עזרה. אפשרות שדרוג כרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה. אפשרות שדרוג כרטיס מסך

edeny79
 Share

Recommended Posts

אהלן לכולם, רציתי לקנות כרטיס מסך חזק יותר בשביל לקבל יותר FPS במשחקים. עכשיו רציתי לדעת אם המחשב עצמו יעמוד בכרטיס חזק יותר,תודה לעוזרים.

מחשב קצת חלש.

נערך על-ידי edeny79
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבקת פה הרבה תוכן, אבל לא את הדברים החשובים באמת. תבין לפחות מה אתה מדביק.

המעבד עצמו בן תשע וככה כנראה גם שאר החומרה. איזה ביצועים אתה מצפה כבר לקבל ובאיזה תנאים/משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

הדבקת פה הרבה תוכן, אבל לא את הדברים החשובים באמת. תבין לפחות מה אתה מדביק.

המעבד עצמו בן תשע וככה כנראה גם שאר החומרה. איזה ביצועים אתה מצפה כבר לקבל ובאיזה תנאים/משחקים?

סליחה לא מבין כלכך גדול.

משחק CSGO ומקבל כרגע במצב של ייריה או רימון עשן משהו כמו 40-50 FPS

רציתי לקבל 100-150 לא משהו רציני אבל משהו שיישפר את איכות המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדבר היחיד שאתה משחק זה CSGO אפשר לקנות איזה GTX1650 ב~700 שקל או אפילו לחפש ביד2 איזה RX560 או GTX1050Ti.

רק אל תצפה באמת להריץ שום משחק יותר רציני עם מעבד כפול ליבה בן 9 ו4 ג'יגה . לכל דבר מעבר למשחקים כמו CSGO - כדאי כבר להרכיב מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

אם הדבר היחיד שאתה משחק זה CSGO אפשר לקנות איזה GTX1650 ב~700 שקל או אפילו לחפש ביד2 איזה RX560 או GTX1050Ti.

רק אל תצפה באמת להריץ שום משחק יותר רציני עם מעבד כפול ליבה בן 9 ו4 ג'יגה זכרון. לכל דבר מעבר למשחקים כמו CSGO - כדאי כבר להרכיב מחשב חדש.

מבחינת חיבורים וכול זה, זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כוח לא אמור להיות בעייתי דווקא, אם זה באמת רק CSGO מספיק כרטיס מסך שבכלל לא מחברים לספק אלא שואב כוח רק מהאפיק PCIE. כאמור 1050ti\1650 וכו'. כמובן לבדוק את הדגם הספציפי ולוודא שזה באמת המצב לפני שקונים כי לפעמים זה משתנה עם הדגמים.

@edeny79 אפשרי. הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו שכדאי לבדוק זה חיבורים מהמסך שלך שאני מניח שהוא גם מאוד ישן? צריך לבדוק שאתה רוכש כרטיס מסך עם חיבור DVI אם זה כל מה שיש במסך.

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

ספק כוח לא אמור להיות בעייתי דווקא, אם זה באמת רק CSGO מספיק כרטיס מסך שבכלל לא מחברים לספק אלא שואב כוח רק מהאפיק PCIE. כאמור 1050ti\1650 וכו'. כמובן לבדוק את הדגם הספציפי ולוודא שזה באמת המצב לפני שקונים כי לפעמים זה משתנה עם הדגמים.

@edeny79 אפשרי. הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו שכדאי לבדוק זה חיבורים מהמסך שלך שאני מניח שהוא גם מאוד ישן? צריך לבדוק שאתה רוכש כרטיס מסך עם חיבור DVI אם זה כל מה שיש במסך.

משתמש במסך יחסית חדש, אם חיבור HDMI. כרגע הזמנתי Sapphire Radeon RX 550 PULSE 4GB DVI DP PCI-E
היה יותר זול מה GTX1050ti/1650.

יוכל להתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...