שווי כרטיס מסך GTX 1080 Evga acx 3.0 יד שניה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווי כרטיס מסך GTX 1080 Evga acx 3.0 יד שניה

LordEnlil
 Share

Recommended Posts

עקרונית אתה יכול לבקש כמה שאתה רוצה ואולי תמצא מישהו שלא מבין שמוכן לשלם יותר ממה שהוא שווה.

מעשית , תחפש לאיזה כרטיס חדש הוא שווה ערך  ותוריד מחיר בהתאם לגילו .

הוא שווה ערך ל 5600XT שנמכר ללא ב 1400-1500 ול 2060 שאינו זמין כל כך בשוק כי הוחלף על ידי ה 2060 סופר שהוא חזק יותר .

תכלס, רק לפני שבוע היה אפשר לקנות 5700XT ב 1400 במבצע , כרטיס יותר חזק בפירוש . 

ברגע שלכרטיס אין אחריות , זה חסרון מהותי מבחינת תמחור .

אם הייתי מייעץ לאדם שרוצה לרכוש כרטיס כזה בן 3-4  הייתי מתקשה להמליץ על הוצאה של יותר מ 900 ש"ח  .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

עקרונית אתה יכול לבקש כמה שאתה רוצה ואולי תמצא מישהו שלא מבין שמוכן לשלם יותר ממה שהוא שווה.

מעשית , תחפש לאיזה כרטיס חדש הוא שווה ערך  ותוריד מחיר בהתאם לגילו .

הוא שווה ערך ל 5600XT שנמכר ללא מבצעים ב 1400-1500 ול 2060 שאינו זמין כל כך בשוק כי הוחלף על ידי ה 2060 סופר שהוא חזק יותר .

תכלס, רק לפני שבוע היה אפשר לקנות 5700XT ב 1400 במבצע , כרטיס יותר חזק בפירוש . 

ברגע שלכרטיס אין אחריות , זה חסרון מהותי מבחינת תמחור .

אם הייתי מייעץ לאדם שרוצה לרכוש כרטיס כזה בן 3-4  הייתי מתקשה להמליץ על הוצאה של יותר מ 900 ש"ח  .

תודה! זה המידע שחיפשתי. אם כרטיס חדש שקול נמכר ב1400-1500, נשמע לי הגיוני 900-1000 למשומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...