשתי ליבות נוספות בישומים אלו.

בנוגע לכרטיס הגרפי: ישנם מחשבים המצויידים בקאדרו T1000 ישנם עם T2000 וישנם עם 1650GTX.
ושוב נשאלת השאלה מה מידת ההשפעה שיש לדגם כזה או אחר על יעילות ומהירות העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המעבד, מידת ההשפעה תהיה לינארית. כלומר, בעת ביצוע פעולה כבדה, השיפור בביצועים יהיה בערך כ 33%, כמידת הגידול במספר הליבות.

בעבודה שוטפת זה כמובן לא יבוא יותר מדי לידי ביטוי. במידה שהנתון הזה מעניין אותך  לבת הזוג שלי יש מחשב עם i7 9750h והוא עושה את העבודה בצורה טובה בהחלט עבור תכנות עיצוב למינהן.

לגבי כרטיס המסך, למיטב הבנתי, זה לא ישנה הרבה, וכרטיסים מסדרת מביאים תועלת משמעותית בעיקר בישומי CAD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה את הסקירה הבאה, של הסוקר מספר 1 (לדעתי) בתחום.

מה שהוא עשה, זה לקח שני מחשבים שונים, אך הגביל את שני המעבדים לאותו TDP. כלומר, יצר מצב של השוואה ישירה, והפחית את התלות ביכולת הקירור של הדגם (יש יש דגמים שמאפשרים למעבדים מסויימים לעבוד יותר מהר מאשר שדגמים אחרים מאפשרים להם).

המסקנות די מתכנסות למה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...