NVIDIA לא תעבוד יותר עם Hardware Unboxed - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA לא תעבוד יותר עם Hardware Unboxed

huber
 Share

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

nec, אני יכול לחשוב על לא מעט חברות ישראליות שהשירות שלהם לא טוב בלשון המעטה גם בתחום המחשבים וגם בתחומים אחרים (את האמת שזה הרוב הגדול של החברות הישראליות, מי יותר גרוע ומי פחות).

גם בקרב אלה שגרועים מאוד, עדיין ממשיכים לקנות מהם (ולי ספציפית יש כמה מקרים כאלה כולל שלא יכול לספק את המוצר בזמן ולא יודע לומר מתי יהיה מוכן ורוצה ממני 50% על ביטול עסקה. מדובר במוצר מותאם אישית).

בקשר ל-1% או 5% - מסתכלים על זה כאחוז בלבד, זה שזה 500 מיליון, זה לא מזיז יותר מדי לחברה.

זה בדיוק כמו שקל למי שמרוויח 100 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

בקשר ל-1% או 5% - מסתכלים על זה כאחוז בלבד, זה שזה 500 מיליון, זה לא מזיז יותר מדי לחברה.

זה בדיוק כמו שקל למי שמרוויח 100 ש"ח

לא, כי גם אם זה לא מזיז למנכ"ל, מי שקובע הם המשקיעים. וכל משקיע שפוי יתעצבן מאוד אם בגלל יוהרה של המנכ"ל הוא הפסיד ולו דולר אחד, קל וחומר אלפי דולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid

לא, כי גם אם זה לא מזיז למנכ"ל, מי שקובע הם המשקיעים. וכל משקיע שפוי יתעצבן מאוד אם בגלל יוהרה של המנכ"ל הוא הפסיד ולו דולר אחד, קל וחומר אלפי דולרים.

אתה חושב שמשקיע ששם 24 מיליארד דולר יתרגש מ-50 מיליון?

וגם אם כן, מה הוא בדיוק יעשה עם ה-7% החזקה שלו בחברה?

נ.ב.

את המשקיע גם לא מעניינת שורת הרווח, יותר מעניין אותו הדיבידנדים שחולקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

lev,

אתה תקנה 3080 שאין לו מספיק נפח זכרון, שעוד רגע ידרוש קניית כרטיס מסך חדש עם 16GB או יותר ?

שאלה סמטרית לשאלה שלך...

אגב אני כאיש מקצוע שמבין בתחום, לא מתעניין ב RT בכלל בגיימינג. לא כיום.

כרגע זה עדין בחיתולים ובעל תרומה משנית ושולית לחלוטין בחווית משחק.

להבדיל מסרטי קולנוע ששם זה must ולכן זה נמצא בהם מאז ומתמיד.

להערכתי יעברו עוד שני דורות בתחום עד ש- ray tracing יעשה לבעל משמעות בגיימינג.

נפגש ב- 2024...

למה בהכרח אתה חושב שעוד רגע כבר 10GB לא יספיקו? 

איך אתה מחשיב את DLSS? יתרון של אנווידיה למרות שאולי ה-RT לא הכי משמעותי?

מה שכן זה מגוכח שאנווידיה עתידה לשחרר 3060 רגיל וכנראה יהיו לו 12GB VRAM... יותר מהדגמים שמעליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

16GB זכרון זה גימיק פי 2 יותר גדול מRT ובטח שDLSS שזה בכלל הגיים צ'יינגר העיקרי אצל נוידיה היום ולא הRT עצמו. 

ביום שאתה תצטרך 16GB בכרטיס מסך שלך, אפילו ברזולוציית 4K, הוא כבר יהיה כזה ענתיקה מבחינת כוח חישוב שהוא כבר מזמן לא נמצא במחשב שלך, הוחלף בכרטיס מסך חדש דנדש. גימיק מוחלט וגם AMD יודעת את זה, הסיבה היחידה שזה בכלל 16 ולא איזה מספר צנוע יותר כמו ה10 של נוידיה זה כי AMD רצתה לדבוק באותו רוחב באס של 256 ביט.

