רכישת כרטיס מסך מניואג - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת כרטיס מסך מניואג

zone glide
 Share

Recommended Posts

אהלן.

רכשתי לאחרונה כרטיס 3080 מניואג.. גרסה לא הכי יוקרתית אמנם.. אבל על פניו כנראה זו הייתה לא ההחלטה הכי טובה..

הבנתי מהם שהם לא מציעים אחריות בכלל.. ובספק עד כמה בארץ יגבו את זה.. גם בחו"ל אולי זה יהיה טיפה בעייתי.. מדובר בדגם של MSI

האם לדעתכם זו הייתה טעות והיה עדיף אולי להזמין בסטארט? המחירים שם בערך זהים אבל לא יודע מתי הייתי מקבל זאת.. הזמנתי גם מעבד..

מעבדים כמעט ולא נוטים להתקלקל נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה?

בארץ בקושי יש מלאי.. וכנראה זמן ההמתנה יהיה רק לעוד חודש או חודשיים.. אי אפשר לדעת..

מניואג אני בגדול מקבל עכשיו.. אני יודע שאולי על פניו זה היה לא משתלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון שהמחיר בניואג בדרך כלל נמוך משמעותית מהמחיר בארץ (אפילו בהוספת מיסים ומשלוח), ולכן תהה איך יכול להיות שאתה אומר שהמחיר דומה.

בדרך כלל ניואג נותנים 30 יום למוצרים, ואחרי זה מעבירים לאחריות יצרן. מכיוון שקנית בחו"ל, אתה תצטרך לדבר עם התמיכה של ישירות. הבעיה הכי גדולה היא במקרה של תקלה שמצריכה RMA. במקרה כזה עלות המשלוח לחול (בדרך כלל צריך להשתמש ב-FEDEX, UPS וכו') גדולה מאוד כי היא תלויה בערך החבילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

אז מה אתה מציע בגדול? יש לא מעט שרוכשים כרגע למרות עניין האחריות..

ולמה חייב דווקא חברות אקספרס?

אני קונה מהם הרבה. מעטות הפעמים שנתקלתי בבעיה. ממליץ לקנות בכל זאת ובמקרה הרע לספוג את עלות השילוח.

למה חברות שילוח כמו שציינתי ולא דואר? לא יודע, לא סומך על הדואר שלנו עם חבילות ששוויין אלפי שקלים. עם החברות האלה יש ביטוח, יש מעקב מסודר, זה מגיע גם למקומות רחוקים כמו המזרח תוך מספר ימים, אוספים את זה מהבית שלך... הרבה יתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש בזה משהו.. למרות שאני שלחתי פעמים בודדות עם הדואר שלנו..

השאלה אבל אם במחיר ששילמתי שהוא זהה בערך לארץ.. האם זה בהכרח שווה או שהיה שווה להמתין?

כי בתכלס גם יוצא תיכף 3080TI וזה נראה קצת באסה לקנות 3080 למרות שכנראה היקר יותר יעלה 300 דולר יותר סתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאוד לא החלטי. קיבלת כבר מבחר של דעות לגבי היתרון העיקרי שצפוי להיות לגרסת הTI, ומה שאנשים חושבים על זה מ2 הצדדים. מפה זה כבר שיקול שלך.

לגבי ההזמנה מניואג לעומת הארץ, כמו שאמרתי לך בהתחלה אם שילמת מחיר זהה למה שיש בארץ אז פספסת את כל הנקודה בלהזמין מחו"ל, אתה מקבל את החסרונות בלי להנות מהיתרון היחיד ובעיניי אין טעם, חכה בסבלנות למלאי בארץ או להזדמנות לתפוס אחד בניואג במחיר שהוא יותר אטרקטיבי מבארץ. או שתתפשר על כרטיס צנוע יותר שכן ניתן למצוא במלאי פה. למיטב זכרוני אתה בא מאיזה HD7950 או ענתיקה אחרת בסגנון הזה שהיא פריט אספנות ליד מודרניים, מה כ"כ לחוץ לך להעיף 1000 דולר על כרטיס מסך? בערך כל כרטיס שתקנה כרגע ייתן לך חוויה מהפכנית לעומת מה שאתה מכיר.

