הצלחה כבירה עוד לפני היום הראשון: המספרים של Cyberpunk 2077 נותנים תקווה חשובה לעתיד - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלחה כבירה עוד לפני היום הראשון: המספרים של Cyberpunk 2077 נותנים תקווה חשובה לעתיד

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

מכירות מקדימות של לא פחות מ-8 מיליון עותקים, הרוב בשוק ה-PC שניצח לבדו את כלל הקונסולות, כיסו את הרוב המוחלט של ההוצאות עבור כותר הענק - כך שיש סיבה טובה לצפות לתמיכה איכותית מהיוצרים לאורך זמן אשר תשפר את הביצועים והיציבות ותמשיך לחסל גליצ'ים ובאגים שמהם קשה מאוד להתעלם באופן מוחלט

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mdk25

עצוב מאוד שבניגוד למשחקים הקודמים שלהם, הפעם הם בחרו ללכת בדרך הבזויה של מחיר רגיונלי בישראל היקר ב-30% מהמחיר בדולרים. בעבר הם היו הצדיקים בסדום...

על מה את מדבר?

אתה יכול לקנות את המשחק ב60$ מהחנות הרישמית שלהם בלי שום בעיה

https://www.gog.com/game/cyberpunk_2077

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המשחקים השבורים ביותר שראיתי.

- ביום הראשון לא היה ניתן לשחק כי שרתי ה שלהם לא שלחו מיילים/ 2FA בגלל עומס מה שגרם לי להתקע מחוץ למשחק.

- יש בעיית ביצועים קשה מאוד. אני עם 2080TI + 3800X ולא מצליח להריץ את המשחק על יותר מ 30 FPS ללא RT בQHD.

- כמות הבאגים שקיימת במשחק היא עצומה ורדיט מפוצץ בסרטונים ותמונות. 

- מערכת המשטרה (Wanted) פשוט נוראית. כרגע עדיף שיבטלו אותה מאשר ישאירו ככה. שוטרים מקבלים spawn במיקום צמוד אליך ובכמויות אדירות.

אם אתה WANTED ונכנסת לחדר (נניח בגודל של חדר שינה סטנדרטי) שבו יש רק דלת אחת, אתה מכוון לדלת הזאת כי אתה מניח שמשם יגיעו עוד רגע השוטרים, ופתאום יש שלושה שוטרים מאחוריך. לא הגיוני בעליל.

אתה יכול להיות עם ארבעה כוכבי משטרה, להתרחק מהאזור בכמה מטרים ומיד נעלמו כל הכובים.

- הבטיחו לנו שהדמויות יהיו ריאליסטיות עם מתקדם, בפועל הדמויות לא עושות שום דבר, טיפשות לחלוטין. לא מנסות לברוח כשאתה יורה על אזרחים, לא יוצאות מהרכב כשאין אפשרות לנסוע והכביש חסום ויש יריות מסביב, כלום. ב 3 הדמויות היו חכמות פי כמה.

אלו רק נקודות ספיציות מאוד שעלו לי לראש כרגע. מבחינתי המשחק לא שחיק ולא מהנה בשלב הזה. 

כל משחק מודרני אחר אני מצליח להריץ על 100 FPS, פה אני מגרד את ה 30. לא יתכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Aviv943

אחד המשחקים השבורים ביותר שראיתי.

- ביום הראשון לא היה ניתן לשחק כי שרתי ה GOG שלהם לא שלחו מיילים/ 2FA בגלל עומס מה שגרם לי להתקע מחוץ למשחק.

- יש בעיית ביצועים קשה מאוד. אני עם 2080TI + 3800X ולא מצליח להריץ את המשחק על יותר מ 30 FPS ללא RT בQHD.

- כמות הבאגים שקיימת במשחק היא עצומה ורדיט מפוצץ בסרטונים ותמונות. 

- מערכת המשטרה (Wanted) פשוט נוראית. כרגע עדיף שיבטלו אותה מאשר ישאירו ככה. שוטרים מקבלים spawn במיקום צמוד אליך ובכמויות אדירות.

אם אתה WANTED ונכנסת לחדר (נניח בגודל של חדר שינה סטנדרטי) שבו יש רק דלת אחת, אתה מכוון לדלת הזאת כי אתה מניח שמשם יגיעו עוד רגע השוטרים, ופתאום יש שלושה שוטרים מאחוריך. לא הגיוני בעליל.