אין שום ספק שנוידיה בינתיים ניצחה את הדור הזה. גם למי שלא מתרשם מRT, זה עדיין מציע יותר כאן ועכשיו מאשר מה ש16GB מציע כאן ועכשיו - שזה כלום ושום דבר. ולDLSS אין שום מענה מהצד האדום, רוב המשחקים הרציניים שיושקו בשנים הקרובות יתמכו בזה וזה ביצועים בחינם לגמרי.

הייתי אומר שה16 ג'יגה האלה מועילים מחוץ לגיימינג למי שעובד עם כ. המסך שלו באופן כלשהוא אבל גם שם יתרון ברור ומובהק לנוידיה ברוב התחומים בגלל תוכנה ופיצ'רים הרבה יותר טובים. נוצר מצב שבתחומים שאולי כן היית רוצה את זה (ML לדוגמא) אף אחד לא רוצה כרטיס של AMD בכל מקרה.

משום מה נאמר פה של- אמורה להיות תגובה ל- בזמן הקרוב...

ותראה את הבנצ' של CP2077 שהוא הביא כאן.. האמת נראה מפתיע ומדאיג בו זמנית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

לא הבנתי מה מפתיע ומדאיג? כל מה שאני רואה פה רק תומך בנקודה שלי... המשחק כנראה הכי כבד על מחשב היום, ב4K עם RT (שלבד צורך הרבה זכרון גרפי) מגרד מלמטה את ה10GB, כלומר ה6 הנוספים והנכספים לא נותנים לך שום דבר גם במקרה קצה שכזה.

אבל חכה, זה לא נגמר שם הרי. מה עוד אמרתי? חסר כוח חישוב בכרטיסים האלה כדי שזה בכלל יהיה רלוונטי. עם ה6900XT בהגדרות כאלה עם RT דלוק (כרגע המשחק לא תומך עבור כרטיסי בAMD, בהמשך יתמוך) ובמיוחד כשלAMD אין שום מקביל לDLSS - אתה תגיד תודה אם בכלל תהיה באזור חיוג של 60fps. כלומר צוואר הבקבוק שלך יהיה כוח החישוב של הכרטיס הרבה לפני שזה יהיה מחסור בVRAM. אתה פשוט לא תריץ את המשחק בהגדרות כאלה. וזה היום, לא עוד כמה שנים. 16 ג'יגה על הכרטיסים האלה זה שקול ללהלביש 20GB על הGTX 1060 הישן שלי. גימיק כי אין לכרטיס כזה מה לעשות עם המספר הזה.

תהיה תגובה לDLSS? מתישהוא כן, ברור. ברור גם שהשיטה של AMD תפגר מאחורי ותהיה סוג של חיקוי דהוי במשך הרבה מאוד זמן.

זה נשמע שאתה פשוט נורא מזלזל בצד של האדומים... והשנה הם כבר הוכיחו כי הם יכולים להתחרות ברמות הללו ואין לדעת מה תהיה התגובה שלהם.. דיברו כאן אפילו על תשובה באיזור ינואר כזה.. מעניין..

כנראה שה-CP2077 הוא המשחק העיקרי ביותר היום שמרוויח מ-.. אבל כמה משחקים כבר מאמצים את זה כיום בעצם?

וחוץ מזה הבנתי גם מי שמשחק נניח על רזולוציית רצוי כמה שיותר VRAM וכנראה הבנצ' כאן מוכיח את זה..

בכל מקרה כמובן שמסתכלים כאן גם על שימוש עתידי.. ואתה לא יכול לדעת מה יהיה מצב הזיכרונות הללו בעוד שנתיים או שלוש.. כאמור אם יש לך ספייר זה נשמע לא רע בכלל ואפילו טוב.. הם גם עומדים לשחרר את 3080TI ככל הנראה עם 20GB ומעניין מאוד למה.. רק בגלל שהם חושבים שה-VRAM שם קיבל הרבה מבטים רעים?

בכל מקרה.. חלילה לא מדובר כאן בוויכוח.. וסך הכל דברים מסקרנים וסקרנות שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אינני מסכים, ראה מה מסביר סטיב בוידאו שלו, שדווקא הסקירות של יום א' הכי פחות פופולריות מהמדידות שיו טיוב מראה

לו,  כי אז הוא מתחרה מול כל הסוקרים ביחד והפרוסת תשומת לב הצרה שהוא זוכה לה מהצופים, לא כדאית כל כך ביחס

לאנרגיה שהוא השקיע בהפקת הסקירה והסרטון.

