NVIDIA לא תעבוד יותר עם Hardware Unboxed - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA לא תעבוד יותר עם Hardware Unboxed

huber
 Share

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של Buck

nec_000 , אי אפשר לתייג פה? צריך לתת לך קרדיט על התחזית. 😆

לא מפתיע, זה היה ערוץ שהתקיף את ניוידיה ממש באגרסיביות.

בטח שאפשר לרפרנס (מלשון רפרנס):

@nec_000

הוא אכן חזה את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA עונים לאימיילים? מרשים.

היחסים של הזון איתם לא הגיעו לנקודת משבר כזאת עמוקה, זה קשה כשלא עונים למיילים עם בקשות פשוטות - כמו גישה לתוכן לפני השקה, רק בשביל שנוכל לפרסם אותו כחול לבן בהשקה.

תודה לשותפות שכן עובדות איתנו בצמוד. עדיף שיהיה משהו ביום השקה, גם אם זה אומר לילה לבן לפני, מאשר לא להגיש בכלל.

11 שנים של נסיונות, אינספור שיחות הלוך ושוב, פגישות, מה לא. עולם הגיימרים בישראל הוא בעיקר עוד הודעה מציקה במייל של משרד ה-PR של באירופא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

NVIDIA עונים לאימיילים? מרשים.

היחסים של הזון איתם לא הגיעו לנקודת משבר כזאת עמוקה, זה קשה כשלא עונים למיילים עם בקשות פשוטות - כמו גישה לתוכן לפני השקה, רק בשביל שנוכל לפרסם אותו כחול לבן בהשקה.

תודה לשותפות שכן עובדות איתנו בצמוד. עדיף שיהיה משהו ביום השקה, גם אם זה אומר לילה לבן לפני, מאשר לא להגיש בכלל.

11 שנים של נסיונות, אינספור שיחות הלוך ושוב, פגישות, מה לא. עולם הגיימרים בישראל הוא בעיקר עוד הודעה מציקה במייל של משרד ה-PR של NVIDIA באירופא.

מזלי שאני אנונימי אז אני יכול לכתוב את זה בלי לדאוג, הם ידועים בתעשייה כחברה שיכולה להיות מאוד לא סימפטית לשותפות וללקוחות, זה לא רק מהצד של המבקרים. אפשר לקחת את הסאגא שהיתה בינהם לאפל כדוגמא.

נערך על-ידי Buck
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב חברים,

שבוע טוב וחג שמח...

אכן, ימים עצובים. כואב הלב שחזיתי דברים בסגנון כזה, והנה איך שמציאות מחורבת כזו מתרחשת לנו מול העיניים.

יום עצוב.

מה שעשה שם סמנכל PR זו פשלה ברמה של הדחה מידית, אין בכלל לכאן או לשם זה אפילו לא משהו אפור,

זה הביתה ומיד. באופן בהול כניסה רבתי של ג'נסן אישית לנהל את האירוע,  לכבות את השריפה הנוראית שנוצרה

ושיקח פרק מנשיא טויוטה כשנקרא לדגל ב- 2008, שילמד איך עושים זאת. 

על נוידיאה לשוב מיד למשבצת הראשונה, להיות צנועה, pro consumer, לעשות את מה שהיא יודעת הכי טוב:

שזה טכנולוגייה.  ולא להתעסק במה שהיא מסתבר רק עושה בו נזק כבד.

יש להביא איש PR מקצועי לשם שינוי, כזה שיודע איך עושים את העבודה. הייתי מביא אשה, זהו תחום שדורש מיומנויות

אינטיליגנציה רגשית מהטובות שיש בתעשיה ויכולת לדבר אל קהל היעד בצורה מכבדת וראויה. יהיה לא פשוט לשנות

את דעת הקהל בעת הזו ולתקן את הנזק האדיר שנוצר. יתכן שהמניה שם תקבל מכה בטווח הקצר, להערכתי הזהירה.

ליינוס אינו סתם הסוקר הכי גדול ונחשב בתעשיה, זה לא (רק) הקטע המקצועי, זה יש טובים לא פחות ממנו, זה

המעמד שהוא הגיע אליו וכושר היכולת להתבטא כנדרש, הוא למעשה היום נחשב למנהיג של קהילת הסוקרים, הם

מרימים אליו מבט. ולא רק הוא הגיב, מיד אחריו נקרא לדגל הסוקר מס' 2 בעולם - Jay2cents (קישור מטה).

סמנכ"ל PR של נוידיאה לא יכל לקבור לעצמו את הקריירה מהר יותר ממה שעשה. לא מובן איך הוא בכלל קיבל

את התפקיד - זו כבר פשלה של המנכ"ל ג'נסן שגייס כזה טמבל לשורותיה של חברה בינלאומית מגודלה של

נוידיאה. פשוט בלתי נתפס

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

מי שצפה בליינוס עד הסוף, והבין מה הוא אמר במשפט הסיום, הוא למעשה איים (פומבית) על נוידיאה, שמבחינתו אין לו

כל בעיה לחדול ולסקר את מוצרי החברה הזו אם אלו שיטות העבודה מולם. קישור לשניה המדויקת:
https://youtu.be/iXn9O-Rzb_M?t=2375

ליינוס הלכה למעשה החזיר למכתב איום שהם הפנו ל- hardwareunboxed באיום נגדי:

"או שתלמדו אתם נוידיאה לשחק לפי כללי העיתונות, או שלא נסקר אתכם".

ככה פשוט ככה נכון.

אני מניח שליינוס דיבר פה די בשם כל הסוקרים. הוא מנהיג הקהילה בתחום הסיקור הנדון בין שבחר בתפקיד או לא.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה גם Jay מעביר לנוידיאה מסר זהה לזה שמסר להם ליינוס, מבחינתו הוא לא יסקר אותם עוד באם זוהי גישתם.

אלא שהוא עושה את זה בהפוך על הפוך, ומתוחכם במיוחד, הנה כאן בשניה הזו ואליך:

https://youtu.be/3GyaSfOi6fs?t=905

אם כן אלו כבר שני הסוקרים במקומות מס 1 ו- 2 ברמה הבינלאומית, שהרימו כרטיס אדום לנוידיאה.

משמע שעתה לא ישאר צרכן וחובב אחד בתחום, שלא יזכה להיות מודע לדברים.

יש לי הערכה שמדובר בתאום שהם עשו ולא בכדי, לא אתפלא אם עוד כמה סוקרים יצטרפו ויעבירו

מסר זהה ביממה הקרובה. יש עוד כמה ענקים בארה"ב עם 1-3 מיליון צופים רשומים וגם קולם חשוב שישמע.

**הנה סוקר אמריקאי מכובד וגדול, אומר שאמנם לא יעשה על הנושא אבל מעביר מסר ברור בפוסט הבא:

image.thumb.png.618d478337c2253cf36b6ce153139b01.png

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתנצלות אינה מספקת, הבחור שחתום על המייל מקומו באבטלה, יש מקום להתנצלות פומבית ו"איך נתנהל טוב יותר בפעם הבאה" וכו' וכו'. אחת מהבעיות שלי עם העולם במצבו הנוכחי שאנשים אינם משלמים על הבריונות שלהם וחושבים שהתנצלות היא משהו שיחזיר את המצב לקדמותו במקום לפצות את הקורבן כראוי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...