הצלחה כבירה עוד לפני היום הראשון: המספרים של Cyberpunk 2077 נותנים תקווה חשובה לעתיד - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלחה כבירה עוד לפני היום הראשון: המספרים של Cyberpunk 2077 נותנים תקווה חשובה לעתיד

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

מדובר ב-clusterfuck מהגדולים בהיסטוריה של התעשייה אם לא הגדול ביותר. המשחק היה צריך לקבל דחייה עד קיץ/חורף 2021. במינימום של המינימום הם היו צריכים לדחות את ההשקה לקונסולות במספר חודשים.

המוניטין של החברה הזאת הלך לזבל תוך שבוע. אני לא יודע אם הם יצליחו להתאושש מזה. They should have known better

נערך על-ידי lev-27
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Aviv943

אחד המשחקים השבורים ביותר שראיתי.

- ביום הראשון לא היה ניתן לשחק כי שרתי ה GOG שלהם לא שלחו מיילים/ 2FA בגלל עומס מה שגרם לי להתקע מחוץ למשחק.

- יש בעיית ביצועים קשה מאוד. אני עם 2080TI + 3800X ולא מצליח להריץ את המשחק על יותר מ 30 FPS ללא RT בQHD.

אלו רק נקודות ספיציות מאוד שעלו לי לראש כרגע. מבחינתי המשחק לא שחיק ולא מהנה בשלב הזה. 

כל משחק מודרני אחר אני מצליח להריץ על 100 FPS, פה אני מגרד את ה 30. לא יתכן.

כמה Toxic  אתה יכול להיות כלפי משחק...
קודם כל, מחשב כמו שלך צריך לתת לפחות 60+ FPS ב-1440P בהגדרות אולטרא! ללא RT וללא .

דבר שני, המשחק הוא RPG לא , המשחק כבד כי מדובר בעולם פתוח עם העיר הכי צפופה שיכולה להיות במשחק פעם.
בגרסה של ה- שיחקתי ולא נתקלתי בבאגים ששברו לי את המשחק, יש גליצ'ים מדי פעם כמו בכל משחק עולם פתוח מורכב...
הבאג הכי רציני שהיה לי לפני גרסה 1.04 של המשחק, אני לא אפרט על מנת לא לגרום לספויילרים! היה לי קוואסט שנכנס לתוכו קוואסט אחר,
חכיתי קצת לסיום הקוואסט וזה הסתדר מעצמו, מעבר לזה החוויה מעולה!
לכל מי שחובב סייבר RPG המשחק הזה חובה! המלצה שלי לשחק במחשב או בקונסולות הדור הבא, אל תתנו ל-Toxic בתעשיית הגיימינג להרוס לכם משחק מדהים ומושקע כזה.
הטענה שלי כלפי CDPR שלא דילגו על דור הקונסולות הישן, אבל אני מאמין שסוני ומיקרוסופט גם לא "חפים מפשע" בעניין הזה.

אגב אני שיחקתי על מפרט עם 3700X וכרטיס 1080TI זקן, 1080P 60 FPS הגדרות custom שלי שלא נופלות מאולטרא.

נערך על-ידי urib
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים החדשות הרעות מ CD Project רק ממשיכות.

אתמול דווח שההשקה הכושלת יצרה אוירה מאד רעילה בין ההנהלה לצוותי הפיתוח.

עבדו שם תקופה מאד ארוכה 6 ימים בשבוע ושעות נוספות כדי להספיק ללוחות הזמנים שנקבעו כשמראש המפתחים אמרו שלוחות הזמנים בלתי אפשרים.

בפנאל סגור שנערך בין ההנהלה לעובדים הופנו טענות מאד קשות להנהלה ע"י צוותי הפיתוח והאווירה היתה מאד קשה.

הרבה עובדים כנראה ממורמרים ומאוכזבים והחשש שהרבה ינטשו את החברה מה שרק יערים קשים בלהוציא פאצ'ים למשחק.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

בנתיים החדשות הרעות מ CD Project רק ממשיכות.

אתמול דווח שההשקה הכושלת יצרה אוירה מאד רעילה בין ההנהלה לצוותי הפיתוח.

עבדו שם תקופה מאד ארוכה 6 ימים בשבוע ושעות נוספות כדי להספיק ללוחות הזמנים שנקבעו כשמראש המפתחים אמרו שלוחות הזמנים בלתי אפשרים.

בפנאל סגור שנערך בין ההנהלה לעובדים הופנו טענות מאד קשות להנהלה ע"י צוותי הפיתוח והאווירה היתה מאד קשה.

הרבה עובדים כנראה ממורמרים ומאוכזבים והחשש שהרבה ינטשו את החברה מה שרק יערים קשים בלהוציא פאצ'ים למשחק.

הבונוסים של המתכנתים תלויים בביצועי המשחק בביקורות. השאלה אם cd project תנסה להתחמק מהתשלום. אם כן הולך להיות פיצוץ אטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheCrow34

לא מפתיע אותי לשמוע שהעובדים ממורמרים. 

אני בטוח שהתוכניתנים ידעו טוב מאוד שהמשחק לא במצב שניתן לשחרר אותו לקונסולות וההנהלה פשוט החליטה להתעלם מהם. 

כל מי ששיחק במשחק יותר מחמש דקות ידע שהמשחק שבור לגמרי.

נשאלות השאלות:

א. מה עבר ל-CD Project בראש כאשר הם החליטו לשחרר את המשחק במצב שכזה

ב. איך המשחק במצבו הנוכחי עבר את בקרת האיכות של Sony/Microsoft. שמועות אומרות שחברות גדולות מקבלות יחס מיוחד והמשחקים שלהם לא נבדקים כמו משחקים של חברות אינדי. 

לדעתי אם המשבר הזה לא ינוהל כמו שצריך אני בהחלט רואה מצב שתוך חצי שנה החברה הזאת תודיע על פשיטת רגל. 

נערך על-ידי lev-27
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק 10 שעות ונתקלתי רק בבאגים מוזרים ובבעיות ביצועים באיזורים מסויימים (דווקא לא במרכז העיר). CDPR כבר הודיעו שהעובדים יקבלו את הבונוסים שלהם בלי קשר לציון במטאקריטיק ועם מכירות של 13 מיליון עותקים לא יהיה חסר להם כסף לבונוסים. אני מרגיש שאין לי תובנות עמוקות בנידון, אני די נהנה, אבל החלטתי לעצור ולהתחיל מחדש כשיגיע ה3080 שלי, לקבל 20 פריימים לשניה באיזורים שדווקא אין בהם שום עומס או משהו מיוחד זה לא חווית משחק מי יודע מה. כן, אני משחק עם פועל, אם קיימת האופציה אני אפעיל אותה, אתכם הסליחה, למרות שאני יודע שקצב הפריימים ישלש את עצמו אם אסגור אותה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...