רכישת כרטיס מסך מניואג - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת כרטיס מסך מניואג

zone glide
 Share

Recommended Posts

ציטוט של zone glide

למה שיילך? לדעתי הרפרנס אצל AMD דווקא השתפר ודווקא בסדר לשם שינוי.. גם 3 מאווררים..

וזה הזוי.. גם שאני שולח את זה לחברה בחול עדיין הם לא יכבדו אחריות? זה הזייה..

גם האמת לפעמים יש הבדל בתדרי הליבה ובצריכת החשמל.. כאשר בדגמים הרגילים יכול להיות לך צריכה נמוכה ולכן הכרטיס יכול להיות טיפה חלש יותר מהסטוק של אנווידיה.. וגם לא ממש תוכל לבצע OC..

גם הופתעתי די לרעה מההתנהלות של ניואג האמת..

אבל מה דעתך על הסיטואציה של להזמין כרטיס באותו מחיר שיש בארץ? רק שכאן אין זמינות..

מתוך סקרנות בדקתי כרגע בניואג ויש/היה את 3070 של evga 
https://www.newegg.com/global/il-en/evga-geforce-rtx-3070-08g-p5-3767-kr/p/N82E16814487532?Item=N82E16814487532&quicklink=true

לדעתי המלאים מתחילים להסתדר.

מבחינת ארץ או חו"ל באותו מחיר אז כמובן שמהארץ אבל צריך לבדוק שיש מלאי.
אם זה רשימת המתנה שתעמוד בה חודשיים אז צריך להשוות למחיר מחו"ל בעוד חודשיים ולדעתי המחיר ירד כי כרגע התמחור יקר גם לעומת המחיר המוצהר בהרבה ויש לאן לרדת.
כרגע המחירים בניואג יותר זולים מהארץ (חוץ מstartpc שנראה אחלה מחירים באמת - אם יש מלאי)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של exeaction

מתוך סקרנות בדקתי כרגע בניואג ויש/היה את 3070 של evga 
https://www.newegg.com/global/il-en/evga-geforce-rtx-3070-08g-p5-3767-kr/p/N82E16814487532?Item=N82E16814487532&quicklink=true

לדעתי המלאים מתחילים להסתדר.

מבחינת ארץ או חו"ל באותו מחיר אז כמובן שמהארץ אבל צריך לבדוק שיש מלאי.
אם זה רשימת המתנה שתעמוד בה חודשיים אז צריך להשוות למחיר מחו"ל בעוד חודשיים ולדעתי המחיר ירד כי כרגע התמחור יקר גם לעומת המחיר המוצהר בהרבה ויש לאן לרדת.
כרגע המחירים בניואג יותר זולים מהארץ (חוץ מstartpc שנראה אחלה מחירים באמת - אם יש מלאי)

על מה אתה מדבר, אי אפשר להשיג כלום עדיין ואנחנו ממש לא קרובים למלאים מסודרים.
יש קבוצות עם עשרות אלפי חברים של התראות על מלאים של וגם אם אתה לוחץ על ההתראה תוך פחות מחמש שניות אין לך שום סיכוי להשיג כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

על מה אתה מדבר, אי אפשר להשיג כלום עדיין ואנחנו ממש לא קרובים למלאים מסודרים.
יש קבוצות עם עשרות אלפי חברים של התראות על מלאים של כרטיסי מסך וגם אם אתה לוחץ על ההתראה תוך פחות מחמש שניות אין לך שום סיכוי להשיג כרטיס.

זה נטו הרגשה שלי משום שהצלחתי למצוא בשבוע האחרון מלאים לכרטיסים הרבה יותר מבעבר. נכון זה רחוק ממלאי מסודר אבל זה תחילת מגמה טובה יותר לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של exeaction

זה נטו הרגשה שלי משום שהצלחתי למצוא בשבוע האחרון מלאים לכרטיסים הרבה יותר מבעבר. נכון זה רחוק ממלאי מסודר אבל זה תחילת מגמה טובה יותר לדעתי

אני חושב שאתה מתבלבל בין "הצלחת למצוא מלאי" לראיתי כאילו אני יכול להזמין אבל לא ממש ניסיתי.
כי אם היית מנסה היית מקבל הודעת שגיאה ב99.999% מהזמן בכל אתר שמוכר את הכרטיסים במחיר שהוא אפילו בשכונה של הMSRP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

אתה מאוד לא החלטי. קיבלת כבר מבחר של דעות לגבי היתרון העיקרי שצפוי להיות לגרסת הTI, ומה שאנשים חושבים על זה מ2 הצדדים. מפה זה כבר שיקול שלך.

לגבי ההזמנה מניואג לעומת הארץ, כמו שאמרתי לך בהתחלה אם שילמת מחיר זהה למה שיש בארץ אז פספסת את כל הנקודה בלהזמין מחו"ל, אתה מקבל את החסרונות בלי להנות מהיתרון היחיד ובעיניי אין טעם, חכה בסבלנות למלאי בארץ או להזדמנות לתפוס אחד בניואג במחיר שהוא יותר אטרקטיבי מבארץ. או שתתפשר על כרטיס צנוע יותר שכן ניתן למצוא במלאי פה. למיטב זכרוני אתה בא מאיזה HD7950 או ענתיקה אחרת בסגנון הזה שהיא פריט אספנות ליד כרטיסי מסך מודרניים, מה כ"כ לחוץ לך להעיף 1000 דולר על כרטיס מסך? בערך כל כרטיס שתקנה כרגע ייתן לך חוויה מהפכנית לעומת מה שאתה מכיר.