אתה יכול להיות עם ארבעה כוכבי משטרה, להתרחק מהאזור בכמה מטרים ומיד נעלמו כל הכובים.

- הבטיחו לנו שהדמויות יהיו ריאליסטיות עם AI מתקדם, בפועל הדמויות לא עושות שום דבר, טיפשות לחלוטין. לא מנסות לברוח כשאתה יורה על אזרחים, לא יוצאות מהרכב כשאין אפשרות לנסוע והכביש חסום ויש יריות מסביב, כלום. ב GTA 3 הדמויות היו חכמות פי כמה.

אלו רק נקודות ספיציות מאוד שעלו לי לראש כרגע. מבחינתי המשחק לא שחיק ולא מהנה בשלב הזה. 

כל משחק מודרני אחר אני מצליח להריץ על 100 FPS, פה אני מגרד את ה 30. לא יתכן.

אני מציע לך לבחון שוב את הנושא. אולי מה שהציעו מעלי. המערכת שלי היא 9900k +RTX3080

עם מוניטור של 1440p. אני מריץ את המשחק בממוצע של 75 פריימים עם ירידות לאזור ה 60. 

המשחק רק על הגדרות מקסימליות (psycho איפה שיש) כולל RT מקסימלי (psych) עם על balanced. 

אני לא רואה סיבה להבדלי הביצועים האלה אלא אם אתה לא משתמש בDLSS או מריץ פאנל של

תנסה לבדוק אם הכרטיס הגרפי שלך אכן נמצא במקסימום שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשדרג בלי קשר, אבל העובדה שהם בנו משחק שבקושי רץ על מחשב די טוב זה בעיקר עדות שהיה עדיף שלא היו מבזבזים זמן על גרוטאות כמו בסיס. מנקודת המבט שלי לדום איטרנל אין תמיכה בריי טרייסינג, אבל הוא נראה טוב באותה רמה ורץ ב120 פריימים לשניה בלי לגרום לכרטיס המסך שלי לבכות ובלי צורך לשחזר את התמונה מרזולוציה נמוכה יותר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DrShawarma

רציתי לשדרג בלי קשר, אבל העובדה שהם בנו משחק שבקושי רץ על מחשב די טוב זה בעיקר עדות שהיה עדיף שלא היו מבזבזים זמן על גרוטאות כמו קונסולות בסיס. מנקודת המבט שלי לדום איטרנל אין תמיכה בריי טרייסינג, אבל הוא נראה טוב באותה רמה ורץ ב120 פריימים לשניה בלי לגרום לכרטיס המסך שלי לבכות ובלי צורך לשחזר את התמונה מרזולוציה נמוכה יותר.

רץ אצלי מעולה. GTX1080TI, 64GB , מעבד שש ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים. המשחק לא היה צריך לצאת במצב הזה לשוק. המשחק שבור לגמרי מבחינה טכנית. נקודה. אני זועם עוד יותר אחרי שנחשף ש-CD Project החזירו את כל עלויות הפיתוח רק מהמכירות המוקדמות כלומר לא היה להם שום לחץ כלכלי לשחרר את המשחק במצב שכזה, אבל כנראה הם לא יכלו לוותר על הזדמנות לגזור קופון קצת יותר שמן ממצב נדיר שנוצר בעקבות מכירות סוף שנה, השקת דור הבא ומגפה שכולאת אנשים בבית בסגר. 

בקיצור הגשתי בקשה להחזר כספי. עצוב לראות כיצד בהחלטה אחת מטופשת CD Project החריבו את המוניטין המעולה שהם בנו לאורך עשור וחצי עם משחקי Witcher. נטו חמדנות. כנראה השתן עלה להם לראש. חבל. 

נערך על-ידי lev-27
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מותר לשחרר עם תקלות טכניות, ומותר לבצע השקה של חומרה כשברור לכל שהיא לא תהיה זמינה, בוודאי לא בMSRP, למה אסור לשחרר משחק עם באגים? אתה גזען נגד מתכנתים :P

נערך על-ידי af db creid
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשקה של המשחק היא פשוט אסון.

המניה שלהם צנחה בעשרות אחוזים ועכשיו הורידו את המשחק מהחנות שלהם ומחזירה את הכסף לכל מי שקנה את המשחק.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...