הוא מעיד שדווקא הסרטוני ההמשך, אלו של הימים והשבועות העוקבים, אלו המפורטים שהנעשים לעומק וצלילה למהות

המעניינת והחשובה, הם אלו שמחזיקים את עיקר הצפיות אצלו. הוא מסביר זאת יפה - צפה במה שלנקקתי.

כמו כן אתה טועה להאמין, שצרכנים עטים על סקירות יום א' וזה כל מה שמעניין אותם. חלק לא מבוטל של הצרכנים דווקא

מאד רוצים סקירות שאינן מוטות, ואם הדבר אומר להמתין להם שבוע-שבועיים, אז זה מה שהם עושים. לא לכולם לוחצת

האצבע בתחת להזמין מיד כשמוצר חדש נולד. הלחוצים בתחת אלו קומץ מאד קטן מקרב הקונים.

מעודי לא רכשתי כלום בעת השקה טריה, לא מוצר מחשב, לא מצלמת DSLR, ולא מכונית. ידעתי תמיד לנהל את מהלכי

הרכישה שלי בסבלנות בוגרת ולא כשל ילד פזיז. טרחתי להמתין שהסוקרים יוציאו מידע מעמיק ובשל החוצה לשוק, רבעון

שניים אחרי. רכשתי רק מוצרים שלא מאצוות יצור ראשונה,  הם הכי מבוגגים ופגומים שיש.

לשמחתי רוב רובם של הצרכנים עובד בדומה אלי, ורק המעוט הקטן קונה עם קוץ בתחת בחופזה.

אלא שאז אותו מעוט משלם את מחיר הפזיזות. חלקו לומד לקח ומפסיק לעבוד כך זה נכון, וחלקו נותר מחוסר

לקח, ללא הפקת מסקנות, ולכן חוזר על אותה טעות גם בסבבים הבאים.

כל כך הרבה טענות. כל כך מעט עובדות ומספרים.

ולגבי הפסקה האחרונה, קלאסי https://en.wikipedia.org/wiki/False_consensus_effect

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

זה נשמע שאתה פשוט נורא מזלזל בצד של האדומים... והשנה הם כבר הוכיחו כי הם יכולים להתחרות ברמות הללו ואין לדעת מה תהיה התגובה שלהם.. דיברו כאן אפילו על תשובה באיזור ינואר כזה.. מעניין..

כנראה שה-CP2077 הוא המשחק העיקרי ביותר היום שמרוויח מ-.. אבל כמה משחקים כבר מאמצים את זה כיום בעצם?

וחוץ מזה הבנתי גם מי שמשחק נניח על רזולוציית 4k רצוי כמה שיותר VRAM וכנראה הבנצ' כאן מוכיח את זה..

בכל מקרה כמובן שמסתכלים כאן גם על שימוש עתידי.. ואתה לא יכול לדעת מה יהיה מצב הזיכרונות הללו בעוד שנתיים או שלוש.. כאמור אם יש לך ספייר זה נשמע לא רע בכלל ואפילו טוב.. הם גם עומדים לשחרר את 3080TI ככל הנראה עם 20GB ומעניין מאוד למה.. רק בגלל שהם חושבים שה-VRAM שם קיבל הרבה מבטים רעים?

הוא ממש לא מזלזל, הוא מעלה פה נקודה חשובה ונכונה.

כדי להגיע ל fps גבוה נדרש כח עיבוד, או לבצע מניפולציה בדומה למה שDLSS כיום, ואנחנו רואים את השיפור הענק בביצועים שזה נותן.

כמו שנאמר ל אין כרגע תשובה לזה. הם אומרים שהם ישחררו פתרון תוכנתי אני מאוד מקווה שזה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

וחוץ מזה הבנתי גם מי שמשחק נניח על רזולוציית 4k רצוי כמה שיותר VRAM וכנראה הבנצ' כאן מוכיח את זה..

לא מזלזל, אבל בעולם החומרה מסתכלים על מה מקבלים כאן ועכשיו ולא מה אולי נקבל עוד 3-4 שנים. הכאן ועכשיו של Nvidia פשוט יותר טוב גם בדור הזה. בהינתן מחירים כמעט דומים בין הכרטיסים אני לא רואה סיבה לאבד פיצ'ר שימושי כמו ו-RT גם אם התמיכה בהם היום היא די מצומצמת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...