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

אתה מאוד לא החלטי. קיבלת כבר מבחר של דעות לגבי היתרון העיקרי שצפוי להיות לגרסת הTI, ומה שאנשים חושבים על זה מ2 הצדדים. מפה זה כבר שיקול שלך.

לגבי ההזמנה מניואג לעומת הארץ, כמו שאמרתי לך בהתחלה אם שילמת מחיר זהה למה שיש בארץ אז פספסת את כל הנקודה בלהזמין מחו"ל, אתה מקבל את החסרונות בלי להנות מהיתרון היחיד ובעיניי אין טעם, חכה בסבלנות למלאי בארץ או להזדמנות לתפוס אחד בניואג במחיר שהוא יותר אטרקטיבי מבארץ. או שתתפשר על כרטיס צנוע יותר שכן ניתן למצוא במלאי פה. למיטב זכרוני אתה בא מאיזה HD7950 או ענתיקה אחרת בסגנון הזה שהיא פריט אספנות ליד כרטיסי מסך מודרניים, מה כ"כ לחוץ לך להעיף 1000 דולר על כרטיס מסך? בערך כל כרטיס שתקנה כרגע ייתן לך חוויה מהפכנית לעומת מה שאתה מכיר.

כן בהחלט.. הקטע הוא שבאשכול השני שדנו שם בנושא.. הצגתי איזשהו משהו שקרה לי בעבר אמנם.. שהייתי עם HD7850 או עם HD7970 רק שנתיים לאחר השקתם.. והיה 2-3 משחקים בערך שלא הצלחתי להעלות טקסטורות לגבוה רק בגלל היעדר VRAM..

במיוחד שאני מתכנן לקנות חומרה כזו יקרה, אני כמובן מעדיף לקבל את מקסימום התמורה וחלק מהעניין זה ראייה עתידית.. מה גם שאולי אבחר ב- בסופו של דבר עדיין לא בטוח..

ולכן הדילמה היא על ה-TI.... חוץ מזה, זה די דבילי מצד אנווידיה לשחרר גרסה משופרת רק חודשים ספורים אחרי.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אבל שמעת את כל הדעות שאפשר לבקש. נושא הזכרון לעוס. לפעמים בחיים אפשר לקבל את כל המידע וכל העצות ועדיין להישאר בלי תשובה ברורה אלא פשוט צריך להפעיל שיקול דעת אישי ואין מה לעשות. אף אחד לא יכול להגיד לך בנחרצות מה יקרה בעתיד, בטח לא בתחום החומרה, ואם מישהו טוען שכן הוא עובד עליך.

אם אתה כ"כ בחרדות מעניין הזכרון אז תחכה לTI עם ה20 ג'יגה שלו ותשלם את האקסטרה אם השקט הנפשי שווה את זה עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

אוקיי אבל שמעת את כל הדעות שאפשר לבקש. נושא הזכרון לעוס. לפעמים בחיים אפשר לקבל את כל המידע וכל העצות ועדיין להישאר בלי תשובה ברורה אלא פשוט צריך להפעיל שיקול דעת אישי ואין מה לעשות. אף אחד לא יכול להגיד לך בנחרצות מה יקרה בעתיד, בטח לא בתחום החומרה, ואם מישהו טוען שכן הוא עובד עליך.

אם אתה כ"כ בחרדות מעניין הזכרון אז תחכה לTI עם ה20 ג'יגה שלו ותשלם את האקסטרה אם השקט הנפשי שווה את זה עבורך.

כן אז אתה מבין.. אף אחד לא באמת יכול לומר עוד לכמה זמן ה-VRAM הזה יספיק.. אני כן מבין את הדעות שלך בהחלט.. לא שולל אותן.. אבל עדיין.

לא שאני בחרדות לקנות דווקא את זה.. אני עדיין שוקל את זה..

זו פעם ראשונה שדגם TI הוא לא באמת משופר ביחס לרגיל נכון?

מעניין אם השנה הזו ייצאו חדשים בסוף השנה או .. או שבכלל ב-2022..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך להרוויח מכל הכיוונים זה להזמין כרטיס מהיצרנית EVGA משום שהיא מכבדת אחריות דרכה ישירות גם אם הכרטיס נקנה בחו"ל.
זה כמובן כרוך במשלוח לחו"ל והמתנה אבל זה עדיין אחריות לכל דבר. 

