המלצות לאוזניות גיימינג - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לאוזניות גיימינג

Or Gindy
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Roy.T

עושה רושם שאתה מגיב בלי להבין כלל על מדובר וגם לא טרחת לחשוב מעט לפני שהגבת.

לא , עושה רושם שאתה מגיב בלי לקרוא מה שאני כתבתי.

ציטוט של Roy.T

Head-tracing בכלל לא שייך לסראונד או הדמיית 7.1. 

בשום מקום לא כתבתי שיש קשר בייניהם.

כתבתי ש 3D לא נראה לי שימושי , ושגם באוזיניות הספיצפיות האלו הביקורות אומרות שה  7.1 לא מוצלח במיוחד

ציטוט של Roy.T

חלק ניכר\רוב הגיימרים היום עושים שימוש במסכי Ultrawide לכל הפחות, ובהתחשב ברוחב המסך ובמרחק הצפייה הממוצעים, הראש זז ללא הרף בעת המשחק. שלא נדבר על תזוזות הגוף ופוזיציה שבא הכסא ממוקם מול המסך. גם אם מדובר בתזוזות קלות של הראש ו\או סטייה קלה במיקום\זווית\גובה הישיבה מול המסך, ברגע שאתה לובש אוזניות, זה מספיק בכדי לשבש את "איתור" מקור הסאונד המדוייק על "פני השטח". 

בדיוק פה נכנס לתמונה ה-head-tracing, שלאחר כיול פשוט יודע למקם את בדיוק את מרכז הסאונד, כך שלמעשה גם אם תפנה את הראש לגמרי מהמסך, עדיין תקבל את מיקום הקולות המדוייק שע"ג המסך, בדומה למציאות או בשימוש של רמקולים, שכמובן סטטיים על השולחן ולא זזים איתך לאן שהראש\גוף זזים. 

ציטוט של Roy.T

שלישית, זה מצחיק שאתה משתמש במילה "שפוי" שאתה מתייחס לאחד משני החושים העיקריים שעושים בהם שימוש בגיימינג ובכלל - ראייה ושמיעה. זה מזכיר לי כאלו שקונים מחשב ב10k לגיימינג מתקמצנים על המסך ורמקולים. 

בסופו של דבר הכל מתנקז למה שאתה רואה ושומע, ברור שלביצועים יש חשיבות עליונה גם כן אבל הציוד ההיקפי בשימושים הללו חשוב לא פחות. לכן מי שקונה כל שנתיים-שלוש כרטיס מסך ב3000 שקל, זה גם יהיה "שפוי" מצידו להשקיע פעם אחת בזוג אוזניות או רמקולים ברמה גבוה מאוד שיוכל להינות מהם במשך שנים רבות. 

לרוב גימרים אין מסכי Ultrawide  ולא כרטיס ב 3000. לרוב גימרים יש מסך 1080P וכרטיס מסך MID-RANGE.

אני לא מסכים איתך לגבי השימושייות של ה 3D. זה אולי צעצוע נחמד למי שיש כסף לזרוק על מחשב ב 10,000 שקל , לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

בכל  מקרה ה audeze mobius זה אוזניות של 400$ לא 400 שקל.

אם נישאר בטווח המחירים השפוי של גימר ממוצע אז 7.1 זה גימיק די מאפן.

בעיה של הבנת הנקרא אין לי.  אולי כתבת משהו אחד והתכוונת למשהו אחר, אבל זה כבר לא קשור אליי.

שים לב שההמלצה המקורית שלי הייתה בכלל לסנהייזר שזו אוזניה ללא שום DSP ולא נעליים. זו אוזניה עם נהדר ומיקרופון איכותי

בהתאם לתקציב, לא פחות ולא יותר.

אתה צודק, אנחנו עדיין חיים ב-2010 וכולנו עדיין עם מסכי 20 אינץ' מרובעים. 

תקיש ביוטיוב gaming setups ותראה אין ספור סט-אפים של ילדים בני 12 עם מסכי 49" קעורים.

המינימום היום זה בדר"כ מסך 27"~32", במרחק צפייה של כ-40~50 ס"מ, כך שאם תרצה או לא תרצה הראש (והגוף) זזים ללא הרף 

בזמן גיימינג מהיר.  

באותה ההזדמנות תביט גם בהיקף המכירות של יצרני כרטיסי המסך ובפורום מפרטי מחשב פה ובעולם; למחשב גיימינג בעלות ממומצעת של כ-5000~6000 שקלים יש כרטיס מסך שעולה לפחות כ-2000~3000 שקלים, קרי GTX-1070, GTX1080 ה-2070/2080 בדורות הקודמים, והיום -3070,-3080. אלו שמיעדים את המערכת שלהם לשימוש כללי אולי מתפשרים על כרטיסי ביניים. 

דבר שני, השימוש בכל מיני מונחים מפוצצים כמו 3D נועד בעיקר לטובת מיתוג ופרסום, כי זה מה שמוכר, לא נתונים טכניים יבשים ומשעממים.

במציאות, head tracking זו שקיימת הרבה לפני המוביוס, וזה דבר אמיתי עם הרבה מאוד engineering מאחריו.

אודיזי לקחו את הטכנולוגיה הקיימת והתאימו אותה למוביוס. אתה יכול לא להסכים עד מחר, אבל אמרת בעצמך ש"כמובן" שלא ניסית אותן, אבל אני כן, ואפילו היו ברשותי שני זוגות עד כה. החוויה היא שונה לגמרי, בלי קשר ל-HEAD TRACKING שהוא כלי יעיל ביותר ע"מ למקם את הסאונד בנקודה הנכונה, אלא גם בחווית הסאונד הכללית שהיא שנות אור מאוזניות ה"גיימינג" של רייזר ושות'.

שום אוזניה היא לא מושלמת, גם לא המוביוס, אבל עם כמות הפיצ'רים והטכנולוגיה שדחסו במוביוס בתוספת לדרייבר הפלאנרי שלה בהחלט ברור למה מחירה גבוה יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאין לי כח להתווכח איתך וגם לא לקרוא את המגילות שאתה כותב.

אתה צודק , לכולם יש מסכי Ultrawide  וכרטיסי מסך שעולים 3000 שקל , ו 3D זה מדהימה שכל גימר חייב שתיהיה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו שמאו. נראה לי שאתה זה שהתרגלת "להיות צודק" ושאף אחד לא יעמיד אותך במקום מאחר שרוב חברי הפורום הותיקים שמבינים דבר או שניים בתחומם בקושי פעילים פה, מה שמשאיר הרבה מקום פנוי לרביצת טרולים. 

ההבנה וידע שלך בתחום שואפת לאפס, ואתה עדיין מתווכח עם מישהו ששוחה וחי את תחום האודיו יום יום, בלי שום מחשבה שאולי תוכל ללמוד משהו ולהעביר את הידע הלאה, במקום לנסות להתווכח כמו דביל. התנהגות טרולית טיפוסית. 

בהצלחה גם לך 🙂

נערך על-ידי Roy.T
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...