השוואת מחירי משחקים בEPIC STORE בישראל לעומת VPN - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת מחירי משחקים בEPIC STORE בישראל לעומת VPN

RISEROLL
 Share

Recommended Posts

CYBERPUNK 2077 עם הקופון 10$ יוצא בישראל 234 שקל(269 שקל בלי קופון), עם יוצא 75 שקל(100 שקל בלי קופון) כפול 3

JUST CAUSE 4 עם הקופון יוצא בישראל 204 שקל(בלי קופון 239),עם יוצא 25 שקל(50 שקל בלי קופון) כפול 8

בכל המשחקים ההבדלים מתחילים מכמעט פי 3.

IP של טורקיה למי שמעונין.

נערך על-ידי RISEROLL
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניין התכלס -  השאלה העקרית היא האם אחר כך עובד חלק כשאתה מתחבר מהארץ או שיש הגבלות אזוריות . 

לגבי התלונה על יוקר המחייה - שמח לשמוע שאתם שואפים גבוה.

טורקיה - שכר מינימום של פחות מ 1500 ש"ח לחודש . שכר ממוצע של 2500 ש"ח בערך . 

אוקריאנה שכר מינימום של 190 דולר .  עם שכר ממוצע של 500$ .

אני בגדול שייך לקבוצת החמוצים אבל בואו נשאר עם השוואה למקומות קצת פחות נחשלים .

בGOG עולה 60$ מהחשבון שלי -כאשר  בGOG  כל הכסף  הולך למפתחים .

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור ליוקר מחייה.

זה פשוט אפליה ע"פ אזורים, חד וחלק.

60$ זה גם המחיר ב EPIC אלא אם אתה מישראל ואז זה עולה לך 80$.

אם הם מסוגלים למכור את זה ב 30$ באוקריאנה וטורקיה אז הם מסוגלים למכור את זה במחיר הזה בכל העולם

ואם זה לא מחיר ראלי אז לקוחות כמו בישראל ומדינות נוספות משלמים אקסטרה ומסבסדים את המחירים שמשלמים בטורקיה ואוקריאנה וזה ממש לא מקובל.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמחור מקומי נמוך יותר מה"מחיר המומלץ" של 60 דולר (או מה שלא יהיה, בדרך כלל 60) קשור למשכורת ממוצעת באותה מדינה וכך תמיד היה. הסיבה שזה התרחב בשנים האחרונות זה כי בSTEAM ואצל המפיצים הגדולים נפל האסימון שלדרוש על משחק מחשב חצי מהמשכורת החודשית של בנאדם זה אולי מסביר למה במדינות האלה הפיראטיות חוגגת. עדיף להרוויח משהו על להרוויח כלום.

להגיד למה התמחור המקומי בישראל הוא מעל 60 דולר אין לי מושג. אבל זו לא ממש בעיה, ואם זה מה שמפריע לכם אז תכירו -

https://isthereanydeal.com/

יש המון חנויות צד שלישי שבניגוד לsteam עדיין מוכרות לנו בדולרים.

אם הבעיה היא שרוצים לשלם 30 דולר כמו הטורקים ולא 60 אז זה כבר משהו אחר. רק קחו בחשבון שטמון פה סיכון. בSTEAM יש סיפורים של באנים על זה וזה לגמרי חוקי בשבילם לעשות את זה כי זו הפרה של הuser agreement. קשה לי להאמין שבepic זה שונה.

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

תמחור מקומי נמוך יותר מה"מחיר המומלץ" של 60 דולר (או מה שלא יהיה, בדרך כלל 60) קשור למשכורת ממוצעת באותה מדינה וכך תמיד היה. הסיבה שזה התרחב בשנים האחרונות זה כי בSTEAM ואצל המפיצים הגדולים נפל האסימון שלדרוש על משחק מחשב חצי מהמשכורת החודשית של בנאדם זה אולי מסביר למה במדינות האלה הפיראטיות חוגגת. עדיף להרוויח משהו על להרוויח כלום.

להגיד למה התמחור המקומי בישראל הוא מעל 60 דולר אין לי מושג. אבל זו לא ממש בעיה, ואם זה מה שמפריע לכם אז תכירו -

אם הבעיה היא שרוצים לשלם 30 דולר כמו הטורקים ולא 60 אז זה כבר משהו אחר. רק קחו בחשבון שטמון פה סיכון. בSTEAM יש סיפורים של באנים על זה וזה לגמרי חוקי בשבילם לעשות את זה כי זו הפרה של הuser agreement. קשה לי להאמין שבepic זה שונה.

לא מקבלים על זה באן,הם לא יכולים להוכיח שאתה לא מטורקיה והם לא יכולים לדרוש ממך דרכון.

ציטוט של Moon-Mage

תודה על המידע, אתה מכיר אולי VPN חינמי שנותן שרת בטורקיה?

אני השתמשתי בURBAN ,חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש ראנדומלי הוביל אותי לזה

https://shinygamer.com/pc-games-and-region-locking-everything-you-need-to-know/

מסכם פחות או יותר את הבעיות שיכולות להיות בכל פלטפורמה לגבי Region Locking

לפי מה שכתוב שם:

ב אמור להיות בדף של העמוד אם יש נעילה אזורית

ב אין נעילה אבל יכול להיות שהמשחק יהיה זמין רק בשפה המקומית.

ב יש נעילה אזורית , יכול להיות בעיה לאקטב את המשחק או שהוא יהיה זמין רק בשפה המקומית.

ב Epic  יש נעילה אזורית ואי אפשר לשחק משחק שנקנה באזור אחד באזור אחר. (לפי מה ש RISEROLL כותב אז לא נכון או לפחות לא בהכרח נכון)

ב  אין נעילה אבל יכול להיות שהמשחק יהיה זמין רק בשפה המקומית.