אם אתה מתחרט ככל הנראה תוכל בקלות למכור את הכרטיס בארץ למישהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של exeaction

הדרך להרוויח מכל הכיוונים זה להזמין כרטיס מהיצרנית EVGA משום שהיא מכבדת אחריות דרכה ישירות גם אם הכרטיס נקנה בחו"ל.
זה כמובן כרוך במשלוח לחו"ל והמתנה אבל זה עדיין אחריות לכל דבר. 

אם אתה מתחרט ככל הנראה תוכל בקלות למכור את הכרטיס בארץ למישהו אחר

כן רק הבעיה שהמלאי שלה מתחסל הכי מהר..

לא ממש הבנתי איך הקירור של הכרטיס שהזמנתי.. חלק ברשת אומרים שהוא סבבה ושקט מאוד אפילו.. וחלק אומרים שהוא בסדר.. לא יודע עד כמה זה משנה כבר.. כי הוא כאילו נחשב לדגמים הרגילים של הכרטיס הזה..

בתכלס גם אם מדובר בחברה אחרת.. חלק אמרו לי שאם אפנה ליצרן בחול יש מצב שהאחריות שלו תהיה רק אמריקאית ולא גלובאלית... שזה מוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

כן רק הבעיה שהמלאי שלה מתחסל הכי מהר..

לא ממש הבנתי איך הקירור של הכרטיס שהזמנתי.. חלק ברשת אומרים שהוא סבבה ושקט מאוד אפילו.. וחלק אומרים שהוא בסדר.. לא יודע עד כמה זה משנה כבר.. כי הוא כאילו נחשב לדגמים הרגילים של הכרטיס הזה..

בתכלס גם אם מדובר בחברה אחרת.. חלק אמרו לי שאם אפנה ליצרן בחול יש מצב שהאחריות שלו תהיה רק אמריקאית ולא גלובאלית... שזה מוזר..

בטח יש ביקורותת בנצ'מרקים ובדיקת טמפ' ביוטיוב, חפש. ככל הנראה הכרטיס שלך בסדר גמור.
קירורים מסיביים וקישוטים זה למי שאוהב או כאלה שגם רוצים לשחק קצת עם OC, ממש לא נחוץ.
לגבי שקט/רועש נו בחייאת גם ככה עם או בזמן משחק לא שומעים וההבדלים ככל הנראה לא יהיו גדולים מדי.
אני לדוגמה הזמנתי 6800XT דגם הרפרנס של ג'יגה בייט מניואג ומקווה שהכרטיס לא ילך פייפן..

חברות אחרות לא מכבדות אחריות אם אתה לא אמריקאי בגלל זה זה סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של exeaction

בטח יש ביקורותת בנצ'מרקים ובדיקת טמפ' ביוטיוב, חפש. ככל הנראה הכרטיס שלך בסדר גמור.
קירורים מסיביים וקישוטים זה למי שאוהב או כאלה שגם רוצים לשחק קצת עם OC, ממש לא נחוץ.
לגבי שקט/רועש נו בחייאת גם ככה עם אוזניות או רמקולים בזמן משחק לא שומעים וההבדלים ככל הנראה לא יהיו גדולים מדי.
אני לדוגמה הזמנתי 6800XT דגם הרפרנס של ג'יגה בייט מניואג ומקווה שהכרטיס לא ילך פייפן..

חברות אחרות לא מכבדות אחריות אם אתה לא אמריקאי בגלל זה EVGA זה סיפור אחר.

למה שיילך? לדעתי הרפרנס אצל דווקא השתפר ודווקא בסדר לשם שינוי.. גם 3 מאווררים..

וזה הזוי.. גם שאני שולח את זה לחברה בחול עדיין הם לא יכבדו אחריות? זה הזייה..

גם האמת לפעמים יש הבדל בתדרי הליבה ובצריכת החשמל.. כאשר בדגמים הרגילים יכול להיות לך צריכה נמוכה ולכן הכרטיס יכול להיות טיפה חלש יותר מהסטוק של אנווידיה.. וגם לא ממש תוכל לבצע OC..

גם הופתעתי די לרעה מההתנהלות של ניואג האמת..

אבל מה דעתך על הסיטואציה של להזמין כרטיס באותו מחיר שיש בארץ? רק שכאן אין זמינות..

נערך על-ידי zone glide
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...