רוצה לקנות כונן SSD חדש. מהו הנפח הרצוי ואיזו חברה טובה יותר: KINGSTON או TRANSCEND? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות כונן SSD חדש. מהו הנפח הרצוי ואיזו חברה טובה יותר: KINGSTON או TRANSCEND?

idanor38
 Share

Recommended Posts

אני רוצה לקנות כונן חדש וחשבתי על 240 או 480 ג'יגה. אין לי מושג איזה מותג טוב בSSD (אני בזכרונות מכיר את TRANSCEND או קינגסטון אבל מבחינת כוננים אין לי מושג איזה מותג טוב יותר).. מעבר לכך אני מתכוון להחליף את המחשב  בן ה9 שנים אחרי התקופה הזו כך שאעביר את כונן הSSD ישירות למחשב החדש. 

השימושים שלי במחשב: עבודה משרדית ומשחקים פעם ב:.... כמובן שאני רוצה לקנות כונן עם גדול כי אני מוריד המון וייתכן והשימושים ישתנו בהמשך.... 

אשמח לקבל עזרה ממכם :) 

יום טוב שיהיה לכם :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

תקנה את הכי זול שאתה מוצא, ההפרשים זניחים ל99% מהשימושים.

העניין הוא שאני מחפש חברה אמינה ושהכונן יהיה מהיר... אני מכיר את WD אבל מכיוון שיש להם המון סדרות הלכתי לאיבוד מה גם שתקציבי מוגבל מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול גם נפח גדול, גם מהיר וגם במחיר נמוך.

יש את הסמסונג evo 970 בגודל 500 גיג'ה שהוא יחסית מהיר ב-70 דולר כולל משלוח מאמזון.

לפי מה שרשמו לי חברה כאן בפורום המהירות שלו פחות תורגש בשימושיים מהירים כך שאם תרד במהירות תוכל למצוא בנפחים גדולים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

אתה לא יכול גם נפח גדול, גם מהיר וגם במחיר נמוך.

יש את הסמסונג evo 970 בגודל 500 גיג'ה שהוא יחסית מהיר ב-70 דולר כולל משלוח מאמזון.

לפי מה שרשמו לי חברה כאן בפורום המהירות שלו פחות תורגש בשימושיים מהירים כך שאם תרד במהירות תוכל למצוא בנפחים גדולים יותר

מצאתי את הEVO860 בנפח של 512 ג'יגה במחיר משתלם בKSP אבל בשביל להזמין אצטרך לחכות מלא זמן (עד 16 יום מיום ההזמנה ואין משלוח מהיר....)... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של idanor38

מצאתי את הEVO860 בנפח של 512 ג'יגה במחיר משתלם בKSP אבל בשביל להזמין אצטרך לחכות מלא זמן (עד 16 יום מיום ההזמנה ואין משלוח מהיר....)... 

ההוא שעולה 269?

אני לא בטוח עד כמה זה משתלם. ה-970 עלה לי באזור 240 אם אני זוכר נכון והוא מהיר פי 5 מה-860

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

ההוא שעולה 269?

אני לא בטוח עד כמה זה משתלם. ה-970 עלה לי באזור 240 אם אני זוכר נכון והוא מהיר פי 5 מה-860

אני מניח שכן ... הEVO 970 לא מתאים ללוח האם שיש לי כי אין לי התקן M.2 על הלוח אם (ZX68 של ג'יגהבייט...)...

נערך על-ידי idanor38
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...