המלצה לסטרימר בתור מדיה סנטר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסטרימר בתור מדיה סנטר

bluenote
 Share

Recommended Posts

הי,

אז ה-popcorn c200 האהוב שלי הלך לעלמו, ואני מחפש סטרימר חדש.

כיוון שאני לא מאלו שמחליפים כל מכשיר כל שנה, חשוב לי שיהיה עם נתונים מתקדמים יחסית כמו תמיכה ב- 5, תמיכה בפורמטים החדשים של אודיו/וידאו, יציאת 2.1 (יש חדש יותר?) וכו'.

אני צריך אותו בעיקר כדי להזרים סרטים שיש לי על המחשב ברשת, כמובן שיהיה נוח אם אפשר יהיה להתקין עליו נטפליקס ואפליקציית , אבל לא קריטי.

אשמח לקבל המלצות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי אחד המכשירים הטובים ביותר כיום הוא MINIX U22-XJ

אין לו BT 5.0. אבל זו דווקא פונקציה באמת פחות רלוונטית. תוכל למצוא אותה במכשירים סיניים אבל אלה מאוד לא אמינים יחסית ואין להם כמעט עדכונים או תמיכה.

מבחינת תמיכה בפורמטים - הוא תומך ב-HDR10 ודולבי ויז'ן ועוד.

סך הכול עובד מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית עם נטפליקס זה שעל מכשירים לא "רשמיים" היא מוציאה רק 540p ולא מוכנה לשדר ב-HD או . יש פה ושם מכשירים סיניים שמנסים לעקוף את המגבלות אבל הרושם שלי שזה בדרך כלל נחסם בשלב מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הבעיה העיקרית עם נטפליקס זה שעל מכשירים לא "רשמיים" היא מוציאה רק 540p ולא מוכנה לשדר ב-HD או 4k. יש פה ושם מכשירים סיניים שמנסים לעקוף את המגבלות אבל הרושם שלי שזה בדרך כלל נחסם בשלב מסויים.

אם זה חשוב, אז אפשר ללכת על SHIELD - מכשיר שכן מאושר על ידי NETFLIX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, תודה על התשובות, סורי על הדיליי...

לגבי ה-Minix Neo U22-XJ, האם באמת עושה בעיות עם נטפליקס מבחינת איכות צפיה וזמינות תרגום בעברית? האם ניתן להתקין של סלקום עליו? האם לצורך הזרמת סרטים ממחשב ביתי שברשת צריך להשתמש רק בקודי או יש אחרות מובנות? האם לא שווה כבר להשקיע עוד קצת ולקנות את ה-MiniPC שלהם ואז להתקין עליו מה שרוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bluenote

הי, תודה על התשובות, סורי על הדיליי...

לגבי ה-Minix Neo U22-XJ, האם באמת עושה בעיות עם נטפליקס מבחינת איכות צפיה וזמינות תרגום בעברית? האם ניתן להתקין אפליקציה של סלקום עליו? האם לצורך הזרמת סרטים ממחשב ביתי שברשת צריך להשתמש רק בקודי או יש אפליקציות אחרות מובנות? האם לא שווה כבר להשקיע עוד קצת ולקנות את ה-MiniPC שלהם ואז להתקין עליו מה שרוצים?

לא יודע לגבי האפליקציה של סלקום. לגבי נטפליקס כמו שאמרתי אם זה חשוב אז עדיף לך SHIELD שהוא מכשיר עם סרטיפיקציה ויעבוד במקסימום רזולוציה. לצורך הזרמת מחשבים ממחשב ביתי ברשת הכי טוב קודי. אבל יש אופציות אחרות כמו PLEX.

לגבי שימוש ב-MINIPC - זה יעבוד, אבל זה מחשב וצריך לעדכן אותו בשוטף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...