התייעצות: Dell S2721DGF או Samsung Odyssey G7 - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות: Dell S2721DGF או Samsung Odyssey G7

--- The King ---
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Nir555

תקרא ב RTING  על הדגם הזה בחלק של בפליקר (למרות שהם לא חושבים שזה בעיה) וגם בתגובות לביקורת בתחתית הדף, שם אנשים כבר ממש מדברים כמה זה בעייה במסך הזה.

ברור שהם לא חושבים שזו בעיה, הם אפילו נתנו לו ציון של 10 בזה. אתה צריך להבין שכל מסך מרצד, השאלה באיזו מהירות, או יותר נכון באיזה תדר. כאשר הריצוד מאוד מהיר, עין אנושית לא יכולה להבחין בו ולכן זה נקרא "flicker-free".

לא ברור לי למה הבחור שם טוען שהיו לו כאבי עיניים משימוש במסך. בעיקרון זה יכול להיות גם סתם מבהירות גבוהה מדיי או משהו כזה, ויכול אפילו להיות שהוא נפל על מסך עם פגם בייצור.

ביקורות לא טובות אתה תמיד תמצא על מוצרים כאלה, של יצרנים גדולים שנמכרים בכל העולם בכמויות.

נערך על-ידי --- The King ---
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה צריך להבין שכל מסך מרצד, השאלה באיזו מהירות - זה העניין, לא כל מסך מרצד ! רוב המסכים שמוכרזים כך, לא מרצדים בכלל, בשום תדר.

רק בדל עשו איזה קומבינה והם מכריזים שזה פליקר-פרי. קראת את התגובות ב rting ?

תראה את הגרף 50% של שני המסכים לשם השוואה, אחד מראה ריצוד תדר גבוה והשני קו ישר, שום ריצוד

DELL2721

LG27GL850

וכמו שכבר כתבתי, פשוט מאוד לבדוק את זה מול המסך עם המצלמה של הסמרטפון.

אתה לא חושב שזה בעיה ? תקנה אותו...אני באתי לתת עצה ולהאיר את העניין הזה, בייחוד שציינת שהשימוש העקרי שלך הוא לעבודה

נערך על-ידי Nir555
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים , עדיין לא קיבלתי החלטה בנוגע ללנובו , לא יודע אם להחזיר אותו לחנות או לא ..

אני רוצה לקבל החלטה עד השעה 17:00 , כדי למנוע תירוצים מהחנות במקרה של החזרה.

כמה שיותר מהר יותר טוב.. היום יחלפו בדיוק 24 שעות ממועד הרכישה.

*אכן יצא עדכון תוכנה שנקרא 1.3T אבל רק הבחור שסיקר את המסך קיבל אותו באופן פרטני כי זו גירסת בטא שלא שוחררה עדיין לאף אחד ומי יודע מתי היא גם תשוחרר לקהל הרחב.

העניין הוא שהבעיה הזו לא חדשה בכלל , כבר מעל שנה שאנשים מתלוננים על בעיית המסכים השחורים הרנדומליים.

לא קניתי מסך כזה בשביל לכבות את הG-SYNC ולמעשה "לפתור" את הבעיה בדרך כזו או אחרת.

אני פושט אובד עצות , לא יודע מה לעשות , זה ממש כמו לקנות חתול בשק.

באמת מזל שעדיין לא עשיתי בו שימוש.

מנגד , אני כלל לא מוצא אלטרנטיבה אחרת למסך הזה .. הדל מעייף את העיניים , הגיגהבייט עם טקסט לא קריא , הMSI מגיע עם כיול נוראי .. פשוט מבאס.

אולי רק ה- F127Q יתן מענה ראוי למרות שהוא מגיע עם DP 1.2 בלבד . (אחיו הגדול כבר ממש יקר ולא בתקציב שלי)

עכשיו רק נותר להחליט , - כן או לא ?

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חיברתי ולא בדקתי שום דבר , הקופסה עדיין סגורה ולא הוצאתי את המסך משם .

הקופסה נפתחה רק פעם אחת במעמד הרכישה , לבדוק שאין שבר .

מעבר לזה כל הכבלים ארוזים כולל המסך והתכולה שבפנים.

*ברגע שאחבר אותו , לא תהיה לי הזכות לבטל עסקה.

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של KF

הMSI מגיע עם כיול נוראי

תמיד שקונים מסך חדש צריך להתעסק עם ההגדרות לכייל איך שנוח לך. ולהוריד בהירות זה MUST.

ציטוט של KF

אני פושט אובד עצות , לא יודע מה לעשות , זה ממש כמו לקנות חתול בשק.

איזו הגזמה. אבל כן מכיר תתחושה למשל כשלא רגילים למסך, למשל מריחות בשחור בפאנלי אז אכן זה מעצבן.

אני חושב שצריך רגע לקחת נשימה לעשות CHILL ולהחליט מה הכי גרוע שיכול להיות והאם זה באמת משהו בשבילו אחזיר את המסך.