יצא לי לעבור קצת ביומיים האחרונים ברשת על העניין עם ה-VRAM...

עברתי בכמה אתרים בחו"ל כולל כמה סרטונים שחלקם מציגים כמה VRAM חלק מהמשחקים היום תופסים..

וראיתי שיש כמה משחקים שבמקסימום הגדרות מגיעים ל-10GB ואפילו ל-12GB VRAM..

אז ככה שאתה בטוח במה שאתה אומר? אני נטו שואל מתוך סקרנות כי אני שומע דעות לכאן ומכאן.. גם דעות של משתמשים שונים בחו"ל..

אומרים שהזיכרון הגדול יותר גם קריטי יותר בעיקר ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

יצא לי לעבור קצת ביומיים האחרונים ברשת על העניין עם ה-VRAM...

עברתי בכמה אתרים בחו"ל כולל כמה סרטונים שחלקם מציגים כמה VRAM חלק מהמשחקים היום תופסים..

וראיתי שיש כמה משחקים שבמקסימום הגדרות מגיעים ל-10GB ואפילו ל-12GB VRAM..

אז ככה שאתה בטוח במה שאתה אומר? אני נטו שואל מתוך סקרנות כי אני שומע דעות לכאן ומכאן.. גם דעות של משתמשים שונים בחו"ל..

אומרים שהזיכרון הגדול יותר גם קריטי יותר בעיקר ב-4k.

תוכל בבקשה לצרף לינקים לסירטונים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה שטויות ביוטיוב. אני ראיתי בעצמי סרטון ביוטיוב שהיו לו מאות אלפי צפיות שמריץ משחק שיש לי (RDR2) עם אותה מערכת ואותן הגדרות ואיכשהוא זה מראה שאצלו יש צריכה גדולה בערך פי 2 של VRAM ממה שאני רואה אצלי. שם הבנתי שמשהו לא בסדר.

הדברים מורכבים יותר מכפי שאולי נראה. קודם כל תבין שתוכנה שמנצלת הרבה זה לא בהכרח רע ואין הכרח שהתוכנה חייבת כל קילובייט מסכן שנשמר בזכרון שיישאר שם או שהיא תקרוס. דברים יכולים להישאר בזכרון שאין בהם צורך ממשי ומוחלפים החוצה בעת הצורך. מעבר לזה אחת הבעיות היא שתוכנות כמו AFTERBURNER לפעמים מראות את מה שהוקצה בזכרון, אפילו לא מה שנשמר.

כך שהרבה פעמים קשה מאוד לקבל בכלל תמונה אמיתית בזמן אמת כמה VRAM משחק צורך. יש לא מעט משחקים היום שמתחילים להגיד לך את זה בתפריט האפשרויות, כמו RDR2 שציינתי ושם מה שראיתי בשימוש בAFTERBURNER גם היה זהה למה שהמשחק עצמו אמר לי שהוא צריך.

זה לגבי מה שקורה היום. מה מחר? יש רק ניחושים, מושכלים יותר או פחות. אני שוב אומר, אם אתה בחרדות קנה כרטיס עם 16 או 20 או כמה שבא לך. בכל ההודעות שלך ניכר שאתה בעיקר מנסה לקבל אישור לכך שזה הדבר החכם לעשות. שקט נפשי שווה כסף, למה לא?

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

יש הרבה שטויות ביוטיוב. אני ראיתי בעצמי סרטון ביוטיוב שהיו לו מאות אלפי צפיות שמריץ משחק שיש לי (RDR2) עם אותה מערכת ואותן הגדרות ואיכשהוא זה מראה שאצלו יש צריכה גדולה בערך פי 2 של VRAM ממה שאני רואה אצלי. שם הבנתי שמשהו לא בסדר.

הדברים מורכבים יותר מכפי שאולי נראה. קודם כל תבין שתוכנה שמנצלת הרבה RAM זה לא בהכרח רע ואין הכרח שהתוכנה חייבת כל קילובייט מסכן שנשמר בזכרון שיישאר שם או שהיא תקרוס. דברים יכולים להישאר בזכרון שאין בהם צורך ממשי ומוחלפים החוצה בעת הצורך. מעבר לזה אחת הבעיות היא שתוכנות כמו AFTERBURNER לפעמים מראות את מה שהוקצה בזכרון, אפילו לא מה שנשמר.

כך שהרבה פעמים קשה מאוד לקבל בכלל תמונה אמיתית בזמן אמת כמה VRAM משחק צורך. יש לא מעט משחקים היום שמתחילים להגיד לך את זה בתפריט האפשרויות, כמו RDR2 שציינתי ושם מה שראיתי בשימוש בAFTERBURNER גם היה זהה למה שהמשחק עצמו אמר לי שהוא צריך.

זה לגבי מה שקורה היום. מה מחר? יש רק ניחושים, מושכלים יותר או פחות. אני שוב אומר, אם אתה בחרדות קנה כרטיס עם 16 או 20 או כמה שבא לך. בכל ההודעות שלך ניכר שאתה בעיקר מנסה לקבל אישור לכך שזה הדבר החכם לעשות. שקט נפשי שווה כסף, למה לא?

ממש לא מנסה לקבל אישור שזה הדבר הנכון לעשות.. המערכת בכל מקרה יקרה ולהוסיף עוד סכום גבוהה יותר זה לא בהכרח קל.

אני שואל מתוך סקרנות זה הכל.. ומן הסתם עד שאני קונה משהו אני רוצה ללכת על התמורה הטובה ביותר שיש בשוק תוך כדי העוצמה הטובה ביותר שיש בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...