שאלה לגביי קניית rtx 2080 ti או rtx 3070 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי קניית rtx 2080 ti או rtx 3070

I21I21
 Share

Recommended Posts

הזמנתי את ה3080 , המסך 2K והמארז 

בRSM סניף כפר סבא הוא אמר לי שהוא ינסה לראות עם יש להם את ה3080 ואם לא אז שבוע הבא כנראה יהיה

בWELL COM הוא אמר לי שיהיה להם את המארז באמצע דצמבר והוא ישריין לי אותו 

והמסך הזמנתי מIVORY ועוד כמה ימים יגיע

אין לי בעיה לחכות , העיקר שיגיע... 🙏

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Midrock

בתור מישהו עם מסך 27' אני אומר לך שזה לא נורא בכלל.

אבל אם אתה רוצה מסך 24 אינץ' ו144+ הרץ ברור שיש.

צדקת Midrock , המסך odyssey g5 הגיע היום, זה מצוין ומדהים , אני בהלם כמה שהמשחקים והסרטים נראים יפה עם המסך הזה, איזה שינוי זה מהu2412m , לבינתיים עד שיגיע ה3080 חיברתי אותו

עם הGTX 1070 , אני בינתיים משחק משחקים שכבר שיחקתי פעם , אני מחכה ל3080 בשביל לשחק בחדשים עם ray tracing 

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך נשאר לחנות הזאת מלאי של 3080.
מאחל לך שבאמת תקבל אותו.
וממליץ לך לא לשלם שום דבר אם זה לא מסירה מיידית של מוצר במלאי.
מנסיון שלי להשיג את הכרטיסים האלה, הרבה חנויות מפרסמות באתר שלהם ואז אתה מגלה שאתה צריך לשלם משהו (חלק רוצים תשלום מלא, חלק של אחוז מסויים) רק כדי להכנס לרשימת המתנה. אל תתנו יד לדבר הזה.
מי שרוצה להרשם להמתנה זה צריך להיות בלי שום התחייבות. (תסמכו עליהם שהם לא ישארו ביד עם הכרטיסים האלו. מישהו יקנה אותם בוודאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

מעניין איך נשאר לחנות הזאת מלאי של 3080.
מאחל לך שבאמת תקבל אותו.
וממליץ לך לא לשלם שום דבר אם זה לא מסירה מיידית של מוצר במלאי.
מנסיון שלי להשיג את הכרטיסים האלה, הרבה חנויות מפרסמות באתר שלהם ואז אתה מגלה שאתה צריך לשלם משהו (חלק רוצים תשלום מלא, חלק של אחוז מסויים) רק כדי להכנס לרשימת המתנה. אל תתנו יד לדבר הזה.
מי שרוצה להרשם להמתנה זה צריך להיות בלי שום התחייבות. (תסמכו עליהם שהם לא ישארו ביד עם הכרטיסים האלו. מישהו יקנה אותם בוודאות)

מסתמן שלRSM (איפה שפותח השרשור קונה) יש מלאי, לא יודע לגבי 3080 אבל אני הזמנתי מהם 3060 שכנראה מצב המלאי שלו טוב יותר. שום משחקים בקקי כמובן, יש להם את הכרטיס במלאי והוא כבר יצא אליי.

חיפשתי לא מעט ולא שמעתי על חנויות שעושות דברים כאלה, זה ממש מגעיל אם זה נכון.

אני לא ממש מכיר את החנות אישית למרות שהיא כן חנות מוכרת, הזמנתי מהם למעבד לפני שנה וזהו, מקווה לטוב. צריך להגיד שהם בערך החנות היחידה שאפשר לתפוס בקלות כרגע ואשכרה ניתן ליצור איתם קשר. TMS, סטארט וכו' - מהפייסבוק שלהם מתרשם שאנשים רודפים אחריהם במשך ימים ושבועות עד שמקבלים מענה, ומנסיון הם פשוט לא עונים בטלפון או בווצאפ או בשום דרך התקשרות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש התעסקות בקקי אלא יותר ניצול של המצב.
יש דרישה מטורפת לכרטיסים האלה, כולם רוצים אותם, קונים כל מה שזז בכל מחיר, אז החנויות גם מעלות מחיר בצורה הזויה וגם מכניסים תנאים לא שפויים כמו תשלום כדי להכנס לרשימת המתנה, או כרטיס מסדרה 3000 רק ברכישת מחשב חדש (כשבשאר החלקים הם יותר יקרים משאר החנויות בהרבה אז גם פה זה רווח נוסף)...

בקשר לשירות לקוחות, לצערי הם למדו שיטה ורוכבים על גל הקורונה. אין נציגים בטלפון ו"עונים" רק בוואצאפ.
שלח הודעה עכשיו, קבל מענה ב2021. זה לא רק במחשבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע התקשרתי לRSM סניף כפר סבא והם אמרו לי יש להם במלאי 3080 של ZOTAC

יש להם שני דגמים של , אחד יותר זול מהשני 

Zotac 3080 Trinity OC 10G 

ZOTAC 3080 AMP Holo 10G

אז הזמנתי את הזול שזה זה 

Zotac 3080 Trinity OC 10G 

אחרי כמה ימים שלחו לי מייל ואמרו שאין אותו במלאי , אז התקשרתי והוא אמר לי שיש במלאי את היקר יותר 

אז ביטלתי את ההזמנה וקניתי את היקר יותר 

20201210_152102.thumb.jpg.9067fb6419b27b58df7e5c511bc18633.jpg

הגיע תוך 4 ימים , אז למי שרוצה את ה3080 שיתקשר לברר אם עדיין יש להם במלאי 

נערך על-ידי I21I21
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? מביאים ומוכרים אותו ב30% יותר מהשאר ולמה לעזאזל שמישהו ישלם 30% על אותם ביצועים בדיוק.
אני ממש לא מבין את האנשים שקונים את הדגמים האלו, פשוט לזרוק כסף לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

רק אותי מרגיז שבארץ לא מביאים בכלל מותגים נורמלים כמו אסוס, EVGA, XFX...?
מביאים את הזבל הכי זול (זוטק, MSI, גיגהבייט) וגובים עליהם את המחיר הכי גבוה.

