שאלה לגביי קניית rtx 2080 ti או rtx 3070 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי קניית rtx 2080 ti או rtx 3070

I21I21
 Share

Recommended Posts

אז היום סוף סוף הכול הסתדר , עם המארז והכרטיס מסך , הכול הגיע ומותקן 

אני רוצה לשאול לגבי המארז החדש שלי LIAN-LI Full Tower Case -O11 Dynamic Black

כרגע אין לי מאווררים במארז , הייתי רוצה שיהיו 2 למטה ו2 למעלה , או שתוכלו להמליץ לי מהידע שלכם כמה מאווררים לשים במארז הזה , הטכנאי אמר לי שבמארז הזה אפשר לשים מערכת קירור 

תוכלו להביא לי קישורים למאווררים בגודל המתאים וטובים כי אני לא מבין בזה 

תודה.

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.
מאיזה חנות קנית את המארז?

לגבי המאווררים, הייתי ממליץ לך להכנס ללינק הזה מהאתר של LIAN LI
https://www.lian-li.com/pc-o11-dynamic/

יש להם למטה הסבר עם כל המאווררים וגופי הקירור שהמארז הזה תומך בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בWELLCOM 

האנגלית שלי לא מושלמת , אני מבין שזה מין סט כזה של 3 מאווררים גדולים 

איפה אני משיג אותם , יש בTMS , KSP ?

או שכבר כדאי לי לשאול/לפתוח דיון בפורום "אוברקלוקינג וקירור" לגבי זה ?

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בתחתית העמוד טבלה עם כל המפרט.
יש חלק שמדבר ע FANS
(Top) 120mm x3 / 140mm x2(Option)
(Side) 120mm x3(Option)
(Bottom) 120mm x3 (Option)

זה אומר שאפשר לשים 3 מאווררים של 120ממ למעלה (או 2 של 140ממ)
3 של 120ממ בצד
3 של 120ממ בתחתית.

בנוסף, יש לך באמצע העמוד (בערך) ציור של הקייס עם מספרים 1,2,3 שמראה לך איפה אפשר לשים את המאווררים (אפשר לשים במקומות האלו גם רדיאטורים באותם גדלים)

לגבי סוג המאווררים, אני לא כל כך יודע להגיד לך איזה יותר מומלץ ואיזה פחות מומלץ אבל בגדול ההבדלים בינהם זה רמת הרעש וכמות האוויר שהם דוחפים (כמובן יש גם נושא של תאורה אם אתה רוצה).
אם זה משנה לך אני ממליץ לך לחפש בגוגל ולהתחל לחקור לבד כדי להבין יותר בנושא.
בכל חנות מחשבים אמורה להיות קטגוריה של מאווררים.

נערך על-ידי jackhammer
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואו שיחקתי איזה שעתיים בערך ובדקתי טמפרטורות עם hwmonitor והמעבד הגיע ל95 מעלות

במצב מנוחה הוא 71 מעלות

מדאיג אותי מאוד , גם המארז מאוד חם , בטח זה בגלל שאין לי בכלל מאווררים שיוציאו את החום 

אני חייב דחוף לעשות משהו

היה טוב אם הייתי יכול לקנות את המאווררים ולהתקין אותם בעצמי , אבל אין לי ידע בזה

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע להבין, קנית מארז שמגיע בלי מאווררים בכלל והתחלת לשחק בלי להתקין מאווררים? אני לא יודע למה ציפית אבל אל תעשה את זה. ברור שהכל מתבשל, אין לך שום זרימת אוויר וכל החום לכוד בתוך קופסא סגורה. לכל הפחות תשאיר את הפאנל הצדדי של המארז פתוח בינתיים.

קנה לפחות 4, עם מערכת כמו שלך אולי כדאי גם 5. עסק יקר אבל זה LIAN LI... חבל שלא שאלת לפני כן, זה בכלל מארז שדי בנוי לקירור נוזלי\AIO יותר מאשר לקירור אוויר. לחבר אותם זה לא בעיה, רק להבריג ולחבר לכניסות בלוח האם. 

ממליץ על P12 PST, זולים ומצוינים, הגרסת PST ספציפית מגיעה עם מפצל מובנה במאוורר למקרה שאין מספיק כניסות בלוח אם בשביל כולם.

צריך לעשות קצת מחקר איך ואיפה כדאי להתקין את המאווררים במארז שלך אבל קודם תגיע לגשר ותקנה לפחות 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

רגע להבין, קנית מארז שמגיע בלי מאווררים בכלל והתחלת לשחק בלי להתקין מאווררים? אני לא יודע למה ציפית אבל אל תעשה את זה. ברור שהכל מתבשל, אין לך שום זרימת אוויר וכל החום לכוד בתוך קופסא סגורה. לכל הפחות תשאיר את הפאנל הצדדי של המארז פתוח בינתיים.

אתה צודק , הציעו לי לקנות את מארז הזה כאן בפורום ולא אמרו שום דבר לגבי מאווררים , אני לא ידעתי שזה מגיע בלי מאווררים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עדיף שאני יקנה נוזלי במקום מאווררים , תוכל להסביר לי מה זה בדיוק נוזלי ?

ראיתי באינטרנט שיש כזה עם 3 מאווררים גדולים וצינור , זה מקרר את כל המחשב , איך זה עובד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אתה תצטרך מאווררים, אין דבר כזה שלא יהיו מאווררים. מה שראית זה רדיאטור של AIO, למעבד בלבד. בכל מקרה וותר על הרעיון, אין שום סיבה שתיכנס להרפתקה הזאת, פשוט תקנה מאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הזה, לפי ביקורות של GN ועוד כמה, הוא נהדר גם לקירור אוויר. צריך להוסיף מאווררים כמובן כי הוא מגיע נקי.

תתחיל בשני מאווררים למעלה ושניים למטה. הקפד לקנות מאוררי PWM ובהנחה (הדי סבירה) שללוח שלך אין מספיק ראשי PWM לכולם, קנה גם מפצל אחד או יותר כדי לחבר מספר מאווררים לאותו מחבר על לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יקנה 9 כאלה

Arctic P12 PWM PST 120mm

כמו ש ch33 הציע לי.

מה אתם אומרים על -

3 למטה שיכניסו אוויר וידחפו למעלה

3 למעלה שיוציאו

ו3 בצד שגם יוציאו

זה יהיה זרימה טובה ?

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזוב בינתיים את הצד ואל תרוץ לקנות 9 מאווררים. תתחיל ב4-5, זה אמור להיות בסדר גמור. כדאי שתהיה זרימת אוויר חיובית או נייטרלית, אז 2-3 למטה שיכניסו אוויר ו2 למעלה שיוציאו נשמע טוב.

שים לב שבלוח האם שלך יש כניסה ל2 מאווררים בלבד. צריך מפצלי PWM שאין לי מושג איפה מוכרים בארץ, צריך לשאול את החנויות. לכן אני שוב ממליץ את הARCTIC P12 PST עם דגש על הPST, לכל מאוורר כזה ניתן בעצם לצרף עוד אחד. כך תוכל לשרשר את ה2 למטה לכניסה אחת בלוח אם, ו2-3 למעלה לכניסה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...