הרכבת SSD מסוג nvme - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת SSD מסוג nvme

law89
 Share

Recommended Posts

אני מאוד מקווה ומאחל בשבילך שזה באמת יהיה הסוף לסיפור הזה.

ובקשר לאתר פה, אני חושב שאחרי הרבה זמן, עזבו כמה אנשי מפתח ועדיין לא מילאו את החסר. זה גרם לקצת חוסר תחזוקה באתר ולפי דעתי קצת ניתוק מקהל המשתמשים והצרכים שלהם.

אבל זה לא שאני מקושר לחברים שמנהלים את האתר או משהו אז אין לי מידע פנימי. רק השערות.

כי, אתה צודק, באמת יש הרגשה שאיכות האתר ירדה משמעותית (ואני חבר באתר הזה כמעט 15 שנה)

נערך על-ידי jackhammer
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה: דאגתי לפחות לצלם את הרכיבים הקלים היותר.

האם זה שהמספרים זהים אומר שזה אותם הזכרונות. התמונה עם השניים ביחד היא לאחר שהמחשב חזר והתמונות הנפרדות הן לפני.

שאלה שניה - במכסה של הכונן היתה מדבקה מודבקת ומוצמדת לחלוטין  במחשב הראשון שהגיע.

במחשב החדש היא לא היתה צמודה לחלוטין. האם זה יכול לצאת כך מהמפעל?

המחשב גם הגיע עם בורג שנע בתוך המארז. מזכיר שבפעם הקודם הפילו בורג מהמארז. אני לא יודע אם זה אותו בורג אבל זה מעלה תהיות. גם נראה שאחת הדלתות לא צמודה ב-100% (מזכיר את הדלת הקודמת)

IMG_20210124_222200.jpg

IMG_20210124_223819.jpg

IMG_20210202_150604.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מה אתה מתכוון לגבי הזכרונות (זה בהחלט נראה כמו אותם סטיקים בדיוק).

לגבי השאר, לא הבנתי...
אבל לפי דעתי, בשלב הזה, זה כבר יותר נושא של "בא לי להמשיך להתווכח איתם? או שאני רוצה להתחיל להשתמש במחשב?"
נכון, אתה יכול להתקשר אליהם שוב ולשאול למה הבורג הזה רופף, ולמה הדלת הזאת לא מחוזקת? והמדבקה לא מודבקת טוב....
אז הם יגידו לך סבבה שלח את המחשב לבדיקה שוב ונבדוק את זה.
ועוד 2-3 שבועות יעברו....

זה חלק מהאסטרטגיה של החנויות האלו, להתיש אותך כדי שבסוף תתיאש ותגיד יאללה פאק איט זה מספיק טוב.
כמובן שהמטרה היא לא לגרום לבעיות האלה בכוונה אבל בהחלט להתחמק מלסדר אותם כי ככה המנטליות בארץ עובדת. כל שקל שאני עוקץ ממך זה רווח בשבילי, לא אכפת לי שאני בדרך משתין ומחרבן על כולם כי כולם עושים את זה אז מה אכפת לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה קורה כאן. הם אמרו לי שהם מזדכים על החלקים מול הביטוח. מישהו יכול לאמת שמדובר באותם הסטיקים? אני לא מבין בזה.

ציטוט

נכון, אתה יכול להתקשר אליהם שוב ולשאול למה הבורג הזה רופף

לא רופף. משהו שם זז בפנים. אני מצרף הקלטה:

http://www.sup.co.il/21377690
העשר שניות הראשונות לא רלוונטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דיברתי איתם. כנראה הוחלף המארז, הספק והלוח אם.

המאוורר שהתעקם - לא ידוע לי אם הם החליפו או לא. כנראה שלא מהדברים שלו.

הזכרונות והמעבד לא הוחלפו.

אני מאוד מאוד מאוכזב מזה שהיה סיכום בינינו ושלוש פעמים שאלתי ווידאתי לאורך התהליך שהמחשב שישלח אלי חדש ואפילו באחת מהפעמים הנציג אמר לי שהשיחות מוקלטות ואין לי מה לדאוג.

הנציג שדיבר איתי לפני שעה הציע  לי להשתמש במחשב ואם יהיה משהו שלא תקין הם יחליפו או זיכוי.