לפי מה שהבנתי התופעה נובעת כשיש נפילות FPS כמו שהוא אמר מתחת ל-10FPS. יכול לקרות בטעינה של משחק.

והנה פתרון תוכנתי שמישהו גילה: https://motherbear.home.blog/2019/12/10/lenovo-legion-y27q-20-black-screen-fix/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

תמיד שקונים מסך חדש צריך להתעסק עם ההגדרות לכייל איך שנוח לך. ולהוריד בהירות זה MUST.

אם אין לך calibrator (דוגמא להלן), המאמץ ככל הנראה מיותר, ולא תוכל להגיע לתוצאות טובות, כמו שכבר כתבתי:

ציטוט של --- The King ---

המסקנות שלי:

למי שיש מכייל צבע, יש מקום להתלבטות בין הדל ל- . למי שאין, אני רואה יתרון מובהק לדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

איזו הגזמה. אבל כן מכיר תתחושה למשל כשלא רגילים למסך, למשל מריחות בשחור בפאנלי אז אכן זה מעצבן.

אני חושב שצריך רגע לקחת נשימה לעשות CHILL ולהחליט מה הכי גרוע שיכול להיות והאם זה באמת משהו בשבילו אחזיר את המסך.

לפי מה שהבנתי התופעה נובעת כשיש נפילות FPS כמו שהוא אמר מתחת ל-10FPS. יכול לקרות בטעינה של משחק.

והנה פתרון תוכנתי שמישהו גילה: https://motherbear.home.blog/2019/12/10/lenovo-legion-y27q-20-black-screen-fix/

עברתי על המדריך .. לא הבנתי לגבי סעיף 3 :
אם המסך שלי מגיע ללא מובניים אז זה עדיין רלוונטי או לדלג ישירות לסעיף 12 ?
אני כן יודע שיש בפינת המסך חיבור לאוזניות..

אגב , קצת חושש לעשות שם נזק בלתי הפיך במידה ואפספס דברים.. לא יודע מה משמעות הדבר.

* ראיתי שם כמה נק' אזכור של , אני אחבר את המסך בכלל דרך DP.

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של KF

אם המסך שלי מגיע ללא רמקולים מובניים אז זה עדיין רלוונטי או לדלג ישירות לסעיף 12 ?

לדלג.

ציטוט של KF

אגב , קצת חושש לעשות שם נזק בלתי הפיך במידה ואפספס דברים.. לא יודע מה משמעות הדבר.

כעיקרון, לפי מה שהבנתי זה מתעסק בדרייבר ולא פורץ למסך או משהו כזה. סך הכל משנה הגדרות פרופילים כלומר "שיטות פעולה" שמותרות לשימוש במסך.

אבל הבחור במדריך לא לוקח אחריות מכיוון שאם תמחק הכל אז המחשב לא ידע איך לעבוד עם המסך. תצטרך אולי להביא מסך אחר ואז לשחזר את ההגדרות. הוא גם מציע לשנות חיבורים כי אז זה כאילו אתה מחבר מסך אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה לשנות חיבורים ? יש במסך רק חיבור DP  יחיד ודרכו אני רוצה לחבר את המסך .. לא רוצה דרך .

ובסעיף 3 הוא כן מבקש ללחץ על delete all , מקווה שלא יגרם נזק וימחק הכל ..

אני בכלל מקווה שלא אצטרך להתעסק עם זה ושסדרת 3000 תהיה נטולת בעיות עם המסך הזה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי בונה על זה שיש קשר איזה כ. מסך אתה משתמש, כי לא נראה שהבעיה נובעת מהכיוון הזה או מהדרייברים של . יש בפשטות בעיה בFreesync.

לגבי הMSI אני ראיתי את הביקורת של Hardware Unboxed והוא דיבר על הקטע עם הכיול אבל ממה שאני זוכר אמר שהמסך מכויל לא משהו בעיקר בכך שהוא over-saturated, פה זה המקום לציין שזה בעיקר קריטי למי שעושה עבודה מקצועית וצריך צבעים מדויקים גם על חשבון תמונה "מהנה" ונעימה לצפיה. עבור צריכת מדיה (משחקים, סרטים) זה לא בהכרח סיפור, יש אנשים שאפילו מעדיפים את זה על צבעים מדויקים. בנוסף הוא נתן שם בביקורת הגדרות חדשות שהוא בנה שקצת עוזרות בזה.

סה"כ זה נראה כמו המחלה הכי פחות נוראית מכל המסכים שעלו פה בדיון עד כה...

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי להשאיר את הלנובו אצלי .. ארכיב אותו ונראה מה יהיה.. מקווה שלא תהיה בעיה כלל וגם אם כן אחכה לעדכון קושחה של .

רוב התלונות לפי מה שראיתי מכוונות כלפי כרטיסים של pascal cards = כלומר סדרת ה-1000 אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...