יתכן ש- RX 6800XT מהיר יותר מ- 3090 ? - עמוד 12 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתכן ש- RX 6800XT מהיר יותר מ- 3090 ?

nec_000
 Share

Recommended Posts

ציטוט של joseph samuel

תודה רבה על כל האינפורמציה. 

אשמח לשמוע איפה ניתן לרכוש את הכרטיס (6800XT מהדגמים המומלצים) מבלי לקרוע את הכיס (עד 4200שח).

"מומלץ לרכוש את אחד מכרטיסי הקאסטום כגון ה- ASRock Taichi, או ה- XFX 319 (ואומרים שגם ה- red devil מעולה)".

אחד המקומות שאפשר להשיג רשמנו בשרשור זה בתחילתו, זה מ- . גם שמנו קישורים שמה לעמודים הרלוונטיים לרכישה.

הכרטיסים מגיעים למלאי לממש דקות בודדות ונעלמים עד הפעם הבאה. רצוי להרשם לשירותי התראות ב- . יש קישור

פה בפורום שלנו איפה שהוא, חפש את זה.

יש להניח שעד מרץ הקרוב המחירים ירגעו והזמינות תעשה שפויה יותר מהמצב הנוכחי שהוא די דרעק.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של Ido.G

אתה באמת משחק, ומתחיל לשנות את ההגדרות בהתאם לאיזור בו אתה נמצא? אישית, לא רואה איך כיף לשחק ככה. מעדיף להיות עם הגדרות נמוכות יותר ושיעבדו יציב\חלק תמיד.

בכל מקרה, להגיד ש CP הוא "שבור" זה סתם הגזמה. יש במשחק באגים, אבל הם לא באמת כל כך תדירים, ולא ממש מפריעים. העולם של המשחק עצום, ומרשים, וביחס לזה, זה זניח.

היו שתי משימות שבהן כיביתי את הRT(רוב הזמן המשחק רץ על 70+ עם RT וDLSS) כי משהו פשוט לא היה בסדר בהן, במקום לקבל 70~ עם RT קיבלתי 40 בלי RT ועם .
לי לא באמת מפריע פעם ב להכנס להגדרות ולכבות את הRT, אני שמח שזו הגדרה אחת פשוטה במקום להתחיל לנסות להבין מה פוגע בביצועים מבין ה10000 הגדרות שם(שסביר מאד להניח שאם אמצא בדיוק מה גורם לקריסת ביצועים באותם אזורים אכבה אותו, אבל כזאת סבלנות אין לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכבות ולהפעיל הגדרות בCP2077 זה שטויות, המשחק אפילו לא צריך אתחול מחדש, שזה די מרשים בפני עצמו. נראה שיש למשחק איזה באג ביצועים כלשהו, שבמהלך קטעים שבו אתה הולך אחרי דמות שמדברת איתך או סתם יושב איתם, הביצועים נופלים בלי קשר לעומס הגרפי. כאילו שהם רצו להוריד את זה ל30FPS כדי שזה יהיה "סינמטי" והפכו את זה לפח במקום.  זה גם לדעתי איפה שהמשחק מתפרק בכללי, הויזואליות של זה כל כך מרשימה שכשמתפספסת להם איזה אנימציה בקטעים האלה זה שובר את הimmersion של המשחק. 1182435879_Cyberpunk2077Screenshot2021_01.02-23_06_28_74.thumb.png.50c821b6bb15d399a2fa91a95e7f1499.png

אני לא ממש יודע מה להגיד על המשחק. אני לא זוכר את הפעם האחרונה שטרחתי לשחק בRPG יותר משעה,אבל נכון לרגע זה רשום בסטים ששיחקתי 22 שעות ואני עוד נהנה,זה גם המשחק היחיד שאי פעם טרחתי לעשות בו קווסטים משניים. אני חושב שההשוואה של המשחק לדאוס אקס היא די מדוייקת, כשההבדל הראשי זה שנוהגים במכונית ממקום למקום. מי שציפה לGTA, עדיף לו לשחק בGTA. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר , דווקא לא ראיתי עדכון כזה בשבוע האחרון שחלף ..

לפחות לא בגזרת ה - /  ASROCK

מקווה מאד שיכנס מלאי חדש בקרוב .. אני כבר רוצה להזמין את ה TAICHI

קראתי שמישהו הגיע עם הדגם הזה לתדר 2800MHZ עם אוויר.. מטורף.

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צפיתי בסרטון, אבל אם הכוונה שהוא עשה OC גם לליבה וגם ל- VRAM עד 2150 הוא טמבל...

בערך כמו רוב הסוקרים שראינו ברשת. כבר לא מפתיע בשלב הזה...

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב לא הולך להשתפר בזמן הקרוב  .

מחירי הקריפטו  גם גורמים לכמות גדולה של כרטיסים ללכת למכונות כרייה.

יבואנים כבר מעלים מחירים ביחס לדצמבר  וזה כאשר הדולר לא מפסיק לרדת.

מי שמוצא מחיר סביר ודחוף לו לקנות עכשיו  שיקנה  בלי לשבור את הראש ושיהנה .   

יקח כמה חודשים  עד שהמחירים ירדו . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הזמנה מארה"ב הולכת להיות פחות משתלמת מעכשיו, המיסים שטראמפ הוסיף למוצרי מיחשוב מסין התחילו עכשיו והמחירים של כל מוצרי המיחשוב שם הולכים לעלות(אפילו עלו כבר).

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

המצב לא הולך להשתפר בזמן הקרוב  .

מחירי הקריפטו  גם גורמים לכמות גדולה של כרטיסים ללכת למכונות כרייה.

יבואנים כבר מעלים מחירים ביחס לדצמבר  וזה כאשר הדולר לא מפסיק לרדת.

מי שמוצא מחיר סביר ודחוף לו לקנות עכשיו  שיקנה  בלי לשבור את הראש ושיהנה .   

יקח כמה חודשים  עד שהמחירים ירדו . 

אני באמת נדהמתי לגלות שTMS העלו מחירים באופן גורף על כל הכרטיסים, אפילו יותר גבוה ממה שהיו. 3060 TI הכי זול בכמעט 3000 שקל... זה המקום שהגענו אליו.

לזה מצטרפות חדשות טריות על כך שאסוס העלתה את מחיר כל כרטיסי הRTX3000 שלה (3060TI הכי זול שלהם מתחיל ב500 דולר, 3080 ב860 דולר), והגיוני לצפות ששאר החברות ילכו בעקבותיה, ובאמת זה לא נראה שאנחנו אפילו קרובים לסיום של הדבר הזה. מעניין אם בכלל נהיה לפני הדור הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקי אס פי יש כרגע מחירים טובים 3060 TI של עולה כרגע 2615 ש"ח.

יש גם של שבתוספת הנחת (5%) זה יוצא פחות מ 2600.

יש שם גם 6800 XT של חברת ב 4390 ש"ח

נערך על-ידי Lavi 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...