שאלה טכנית על מולטי מסכים ועבודה מרחוק - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה טכנית על מולטי מסכים ועבודה מרחוק

shay55
 Share

Recommended Posts

שלום.

במסכים גדולים כגון 29 27 ומעלה לחלק מהחברות כגון LG ו יש אופצייה במסך שניתן לחלק אותו פיזית למספר צורות ומסכים לעבודה נוחה יותר עם מספר תוכנות במקביל ) מצורף סרטון מיוטיוב (..למשל דף אקסל חצי מימין ולמשל דף אינטרנט חצי משמאל..במקום להשתמש בגרירה והקטנה של החלונות של .. זה נוח יותר ונחמד... מה עושים אם למשל אני עובד מהבית דרך remote desktop לעבודה.. אבל אני צריך שמה שבעבודה יחולק למספר מסכים כמו שציינתי..האם זה יעבוד? כי בעצם אתה עובד דרך תוכנה אחת שלא ניתן לפצל אבל תכלס צריך ששם היה כמה מסכים ..מקווה שזה נשמע הגיוני ההסבר שלי ..לא יודע כל כך איך להסביר..

תודה

נערך על-ידי shay55
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר בפיצ'ר של מסך, אלא בתוכנה.

אם אתה עובד באמצעות REMOTE DESKTOP ומעוניין לסדר את החלונות השונים *בתוך* הSESSION של הREMOTE DESKTOP, אני משער שתצטרך להתקין את תוכנת ניהול המסכים על המחשב המרוחק, להגדיר את REMOTE DESKTOP למצב מסך מלא ברזולוציה של המסך הביתי שלך, ואז לנהל את פיצול החלונות באמצעות התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא ברור מה אתה שואל אבל אין שום קשר בין המסכים שמחוברים פיזית למחשב המרוחק

למסכים שמחוברים למחשב שלך כשאתה משתמש ב REMOTE DESKTOP.

מה שאתה מראה בסירטון זה בסה"כ תוכנה שמאפשרת להגדיר במסך אזורים לפריסה נוחה ומהירה של התוכנות שאתה משתמש בהם.

למיקרוספט יש את POWER TOY שמאפשר להגדיר אזורים כאלו בכל מסך , בכלל לא משנה מה הגודל והרזלוציה של המסך.

גם לא משנה כמה מסכים מחוברים פיזית למחשב.

כשאתה משתשמש ב REMOTE DESKTOP המסכים שמחוברים פיזית למחשב המרוחק מנוטרלים (לא משנה אם זה מסך אחד,שתים או 10).

המסך או המסכים המקומים שלך מתנהגים כאלו הם מחוברים פיזית למחשב המרוחק.

בברירת המחדל כשאתה משתמש ב REMOTE DESKTOP הוא נותן לך להציג את המחשב המרוחק רק באחד מהמסכים המקומים שלך.

במידה ויש לך יותר ממסך אחד קיימית גם אופציה בתגית ה DISPLAY להשתמש בכל המסכים המקומים שלך.

כשאתה מחובר REMOTE DESKTOP , התוכנה שמוקנת על המחשב המרוחק ומחלקת את המסך לאזורים תעבוד על המסך המקומי בדיוק כמו שהיא עובדת על המסך המרוחק.

כמובן שאם הרזולוציה של המסך המרוחק והמקומי לא זהות אז ההתנהגות של התוכנה כשאתה מחובר ב REMOTE DESKTOP יכולה לא להיות אפקטיבית עבור המסך המקומי שלך ואז תצטרך אולי להגדיר מחדש את האזורים בתוכנה שיתאימו למסך המקומי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...