התייעצות לגבי מפרט שבניתי לפני רכישה (מחשב חזק למולטיסאסקינג,וידאו,ללא משחקים - AMD) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי מפרט שבניתי לפני רכישה (מחשב חזק למולטיסאסקינג,וידאו,ללא משחקים - AMD)

nadav99
 Share

Recommended Posts

משדרג מחשב קיים,

המחשב נועד לאפשר עבודה עם ה-מ-ו-ן טאבים פתוחים של (כרגע למשל יש לי 89) + תוכנות אופיס/כלליות ברקע,

לפעמים (פעם ב) עריכה/קידוד/המרה של אודיו/וידאו, צפיה שוטפת בתכני וידאו (נטפליקס/קבצים באיכות 720/1080/בלו רי)  ובשאיפה גם בתכני בעתיד,

המחשב אמור להיות מספיק חזק בשביל לעמוד במשימות בכמה שנים הקרובות לפחות, ולכן חשוב לי שיהיה חזק (יותר ממה שאני כרגע צריך) וחלקים אמינים שיחזיקו.

ללא משחקים היום או בעתיד.

חשוב מאוד שהוא יהיה שקט עד כמה שניתן מבחינת רעש (ועדיין לאפשר אוורור לחלקים כמובן)

אחרי תחקיר ברשת הרכבתי מפרט ועליו נוספו כמה חלקים בהמלצת המוכר, יצא בערך 3,300, אשמח לקבל חיזוק שהמפרט איכותי, שאין סתירות בין החלקים ,

מוכן להוציא עוד כמה מאות שקלים אם יש משהו קריטי שדרוש שינוי, (אני כבר יודע שהכרטיס מסך הזה לא יוכל לנגן בנטפליקס, אבל גם אין לי ציוד צפיה שתומך בזה כרגע, כשאשדרג את הטלויזיה אחליף כרטיס מסך)

מעבדים AMD Ryzen 5 3600X Tray 1 ₪ 898
קירור למעבדים be quiet! CPU Cooling Pure Rock Slim 1 ₪ 107
לוחות אם Gigabyte A520M ELITE 1 ₪ 384
זכרונות Corsair 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16 1 ₪ 349
מארזים be quiet! Case PURE BASE 600 Black 1 ₪ 340
ספקים למחשבים נייחים Corsair 550W TX550M 80+ Gold Modular 1 ₪ 361
דיסקים SSD A-DATA 256GB SX8200 Pro M.2 2280 1 ₪ 238
כרטיסי מסך ARKTEK GT1030 2GB 64Bit 1

₪ 331

* התלבטתי למשל אם A520 זה מספיק טוב או שבוער לשדרג ל B550 

* למפרט הזה אמורים להצטרף כמה כוננים מהמחשב הישן (קשיחים+כונן בלו רי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...