פורום מצויין באתר הטעון שיפור! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורום מצויין באתר הטעון שיפור!

royban
 Share

Recommended Posts

מציע שתיתן כמה נקודות לשיפור כדי שזאת תיהיה ביקורות בונה.

אנצל את הדיון כדי להעלות כמה נקודות שלדעתי די בעיותיות

1. האתר נטען מה cache , זה פשוט נורא ואיום.

אתה לא רואה כתבות חדשות כשהם עולות והרבה פעמים אתה לא רואה הודעות חדשות שנוספות לדיונים.

אני כל הזמן מוצא את עצמי לוחץ CTRL+F5 כדי השאתר יעבוד כמו שצריך.

זה מאד פשוט להוסיף לקוד של האתר שורה אחת שתגיד לו לא להיטען מה cache .

2. העניין של הגלילה האוטומית בדף הראשי היא סבבה אבל למה זה מופיע בכל דף של הפורום?

כשאתה מגיע לסוף הדיון וממשיך לגלול אתה מתחיל לראות את כל הכתבות מהדף הראשי.

ממש מיותר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• זמני טעינה ארוכים. שרת בטטה.
  • מטמון אגריסיבי, כמעט תמיד יודע שאם הדף נטען מהר מדי אז צריך לרענן כי הוא ישן.
  • במובייל המטמון כל כך אגריסיבי שגם רענון לא פותר את הבעיה. צריך לגלוש מהמחשב השולחני כדי שאשכרה אגלוש פה.
  • יותר מדי Overlay , למה צריך את התפריט הסטיקי למעלה ולמטה את התוכן הנטען שלא קשור לפורום. היה עדיף בהרבה פורום מינימליסטי שנטען מהר.

*הדיון פה ימחק כמו שאר הדיונים שנפתחו בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלי האתר עולה לי מהר (בין 1.5 ל2.5 שניות) ואני לא חווה בעיות שצוינו פה. מצד שני הדפדפן שלי מוגדר לא לשמור בכלל cache וכל פתיחה של הדפדפן טוענת הכל נקי (פיירפוקס האהוב שלי).

בתיאוריה העבודה עם cache משרתים או cdn היא מומלצת ולא הייתי מבטל לכל מי שהציע (מלבד על תוכן דינמי שצריך להתעדכן מיידית). ניתן כמובן להגדיר זמנים שונים שיפוג התוקף שלהם לפי מה שבעלי האתר ירצו. ודרך אגב, למי שמשתמש בכרום, אז כרום לא אוהב לרענן cache גם כאשר הייתה הוראה כזאת לפי הקוד ולפי דעתי ניתן להאשים אותו. גם לא מוחק cache אחרי שמבקשים ממנו למחוק את כל המידע וההיסטוריה.

לגבי התפריט למעלה הוא לא מפריע לי, אבל אפשר אולי לרענן את הבחירה בקטגוריות.

משהו אחד שהייתי מציע בכתבות, זה להוסיף תגובות או snippet של התגובות בפורום אם יש דיון על זה בפורום. אולי לפחות  לינק לדיון.

עדכון: כן יש טעינה לא עקבית מהcache של חלקים בשליחת תגובה. תגובות ששונו חוזרות למצב קודם מדי פעם. שווה לבדוק באמת שהחלקים שחייבים להיות דינאמים לא יטענו מהcache של הcdn.

בנוסף הכרתי את העובדה שחלק מהתגובות בפוסטים לא מוצגות אלא אם כן מתחברים עם השם משתמש לאתר. לא יודע עד עכשיו אם מדובר בשיטה שמטרתה לא להציג לגוגל או למשתמשים רגילים תוכן שעוד לא עבר ביקורת ואולי לא איכותי, או אולי מדובר גם כאן באיזשהי בעיה.

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...