המלצה למחשב נייד עבור משחקים קלים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד עבור משחקים קלים

nettek
 Share

Recommended Posts

היי,

היה לי עד עכשיו N56VB אבל הוא שבק חיים לצערי.

הוא אומנם לא היה מחשב גיימינג אבל כן הצלחתי להריץ איתו משחקים, גם עם רמה נמוכה יחסית. משחקים כמו Starcraft 2 למשל.

אני יודע שבעתיד אקנה מחשב נייח למשחקים אבל זה רחוק (כרגע לא אפשרי לקנות נייח), וכרגע אני מחפש להחליף את הנייד באחד חלש יותר כי אני לא רוצה להשקיע יותר מדי (הקודם עלה 4000+ שקל).

אני יודע שכרגע יש עדיין שאריות ממכירות Black Friday/Cyber Monday וזה גם משהו שצריך להתחשב בו.

בקיצור, האם יש למישהו המלצה על שיש לו כרטיס מסך נורמלי (Low level gaming או מולטימדיה) ואפשר למצוא אותו ב-2000 שקל בערך? 

בנוסף האם יש איזשהי מכירה בארה"ב או בעולם ששווה לחכות לה? או פשוט לקנות פה בישראל?

שאלה נוספת - מה קורה עם ה-Windows 10 שלי? כשקניתי את ה- אז היה לי 8 ושדרגתי ל-10.

יש לי אפשרות להשתמש בכונן SATA שקניתי בזמנו שמכיל בתוכו את ה-, אז זה יהיה מספיק פשוט לשים אותו במחשב החדש? או שאין צורך כי אני יכול להתחבר עם החשבון מיקרוסופט?

תודה רבה!

נערך על-ידי nettek
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הגיע עם המחשב הישן שלך אז הוא רשיון OEM שצמוד לחומרה הישנה ואין דרך להעביר אותו למחשב אחר.

כרגע המצב בארץ בתחום הניידים הוא על הפנים אי אפשר להשיג שום דבר בתקציב הזה. אפשר להזמין מאמזון משהו סביר יחסית

https://www.amazon.com/ASUS-VivoBook-R5-3500U-Graphics-F512DA-EB51/dp/B07QQB7552/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...