מפרט למחשב נייד יעודי לתכנות עד 8k בהגזמה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב נייד יעודי לתכנות עד 8k בהגזמה

Hatzi6
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? עדיף לא לחרוג כי זה גם ככה מלא. 

2. מה שימושי המחשב? תכנות

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב? לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא פאקטור. במידה בינונית. רק שלא יהיה מכונת כביסה. 

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? משקל וגודל פיזי הם לא פאקטור. 

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? משתמש בתפוצות של , אז אפילו עדיף שיגיע בלי כדי לא לשלם אקסטרה.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? מאוזר תל אביב אבל לאזור המרכז. רצוי חנות שתיתן אחריות טובה. 

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עד חודשיים מהיום. 

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג? לא

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? רק מסך מקלדת ועכבר שכבר יש. 

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

• אני יודע שהתקציב שלי גבוה מאוד ביחס לדרישות, חשוב לי לצין שאני מחפש מחשב עמיד ואמין במחיר הזול ביותר. נניח, ב10 שנים האחרונות הLENOVO G500 שירת אותי מדהים והוא עלה בזמנו 2K. 
  • רצוי שהמחשב יכיל 32GB עם אפשרות הרחבה בעתיד (אם יש כזה היום). 
  • לפחות 500GB SSD (רצוי אם זה הגיע גם לניידים). באמת שאני לא צריך יותר מזה, אבל אשמח לאחד עם לוח שיאפשר הרחבה מכובדת מעל ל500GB 
  • מעבד טוב (חשוב!) i7+ (אני ממש לא בעניינים בכל הקשור למעבדים). 
  • לוח שמכיל כרטיס גרפי או בנוסף ללוח כרטיס גראפי סביר שתומך וסוחב אנימציה בסיסית של מערכות הפעלה מודרניות. 
  • גודל מסך לא באמת משנה, רק שלא יהיה קטן מידיי.
  • גימיקים כמו מסך טאצ' וכד' לא מדברים אלי. אז לגמרי אפשר להתעלם מהאופציה הזאת ואחרות. 
  • לא מאק.
נערך על-ידי Hatzi6
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Hatzi6 changed the title to מפרט למחשב נייד יעודי לתכנות עד 8k בהגזמה

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...