הרכבת SSD מסוג nvme - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת SSD מסוג nvme

law89
 Share

Recommended Posts

איך חברה. הגיע אלי המחשב החדש. אודה לעזרה במספר שאלות

בנוגע ללוח אם - מדובר באורוס b460m של ג'יגה בייט.

איך אני משחרר את הבורג (מסומן באדום בתמונה)? ניסיתי באמצעות מברג, וזה לא נפתח ואני לא רוצה להפעיל סתם כוח. צריך פלייר?

והאם יש שם שתי יציאות nvme? לי זה נראה שתיים אבל בהזמנה הנציג אמר שיש אחת בלבד.

http://www.up2me.co.il/imgs/46959879.jpg

מה זאת הרשת הזאת? זה מסנן אבק.

http://www.up2me.co.il/imgs/84774498.jpg

אמור להיות משהו מתחת למארז שלא מחובר 100%? קצת קשה לראות בתמונה, אבל אולי זאת עוד רשת? אם כן, למה יש לה מן "בטנה" באמצע?

http://www.up2me.co.il/imgs/12183706.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפתיחת הבורג יש להשתמש במברג פיליפס 00 - שים לב שקצה המברג צריך לשבת היטב בתוך החריצים אחרת תהרוס את ראש הבורג.

יש בלוח חריץ הרחבה ל- 2.0 אחד בלבד. חריץ ההרחבה השני הוא לכרטיס רשת - M.2 E-key Slot for PCIe WIFI Module Upgradable.

התמונה השניה מציגה את פילטר האבק בחלק העליון של המארז - מקום למאוורר אפשרי.

התמונה השלישית מציגה פילטר אבק היושב תחת ספק הכוח שתמקם בתוך המארז כשהמאוורר שלו מופנה כלפי החלק התחתון של המארז.

נערך על-ידי HelpSupport
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי תוך כדי הודעה לקיריל והוא הפנה אותי לתמיכה שלהם במייל. כרגע אני קצת מבולבל.

הנציג שלהם רשם שיש שתי יציאות לכונני ולא אחת ושאין צורך להוציא את הבורג אלא שבורג אחר אמור להתלבש עליו.

אני לא רואה מצב להכניס אותו ליציאה הפנימית יותר במצב כזה.

אני גם לא רואה איך בדיוק אני שם אותו ביציאה היותר חיצונית. אולי אני טועה, אבל זה נראה שהצד השמאלי נמצא בזווית (מצרף של זה וגם את השקית עם הברגים. אני לא רואה איזה בורג מסוגל להתברג על הבורג הזה).

לינק לוידאו:

https://easyupload.io/ecnqjf

IMG_20201229_145032.thumb.jpg.dcdaa5e86e2becb7cdd927c97cd7470e.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שטעיתי במיקום שלו.

הסתכלתי קצת ביוטיוב ונראה שמתחת למכסה שבו רשום M2 אמור להיות סלוט קטן יותר שאמור להתאים.

אז למה משמש האזור היכן שמסומן בעיגול אדום בתמונה הראשונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

לא ברור לי למה הם התכוונו בנוגע לסלוט התחתון. חיברתי לעליון עם המכסה. יש סיבה שיש על המכסה דבק? זה לא יגרום ל- נזקים או ישאיר אותו דביק כשארצה להעביר אותו למחשב אחר?

אני מצרף עוד שתי של המארז מאחור (פעם מתוך המארז ופעם מבחוץ). האם החור ההוא שנמצא אמור להיות? (הייתי אומר שלא, אבל לאור המסנני אבק וכו' שאני לא מכיר ממחשבים קודמים, אולי יש סיבה שהוא שם?)

IMG_20201229_181013.jpg

IMG_20201229_181232.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

יש סיבה שיש על המכסה דבק?

למכסה צמוד פד טרמי עם ה"דבק", שתפקידו לקרר את הכונן - יש לקלף את מה שמגן על הדבק ובסגירת המכסה הכול יחד יוצמד ל-

היה ובעתיד תרצה או תצטרך להוציא/להחליף את ה- תצטרך לקלף את הכונן מהפד. פעולה זו לא אמורה להזיק לכונן.

ה"חור" הקיים כעת אמור להסגר עם סוגר שצריך להיות עם החלקים שבשקית הניילון ושהיו בתוך המארז. בדרך-כלל חור זה "נסתם" בהרכבת כרטיס הרחבה למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

למכסה צמוד פד טרמי עם ה"דבק", שתפקידו לקרר את הכונן - יש לקלף את מה שמגן על הדבק ובסגירת המכסה הכול יחד יוצמד ל-SSD

היה ובעתיד תרצה או תצטרך להוציא/להחליף את ה-SSD תצטרך לקלף את הכונן מהפד. פעולה זו לא אמורה להזיק לכונן.

ה"חור" הקיים כעת אמור להסגר עם סוגר שצריך להיות עם החלקים שבשקית הניילון ושהיו בתוך המארז. בדרך-כלל חור זה "נסתם" בהרכבת כרטיס הרחבה למסך.

תודה על המענה. לא ישאר דבק על הכונן?

בנוגע לסוגר - אני לא חושב שיש כזה. אמתין לתשובה מהחנות (שלחתי להם מייל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלחתי את המחשב לחנות. אין להם סוגר כמו שלי.

הם אמרו שהם שמו משהו כדי לסגור את החור. לא יודע מה בדיוק.

הייתי משאיר את זה פתוח, אבל אני לא רוצה שיכנס אבק ואני מעדיף לשים חתיכה שמתאימה למארז.

מהיכן אני רוכש חתיכה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

שלחתי את המחשב לחנות. אין להם סוגר כמו שלי.

הם אמרו שהם שמו משהו כדי לסגור את החור. לא יודע מה בדיוק.

הייתי משאיר את זה פתוח, אבל אני לא רוצה שיכנס אבק ואני מעדיף לשים חתיכה שמתאימה למארז.

מהיכן אני רוכש חתיכה כזאת?

אני הייתי דואג לכך שיהיה סגור ולא משנה באם הוא עשוי ממתכת או פלסטיק ובכל צבע - העיקר שיהיה סגור - אטום זה לא יהיה.
חכה שהמחשב יחזור אליך ותחליט בעצמך.

לא מאמין שניתן לרכישה בארץ .

חפש ברשת PCI Slot bracket

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

לא מאמין שניתן לרכישה בארץ .

איזה באסה.

אני לא מבין למה מחשב מגיע עם חתיכה חסרה. יש איזו חתיכה שהם הביאו עם המחשב אבל היא לא מתאימה מבחינת גודל.

אני אצלם אותה ביחד עם החור. אולי אני טועה וזאת החתיכה החסרה.

קצת הפריע לי שמבחינת החנות זה לא משהו שהוא מאוד חשוב (אני לא איבדתי את החתיכה, המחשב פשוט הגיע כך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שהיצרן עצמו משאיר את המקום פתוח, אבל מצרף סוגר בחבילה עם הברגים והתושבות.

אם המארז שלך הגיע עם סוגר מובנה ומישהו "שבר" אותו אין אפשרות להחזיר את החלק שהיה. שים לב שאר הסוגרים במארז שלך מובנים וניתנים לפירוק, אך לא ניתן להחזירם.

גילוי נאות, אני עוסק בהרכבה ומכירה של מחשבים. אני הייתי דואג לסגור את ה"חור" עם סוגר שחור כלשהו.

דרך אגב - האם אתה מתכוון להוסיף בעתיד כרטיס מסך למערכת ?  אם כן, בכל מקרה תצטרך לפנות מקום ליציאות של כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...