3060, 6700XT, 3080Ti ומה שבינהם - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3060, 6700XT, 3080Ti ומה שבינהם

nec_000
 Share

Recommended Posts

3060 עם 6GB זה ה- 1060 שהיו לו רק 3GB...

כרטיס שאנשים התקמצנו על כמה גרושים לקנות אותו אז, כדי לגלות שאחרי שנה הוא לא שווה כלום

וביד 2 גם אי אפשר למכור אותו בכלל....

זה טריק לעשות קופה על גבם של מי שלא מבינים או לא חושבים שני צעדים קדימה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלבחור מאוד דחוף להעיף אותו מהר או שלא בדק את המחירים לפני כן. הכי נמוך שראיתי ביד2 ומקומות אחרים זה 500 שקלים אבל כמו תמיד - עם קצת סבלנות אפשר למכור גם ביותר. מה שמכרתי ב700 זה עוד גרסת מפוח. 

זה באמת מחיר גבוה ולרוב האנשים כנראה לא יהיה כזה מזל, אבל 550-600 בהחלט אפשר להשיג.

לגבי ניתוץ החלומות של מי שרכש את כרטיסי נוידיה החדשים כמו שנאמר פה, נחכה ונראה. אם אני עדיין אהיה כאן בעוד שנתיים-שלוש, אל דאגה, אני לא אשכח לתת עדכון אם ה8GB שלי עדיין רלוונטי או שהכרטיס כבר פג תוקף. נשים פוקוס מיוחד על כמה משחקים ב2023 ידרשו 16 ג'יגה של :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבחור :) 

הסיבה למחיר היא כי לא לחוץ לי על הכסף והכרטיס יושב ולא עושה כלום.

מעדיף למצוא לו בית חדש ולשמח מישהו.

בדיוק החלפתי את ה-2070 ל-3080, את ה-2070 מכרתי ב-1,000 ש"ח למישהו שאני יודע שלא יכול להרשות לעצמו כרטיס במחירים הרגילים שיש בשוק ומצד שאני אני יודע כמה הוא אוהב לשחק במחשב ואף פעם לא שיחק כמו שצריך.

מצרף את הצעצוע החדש שלי (ה-I7 8700K שלי אשכרה מגביל אותי ב-Cyberpunk 2077 ואני על OC ל-4.7GHz).

.20201218_142322.thumb.jpg.7d2374f750631863eba62644fab43cf5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז ישר כוח, תתחדש. אני הרגשתי קצת לא נעים למכור אותו ב700 אבל כשהחנויות עושקות צרכנים שרוצים להשתדרג בכרטיסים החדשים לא קשה להבין למה גם השוק יד2 קצת השתגע. בחיים לא חשבתי שבאמת אקבל עליו 700 ואיכשהוא נפלתי על הקונה הישראלי היחיד שבשבילו המחיר הנקוב הוא לא רק בגדר מחיר התחלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר 400 ש"ח כיום לכרטיס מקליבר של 1060 הוא הרבה יותר קרוב למחיר הנכון הסביר והראלי,

מאשר 700 שח, שהוא מחיר מופקע ומנותק ממציאות.

נכון, ישנם פראיירים/נאיבים ? ....  שמשלמים מחיר מופקע ביד 2, לא כולם מבינים בתחום הזה

ומי כמוני מכיר...

יגיד תודה וירגיש בסדר גמור ידידנו היקר אור, באם יצליח למצוא קונה ב- 400, כי זהו מחיר סביר ראוי והוגן 🙂

אם היה לי איך לעזור לאור הייתי עוזר לו, אלא שהחבר היחידי שכרגע רלוונטי ושאלתי אותו אתמול אם רוצה,

מעדיף כבר לקנות 3060TI חדש ב- 2600 ש"ח ביחד עם המחשב שהוא מזמין.

**יש לו גם החזר מע"מ אז בכלל רלוונטי חדש.

ותתחדש אור, תהנה מהצעצוע החדש - מאברוק 🎉

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים ממה שאני מבין, בינואר מגיע 3060 רגיל (לא TI) עם 12GB זכרון במחיר 329$.... ברמת ביצועים כשל 1080ti...

וגם יכולות RT ו- למי שרוצה לטעום מהן.

אחלא דיל שבעולם...

ברגע שהוא יוצא לשוק - מחירי יד 2 יתחילו לרדת חזק כמו שצריך...

יש למה לחכות :flipa:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא פשוט מאוד, ל3060 הזה יהיה עם באס 192 ביט (לעומת 256 ב3060TI ו3070, ו320 c3080) מה שאומר שאם אתה רוצה לתת לו יותר מ6 GB, הקפיצה הבאה היא רק 12. אין אפשרות ל8. אז תקבל 12 GB ורוחב פס מאוד איטי.

זה בכלל בהנחה שזה באמת נכון, כרגע הכל שמועות. זה באמת ייראה דבילי גם אם יש לזה הסבר הגיוני, אבל לא יכולה לנצח פה כי גם אם היא תתן לכרטיס הזה 6 יקטלו אותה על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...