התייעצות לפני קניית מחשב (גיימינג) - שינויים קלים מהמפרט המומלץ באתר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לפני קניית מחשב (גיימינג) - שינויים קלים מהמפרט המומלץ באתר

theslacker
 Share

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש לקנות מחשב חדש - שמבוסס על מחשב הגיימינג עם "תמורה גבוהה למחיר" כאן באתר (והוא מתאים לצרכים שלי, על פי ניסיון משני המחשבים הקודמים שרכשתי). מכיוון שאני את הרכישה דרך תקציב ממקום העבודה אני מוגבל מבחינת הספקים כך שייתכן ואצטרך לשלם מעט יותר. העברתי את המפרט הנ"ל לספקים וקיבלתי מספר הצעות מחיר אשר החליפו כמה חלקים בהתאם למה שיש להם. אשמח לשמוע דעות לגבי ההחלפות האלו (והמחיר, שמוצע באופן גלובלי בכל המקרים). צירפתי בסוף תמונה של המפרט המומלץ כאן באתר.

תודה רבה!!

ספק 1:

image.png.71c3619950a1881da5cebc7beeca56b8.png

ספק 2:

image.png.1efa751dfe92d0c80233d0a953567d97.png

ספק 3:

image.png.5106fc522f2c2bb200d9cd3ee920923f.png

המפרט המומלץ המקורי:

image.png.c47758c11786bafda1ab56ede50519d5.png

נערך על-ידי theslacker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• theslacker changed the title to התייעצות לפני קניית מחשב - שינויים קלים מהמפרט המומלץ באתר
  • theslacker changed the title to התייעצות לפני קניית מחשב (גיימינג) - שינויים קלים מהמפרט המומלץ באתר

לא הבנתי, אין אפשרות להתגמש במפרטים? אתה פשוט שואל מי מהם הכי טוב?

אז כמובן שהרביעי הכי חזק (ובכללי נראה לי הכי מאוזן ונורמלי, אם כי לא כתוב באיזה מדובר ושווה לבדוק) אבל הוא גם הכי יקר. אידיאלית הייתי עושה בו שינויים שיכולים להוזיל אותו משמעותית בלי להשפיע על הביצועים.

יש פה כל מני כרטיסי מסך, אבל ההבדל בין 2060 (ובטח 2060 רגיל שמופיע באחד מהם) ל3060ti הוא מאוד משמעותי. אוטומטית הייתי מתביית על המפרטים שמציעים את ה3060ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

לא הבנתי, אין אפשרות להתגמש במפרטים? אתה פשוט שואל מי מהם הכי טוב?

אז כמובן שהרביעי הכי חזק (ובכללי נראה לי הכי מאוזן ונורמלי, אם כי לא כתוב באיזה זכרונות מדובר ושווה לבדוק) אבל הוא גם הכי יקר. אידיאלית הייתי עושה בו שינויים שיכולים להוזיל אותו משמעותית בלי להשפיע על הביצועים.

תודה! אשמח לשמוע על השינויים שאותם היית מציע לעשות כדי להוזיל אותו בלי להשפיע על הביצועים!

וכתשובה ל-Jabberwock - מסכים (ותודה על התגובה!), אבל הספקים האלו עובדים עם מקום העבודה שלי לעיתים תכופות והבקשה שלי חריגה מבחינת הפירוט שביקשתי - רוב הספקים בכלל לא ענו לבקשה שלי להצעת מחיר(!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...