שאלה לגביי קניית rtx 2080 ti או rtx 3070 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי קניית rtx 2080 ti או rtx 3070

I21I21
 Share

Recommended Posts

ציטוט של TheCrow34

אם הוא נשרף אז כמובן שאין מה לעשות.

אבל לפעמים הוא פשוט ״נתקע״ ואז כלים כמו זה https://www.jscreenfix.com/ יכולים לעזור

ניסיתי את התוכנה שמתי את הריבוע על הפיקסלים כמו שכתוב וזה לא עזר , התוכנה הזאת UDPixel יכולה לעזור?

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה לא קשורה , אני פשוט לא מת על כל התאורה במחשב

יש דרך לבטל את התאורה בכרטיס מסך ובמעבד?

AMD 7 3800X

ZOTAC GAMING 3080 AMP Holo

חפשתי באינטרנט לגבי הקירור הזה של המעבד עם האורות ותקנו אותי אם אני טועה , אפשר לבטל את התאורה דרך הביוס?

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס של גיגהבייט אמור להיות איזה שיט של , את הלדים של המאוורר של המעבד אפשר לכבות משם. אם לא אז אפשר פיזית לנתק את הכבל של הלדים, הוא מחובר לכניסה מיוחדת בלוח אם שבדרך כלל נקראת CPU LED או משהו בסגנון.

לגבי הכרטיס מסך... אם זה לא נשלט ע"י הלוח אם תצטרך להוריד את התוכנה של זוטאק כדי לכבות את זה. נמצא פה -

https://www.zotac.com/mm/news/spectra-20-lighting-capabilities

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי לכבות את האורות של הכרטיס מסך עם התוכנה מהאתר 

אבל במעבד לא הצלחתי , ניסיתי להסתכל במארז לגבי כבל שמחובר ל cpu led , יש רק כבל אחד שמחובר לcpu fan 

חיפשתי בביוס ולא מצאתי משהו שקשור ל , ניסיתי להיכנס לכל מה שרשום cpu 

אולי אתה תדע איפה בביוס זה צריך להיות :

20201221_134121.thumb.jpg.5d6a8695d4099d9bf4a5cff6316f9444.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי מסביב למאוורר של המעבד ורק כבל אחד מחובר לcpu fan 

20201221_155529.thumb.jpg.d24e8f871a646239fb348af054265945.jpg

ב CPU LED שליד sys fan 2 , לא מחובר כבל , אני יודע שאם היה לי את הכבלים RGB/USB הייתי יכול לחבר אותם ולהשתמש בתוכנה wraith prism software , אבל אין לי , אולי הפתרון היחידי בסוף זה רק עם התוכנה.

זה ה peripherals , אולי כן יש פה אפשרות ואתה תדע 

20201221_155838.thumb.jpg.8af8075ea88a84408c6cd7cc3a29b58c.jpg

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי הקטע עם המאוורר. לפי מה שאני רואה בגוגל בהחלט יש למאוורר הזה גם כבל RGB. עזוב את הCPU LED, חפש כבל נוסף שיוצא מהמאוורר - אולי הוא מחובר לאיזה כניסת RGB אחרת בלוח אם. אם לא... כנראה שהלדים שלו נדלקים כדיפולט גם בלי לחבר כלום והכבל הוא פשוט בשביל שליטה, במקרה הזה תצטרך לחבר את הכבל הזה לCPU LED ואז להוריד את התכנה של גיגהבייט RGB ולכבות את הלדים משם (התוכנה זבל, אחרי שכיבית את הלדים תמחק אותה מהמחשב מיד). זה פשוט כי אני לא רואה אצלך את הrgb בביוס איפה שאמור להיות בלוחות של גיגהבייט, כנראה שזה רק בדגמים מסוימים.

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.youtube.com/watch?v=zYIcxm7esqg&ab_channel=ReviewingPlaying%26MoreRPM

אצלי זה כמו בסרטון , רק הכבל של cpu fan מחובר ושאר הכבלים שהוא מחבר בלמטה של המאוורר , אין לי , זרקתי וחבל 

יש מצב שאתה יודע היכן אפשר לקנות אותם ? הבנתי שזה כבלים USB/RGB ואז אני אוכל להשתמש בתוכנה wraith prism software

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זרקת אז זרקת... קח עצה כי עכשיו קנית שוב פעם הרבה חומרה, אל תזרוק דברים, אפילו לא את האריזות קרטון. דחוף הכל לקרטון שהמארז הגיע בו ושים במחסן, זה לא רק עניין של אולי תצטרך בעתיד אלא גם שאם יש בעיה החנות כנראה תבקש ממך למסור את המוצר באריזה המקורית עם כל השיט שהגיע איתו.

לגבי לקנות אני לא בטוח, אם קיים דבר כזה אז כמובן רק באמאזון\איביי וכו'. צריך לחפש. אני לא חושב שזה משהו שתמצא בקלות כי בדרך כלל את הכבלים האלה לא ניתן לנתק. וייתן שאם כן תמצא אז אחרי משלוח כבר יהיה יותר משתלם לקנות אחר באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק , טוב אז עזוב אותך מה העניין הזה 

רק אני ממש לא מת על האורות האלה והייתי מעדיף בלי 

אבל זה באמת שטויות... אני גם ככה התרגלתי לאורות של המאוורר וזה גם לא מפריע לי , אני ככה כבר שנה אם המעבד הזה

ואני יכול לשמוח לפחות על זה שעזרת לי לכבות את האורות של הכרטיס מסך 😀

אז תודה

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...