עוד משהו שהפריע לי זה הוא אמר בשיחה שאם זה היה מחשב לגיימינג אז הוא יכול להבין את הדרישה להחלפה וכו' כי המחשב יקר יותר ויעבוד על 100%. אני לא מקבל את הגישה הזאת. זה לא רלוונטי ולא מן הנמנע שאולי בעתיד אבצע שדרוגים.

אומר שלמרות ההתפארות בשירות יצאתי בסופו של דבר סופר מאוכזב במיוחד מזה שאמרו לי משהו אחד, וניסו לנצל את חוסר הידע שלי במחשבים ועשו משהו אחר. נתקלתי בלא מעט שירות גרוע בחיי אבל עד היום לא ניתקלתי במצב שאמרו לי שאני מקבל משהו חדש וקיבלתי מן מיקס מעורב של חלקים חדשים וישנים. בשורה התחתונה המחשב היה אצלי 14 יום  בפעילו. הוא נשלח לפני 23 ימים לתיקון. התקלות לא אותרו במהלך הבדיקה. 23 ימים אחרי אני עם מחשב עם בורג כנראה שזז, דלת מעט עקומה בחלקה התחתון וחלקים שעברו נפילה די חזקה. 

מה אתם מציעים?

אשמח לדעת האם אפשר להרכיב את אותו מחשב באייבורי (הם היו המועדפים שלי, אבל לא הצלחתי למצוא את החלקים האלה)1852896490_.thumb.PNG.5dd1844a40bffb8afe61eabec8a0fdb4.PNG. אני מודע לזה שהזכרונות אצלם יקרים ולכן עדיף לקנות ממקום אחר וכנראה במצב כזה ארכוש אותם ממקום אחר.

חשוב: אני מעוניין בחלקים זהים כלל האפשר מכיוון שהמחשב הותאם ספציפית לצרכים שלי על ידי אחד האנשים כאן בפורום. אולי כדאי שאפתח טופיק בבניית מפרטים

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הפעולה שאתה עושה שגורמת לרעש הזה של הבורג אבל זה בהחלט נשמע כמו משהו רופף שזז הלוך חזור במארז...

אני יכול להגיד לך שהכעיסה אותי כל כך הצורה שמרחו אותי וניסו למרוח אותי בקישקושים שפשוט ביטלתי את ההזמנה שלי איתה והזמנתי ממקום אחר יותר יקר בכמה מאות שקלים אבל קיבלתי שירות מעולה. אז מבחינתי זה היה שווה את זה.

תעשה את החושבים שלך ותקבל החלטה.
המפרט הזה לא משהו מיוחד. אין פה חלקים מיוחדים שלא אמורים להיות בכל חנות מחשבים. אז לא הייתי חושש מהבחינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

לא יודע מה הפעולה שאתה עושה שגורמת לרעש הזה של הבורג אבל זה בהחלט נשמע כמו משהו רופף שזז הלוך חזור במארז...

כשהוצאתי אותו מהאריזה שמעו את זה. זה קורה כשהמארז זז.

ציטוט

אני יכול להגיד לך שהכעיסה אותי כל כך הצורה שמרחו אותי וניסו למרוח אותי בקישקושים שפשוט ביטלתי את ההזמנה שלי איתה והזמנתי ממקום אחר יותר יקר בכמה מאות שקלים אבל קיבלתי שירות מעולה. אז מבחינתי זה היה שווה את זה.

אני יכול להבין אותך. אמרתי להם מראש שלא אהיה מוכן לקבל מחשב עם חלקים שנפלו. הם לא היו צריכים למשוך אותי עוד שבוע וחצי בשביל לתת לי את מה שלא רציתי

ציטוט

תעשה את החושבים שלך ותקבל החלטה.
המפרט הזה לא משהו מיוחד. אין פה חלקים מיוחדים שלא אמורים להיות בכל חנות מחשבים. אז לא הייתי חושש מהבחינה הזאת.

ניסיתי בזמנו להרכיב את המפרט מאייבורי, אבל ראיתי שאני צריך לשנות כמעט את כל החלקים ואני לא מבין בזה, אז העדפתי ללכת על בטוח.

נראה אם מישהו בפורום מפרטים יוכל לסייע בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...