מתי בפעם האחרונה הסתכלת על ביקורות של כרטיסים? 

לכל החברות יש דגמים טובים וגרועים. סמוך על שם המותג, זו דרך מצוינת לקבל דגם נוראי שרוכב רק על השם. לאסוס היו כאלה (5700XT), לXFX שאני בכלל לא זוכר מתי בפעם האחרונה נחשבה למותג נורמלי היו כאלה (5700XT). 

EVGA עם מוניטין די נקי אבל נמכרת בארץ בKSP בפרמיה מגוחכת שלא שווה את המחיר. המוניטין שלה חזק בחו"ל בעיקר בעקבות שירות לקוחות מצוין מה שכמובן לא רלוונטי עבורינו.

MSI וגיגהבייט זה חברות ענק, אין לי מושג מאיפה הבאת שזה זבל זול. גיגהבייט בכלל לוקחת מעט מאוד סיכונים עם הכרטיסים שלה ובדרך כלל מציעה את התמורה הכי טובה למחיר כי הם תמיד לכל הפחות טובים. לMSI בדרך כלל הכרטיסים הכי שקטים בשוק.

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

על מה אתה מדבר? מביאים אסוס ומוכרים אותו ב30% יותר מהשאר ולמה לעזאזל שמישהו ישלם 30% על אותם ביצועים בדיוק.
אני ממש לא מבין את האנשים שקונים את הדגמים האלו, פשוט לזרוק כסף לפח.

צודק כי 4500 שקל על זוטאק או או גיגהבייט זה הגיוני...

ציטוט של ch33

מתי בפעם האחרונה הסתכלת על ביקורות של כרטיסים? 

לכל החברות יש דגמים טובים וגרועים. סמוך על שם המותג, זו דרך מצוינת לקבל דגם נוראי שרוכב רק על השם. לאסוס היו כאלה (5700XT), לXFX שאני בכלל לא זוכר מתי בפעם האחרונה נחשבה למותג נורמלי היו כאלה (5700XT). 

EVGA עם מוניטין די נקי אבל נמכרת בארץ בKSP בפרמיה מגוחכת שלא שווה את המחיר. המוניטין שלה חזק בחו"ל בעיקר בעקבות שירות לקוחות מצוין מה שכמובן לא רלוונטי עבורינו.

MSI וגיגהבייט זה חברות ענק, אין לי מושג מאיפה הבאת שזה זבל זול. גיגהבייט בכלל לוקחת מעט מאוד סיכונים עם הכרטיסים שלה ובדרך כלל מציעה את התמורה הכי טובה למחיר כי הם תמיד לכל הפחות טובים. לMSI בדרך כלל הכרטיסים הכי שקטים בשוק.

מה הקשר לגודל החברות? גם אלי אקספרס היא חברה ששוה עשרות מליארדים. זה אומר שהיא מוכרת דברים איכותיים? 90% שם זה "זבל סיני".

לאסוס וEVGA יש כרטיסים מעולים (נווידיה).

לXFX, ספייר, פאוורקולור יש גם כרטיסים מעולים (AMD)

אבל בארץ מעדיפים לייבא זבל ולגבות עליו מחיר פרימיום.

הבודדות שמייבאות מותגים טובים גובות עליהם פרימיום על פרימיום וככה יוצא שכרטיס של מגיע ל5000 שקל בזמן שבחול הוא עולה MSRP (או שאולי MSRP פלוס 40-50 דולר) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאסוס גם יש כרטיסים זבל ואם תסתכל בביקורות תראה שעבור איזה כרטיס מסך נתון ייתכן שהדגם של MSI וגיגהבייט מנצחים אותם ואת בכל פרמטר, אז אני לא מבין על סמך מה הם זבל בדיוק. 

הבאתי לך כבר דוגמא לכרטיס מזעזע של XFX שסבל מבעיות קשות של בקרת איכות. כרטיס ש"זבל" היא מילה מצוינת לתאר אותו. לאסוס במשך שנים היו כרטיסים זבל תחת המיתוג של TUF, גם וגם אנווידיה. לרוב החברות יש מוצרים גרועים וטובים, זה הזוי בעיניי לראות בפורום כזה הכללה גורפת כזאת כי אם כך אז לשם מה התכנסנו כאן בכלל, תקנה מוצרים רק לפי שם המותג וזהו. זה גם בכלל חדש לי שיש סטיגמה שגיגהבייט וMSI זה זבל זול, מילא זוטאק שזו חברה קטנה ודי לא מוכרת אבל את זה בחיים לא שמעתי אז מעניין אותי מה הסימוכין לזה בדיוק.

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...