אחריות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות

law89
 Share

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בדרך כלל בתקופת האחריות פשוט מחליפים מסך. זה יותר קל ויותר משתלם מאשר לתקן. את התקול שולחים ליצרן והוא שובר את הראש על מה לעשות איתו. סביר להניח שלפחות חלק מהם מתקנים / מחליפים חלקים ומפיצים כ"מחודשים/מתוקנים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

בדרך כלל בתקופת האחריות פשוט מחליפים מסך. זה יותר קל ויותר משתלם מאשר לתקן. את התקול שולחים ליצרן והוא שובר את הראש על מה לעשות איתו. סביר להניח שלפחות חלק מהם מתקנים / מחליפים חלקים ומפיצים כ"מחודשים/מתוקנים".

אתה יודע במקרה מה המצב בנוגע לדל? לא קיבלתי תעודת אחריות ואמרו לי טלפונית (אני לא זוכר אם מהחנות או מדל או מיעל פתרונות) שרק בתקופה הראשונה הם עושים את זה (אני לא זוכר אם הם אמרו שנה ראשונה הוא כמה שבועות ממועד הרכישה.

אילו חברות מחליפות לאורך כל שלוש שנות האחריות את המחשב לחדש? (באופן כללי, אין לי גם בעיה שיתקנו את שלי, אבל אני לא מעוניין לקבל מסך מחודש שמי יודע מה ההיסטוריה שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון מהשנים האחרונות, אבל בתקופה שהמסכים שלי (של DELL) כן היו באחריות - היו מחליפים למסך אחר, שיכול להיות חדש או מחודש. לא היה שום הבדל בין השנה הראשונה לאחר-כך.

לפעמים גם יכול להיות שכבר אין אפשרות להשיג את הדגם שלך, ואז יחליפו למסך מדגם אחר, שאמור להיות שווה ערך או טוב יותר. במקרה כזה כמעט בטוח שיהיה מסך חדש.

הנסיון גם אומר שקלקול של מסך בתקופת האחריות הוא דבר די נדיר בסך הכל.

נערך על-ידי QttP
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

אין לי ניסיון מהשנים האחרונות, אבל בתקופה שהמסכים שלי (של DELL) כן היו באחריות - היו מחליפים למסך אחר, שיכול להיות חדש או מחודש. לא היה שום הבדל בין השנה הראשונה לאחר-כך.

אין לי בעיה שיחליפו לחדש או שיתקנו את המסך שלי.

אני לא יכול לסרב לקבל מחודש?

ציטוט

אכן, לא קרה. אבל עם 3 מסכים יש סיכוי קצת יותר גבוה שאחד מהשלושה יתקלקל, אז אני מנסה למזער סיכונים.

חייב להודות שאני לא מרגיש שום הבדל במסכים (אולי אפילו יתרון לסמסונג. בדל יש מן צל מעצבן בחלק מהאותיות כשאתה מקליד בוורד).

לא מצליח להבין למה המחיר של הדל גבוה ב-30% מזה של הסמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

אין לי בעיה שיחליפו לחדש או שיתקנו את המסך שלי.

אני לא יכול לסרב לקבל מחודש?

אתה תמיד יכול לסרב, אבל לא יודע מה יקרה אז. לא נתקלתי.

ציטוט של law89

בדל יש מן צל מעצבן בחלק מהאותיות כשאתה מקליד בוורד

אתה מחובר בVGA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

תמיד יש פעם ראשונה :)

מעולם לא יצא לי לדבר עם שירות לקוחות בנוגע למסך. דיברתי עם אתמול. ביקשו שאשלח . אמרו שיחזרו אתמול. שלחו מייל בבור עם הוראות לא ברורות.

שוחחתי עוד פעם היום, אמרו לשלוח עוד פעם (מתסכל מאוד, הם רוצים במייל ואז אם התמונה שוקלת מעל 5 מגה זה בלאגאן להעביר להם). ביקשו פרטים שטכנאי יחזור אלי.

עכשיו גם יצטרך להגיע טכנאי לבדוק כי הם לא ידעו איך לפתור את הבעיה.

מתסכל מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

אתה מדבר על ה"צל" שאתה רואה בחיבור VGA? אם כן, אל תטרח עד שלא תבדוק איך זה עם חיבור דיגיטלי.

כן. אז אני אמתין עם זה (למרות שזה מוזר, בסמסונג אין את הבעיה אם אני מחבר אותו כבל לאותו המחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדכן שדיברו איתי היום מדל. התקשרו להגיד שיחליפו את המסך. אמרתי להם את מה שאמרת ושאני מעדיף לבדוק את זה (לא הספקתי להתקין את האופיס במחשב החדש). אמרו שיחליפו וזהו.

אני שם על 125% את הגודל של הטקסט במערכת הפעלה ורואה קצת מטושטש חלק מהאפליקציות, כולל האופיס משום מה. על פניו לא נראה שיש צל.

משהו אחר מוזר קרה לי - חיברתי את שני המסכים למחשב החדש ובאחד (הקטן יותר) אני לא רואה את השוליים. חשבתי שזה בגלל שאני מחבר שני מסכים עם גדלים שונים. ניסיתי לחבר רק את הסמסונג ואני עדיין לא רואה את השוליים. לא ניתן לעשות באף אחד מהמסכים אוטואדג'סט.

יש למישהו רעיון מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

auto-adjustment זה רק לVGA האנלוגי.

אם המסך מחובר בHDMI, תבדוק שOverscan לא מופעל בטעות (לרוב זה קיים בטלוויזיות).

הוא מחובר ב-.

אני לא מכיר את המונח. אבדוק ביוטיוב בנוגע למה שרשמת ואיך מתקנים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...