Nvidia GeForce RTX 3060 Ti - מלך הביניים החדש? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia GeForce RTX 3060 Ti - מלך הביניים החדש?

huber
 Share

Recommended Posts

הביקורות מתחילות לזרום על כרטיס הביניים החדש המבוסס על סידרת 3XXX. 400 דולר לכרטיס שממוקם אפשהו בין 2070 ל 2080, לא רע. השאהל האם גם זו תהיה השקת נייר:

נערך על-ידי huber
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלוס מינוס שווה בביצועים ל2080 סופר, זה מה שכולם ציפו.

כרגיל את העלות מול תועלת האמיתית מקבלים בכרטיס כמו זה ולא בדגמים היקרים יותר, זה גם הכרטיס שאני חיכיתי לו להחליף את ה1060 המזדקן שלי שעד עכשיו פשוט לא היה שום שדרוג מעניין ממנו. לצערי אני לא חושב שההשקה שלו פה בישראל תהיה שונה משל שאר הכרטיסים - אני צופה שהמחיר יתחיל ב2,500 שח לדגמים הכי בסיסיים וגם זה כנראה רק ב"מבצעי" מחשב חדש כשמי שרוצה לקנות אותו כיחידה ישלם פרמיה נוספת.

הלוואי שאתבדה ואיכשהוא יהיה מלאי סביר ומחירים שפויים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

זה גם הכרטיס שאני חיכיתי לו להחליף את ה1060 המזדקן שלי

זה יהיה שדרוג מצויין!

ציטוט של ch33

אני צופה שהמחיר יתחיל ב2,500 שח לדגמים הכי בסיסיים וגם זה כנראה רק ב"מבצעי" מחשב חדש כשמי שרוצה לקנות אותו כיחידה ישלם פרמיה נוספת.

תמיד יש את לצידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקחה לי שעה להיות צודק, הכרטיסים כבר עלו בפלונטר וכמובן שאנחנו מדברים על 2500 שקלים חדשים לדגם הכי זול שקיים עם 2 מאווררים:

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=ZT-A30610E-10M&cart=1606841864140781381

משם זה מתקדם ועולה גם עד 3000. גרסא עם 3 מאווררים מתחילה ב2700 שח, מחיר שווה לכל כיס סה"כ.

עוד כרטיס מסך מצוין שאי אפשר לקנות. עכשיו נותר לראות אם זה רק במדינת הגנבים או שגם בחו"ל כל המלאי יחוסל תוך שניות ספורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של כרטיס, כמובן שיש להכניס להמתנה של חצי שנה עד שהמחיר והזמינות יהיו הגיוניים.

אני מחכה בסבלנות ל-3050 הפשוט ביותר שיהיה, 4-6GB יספיק בהחלט.
קירור פאסיבי וללא חיבורי חשמל נוספים.
טווח מחירים של 800~ ש"ח.
ביצועים כפולים ומעלה מזה של 970GTX.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל שווים ציון לטובה startpc החנות היחידה בארץ שלא שודדת את הלקוחות שלה באופן בוטה -

http://startpc.co.il/build/

דגמים בסיסיים כמו הגיגבייט EAGLE והZOTAC TWIN EDGE (די נורא, להוסיף כמה עשרות שקלים לEAGLE מאוד כדאי) זמינים בקצת פחות מ2300 שח. לעומת 2500+ בחנויות כמו TMS כששם זה גם רק במחשבים חדשים.

עדיין יש פה פרמייה ומתישהוא הם צריכים לרדת בעוד איזה 200 שקל לאזורים של ה2060S שהוא מוצר בעל אותו MSRP, אבל זה כבר שיפור. אישית זה עדיין יקר בשבילי (אני עדיין ממש מבואס שהחלטתי לא ללכת על המבצע של KSP על 5700xt ועכשיו כולם כבר נחטפו) אבל אם אני כן אשקול לקנות בארץ זה בהחלט יהיה משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...