כמה זה נכון או לא נכון אני לא יודע.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סטים קראתי לא מזמן שהם עלו על השיטה של קניית משחקים דרך , והם יכולים לחסום את המשתמש למי שמנסה לרכוש משחק שלא באזור מגוריו.

הם מחייבים גם לרכוש דרך אמצעי תשלום שתואמים לאזור, אז זה מקשה עוד יותר על העניין.

לא ברור לי איך זה עם Epic.

פותח השירשור, הצלחת לרכוש ולשחק במשחק שרכשת באזור אחר?

בכל מקרה בגלל המחירים האזוריים ההזויים שיש בארץ, כמעט תמיד אני קונה משחקים מהאתר cdkeys.com או מחפש חנות דרך isthereanydeal.com, ששם יש רשימה של רק אתרים אמינים.

בנוסף יש להם אחלה תוסף לדפדפן באתר של סטים בשם Augmented , שנותן ישר את המחיר הכי נמוך שקיים למשחק באותה רגע, בנוסף לעוד כמה פ'יצרים נוחים ודי מגניבים.

רק בעזרת התוסף הזה חסכתי לא מעט כסף כי כמעט רכשתי משחק שהיה במבצע בסטים, בזמן שהיה אותו באתר אחר בכמה עשרות שקלים יותר זול.

נערך על-ידי holyheat
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

יש גם G2A.COM

הסיפורים על באנים מבעלי אינטרסים שמנסים להרוויח על הורים של ילדים

אתה לא יכול לקבל באן על זה,הם שמחים שבמקום ללכת לTPB אתה בא אליהם עם דולרים

ציטוט של serg90

על סטים קראתי לא מזמן שהם עלו על השיטה של קניית משחקים דרך VPN, והם יכולים לחסום את המשתמש למי שמנסה לרכוש משחק שלא באזור מגוריו.

הם מחייבים גם לרכוש דרך אמצעי תשלום שתואמים לאזור, אז זה מקשה עוד יותר על העניין.

לא ברור לי איך זה עם Epic.

פותח השירשור, הצלחת לרכוש ולשחק במשחק שרכשת באזור אחר?

בכל מקרה בגלל המחירים האזוריים ההזויים שיש בארץ, כמעט תמיד אני קונה משחקים מהאתר cdkeys.com או מחפש חנות דרך isthereanydeal.com, ששם יש רשימה של רק אתרים אמינים.

בנוסף יש להם אחלה תוסף לדפדפן באתר של סטים בשם Augmented Steam, שנותן ישר את המחיר הכי נמוך שקיים למשחק באותה רגע, בנוסף לעוד כמה פ'יצרים נוחים ודי מגניבים.

רק בעזרת התוסף הזה חסכתי לא מעט כסף כי כמעט רכשתי משחק שהיה במבצע בסטים, בזמן שהיה אותו באתר אחר בכמה עשרות שקלים יותר זול.

צודק,לא נתן לי להזמין עם האשראי שמחובר לחשבון הבנק,הזמנתי מאשראי נטען של הדואר שמיועד להזמנות מחול וטיסות..

כן קניתי את הJC 4 ב25 שקל ובנתיים יותר מאכזב מה3..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G2A אחד הידועים בתור אתר שמוכר ממקורות מפוקפקים, אז זה גם לא מפתיע שיש שם דילים סופר זולים.

בין אם זה עובד לך או לא, זה לא מונע ממך לקנות משחק ממקור מפוקפק, גם אם הוא עובד לך בלי שום בעיה.

קצת יותר על הנושא:

https://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/2yhlw4/key_resellers_and_what_they_mean_for_you/?utm_source=reddit&utm_medium=usertext&utm_name=pcgaming&utm_content=t5_2qhfg

נערך על-ידי serg90
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מצד אחד באמת אפשר להבין את החשיבות של לקנות ממקורות אמינים.
אבל מצד שני הם יורקים לנו בפנים. אז למה לקנות מהם?
למה אני צריך לשלם 270 שקל על סייברפאנק (הלהיט החם העכשווי) בסטים או בחנות של אפיק, כשבכל שאר המקומות יש של 30-40 דולר/יורו מה שמביא את המחיר בשקלים ל160-170.
סטים ואפיק יכולות לבוא בטענות רק לעצמן, כי הדולר נמוך מאוד, והם עדיין מוכרות משחק של 60 דולר לפי שער המרה של 4.5 שקל על כל דולר. ככה יוצא שהם מוכרות את המשחק ב85 דולר.
לא תודה. לא על הגב שלי.

דוגמה נוספת שכולם כבר דיברו עליה היא death stranding.
המחיר הרגיל בסטים הוא 330 שקל (!!!!) שזה 100 דולר!!
עכשיו יש מבצעי סוף שנה בסטים אז הוא בהנחה של 50% שמביאה אותו למחיר של 160 שקל.
באפיק הוא עולה ברגיל 200 שקל ועכשיו 50% אז הוא על 100 שקל.
בG2A הוא עולה 20 יורו (80 שקל) כל הזמן, בלי ובלי נעליים. אז נכון, בהשוואה מול החנות של אפיק זה לא משתלם ובאמת בשביל עוד 20 שקל הייתי כבר קונה ישירות מאפיק. אבל מול סטים? לא מגיע להם שיקנו מהם ובהחלט היתי קונה מG2A.

דרך אגב, ציירתם את זה כמשהו כל כך קיצוני שמצריך שימוש בVPN כדי לאקטב את המשחק ולשחק בו אבל זה ממש לא נכון. רוב החנויות מוכרות מפתח גלובלי ואפשר לאקטב מכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...