Radeon RX 550 משחקים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon RX 550 משחקים

iveco
 Share

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סליחה שאני שואל שוב ... מה זה מפענח וידאו ? , בשביל אינטרנט , סרטים שירים מולטימדיה צריך 4 סוגי כרטיסים עם 2 גיגה זיכרון ? למה עשו כל כך הרבה סוגי כרטיסים ? 210/710/730/1030  זה סתם כדי למכור ? בגלישה באינטרנט יש הבדל בין GT 210 ל GT 1030 ? , ושוב אם אני אקח את ה RX 550 ואשים אותו על הגדרות נמוכות אני יוכל לשחק ב MAFIA החדש ? כי ב HD5770 ו GTS450 על LOW המשחק לא זז ממש פריזים , אם אני יוכל לשחק עם ה RX550 על LOW והמשחק יעבוד סבבה אז שווה לקנות ,  שהמשחק עולה אני מקבל הודעה "יש חוסר בזיכרון GPU " ב יש לי 1 גי'גה זיכרון וב יש לי 512 מגה זיכרון יכול להיות שהפריזים בגלל חוסר בזיכרון ? ולא קשור לליבה ? כי בשאר המשחקים ב בהגדרות LOW יש מדי פעם פריזים אבל זה עובד סבבה

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

מה זה מפענח ?

https://he.wikipedia.org/wiki/קידוד_וידאו

יש כל מני שיטות דחיסת מידע לסירטונים. במטרה לכווץ את הנפח שלהם על כונן האיחסון

ציטוט של iveco

אם אני אקח את ה 550 ואשים אותו על הגדרות נמוכות אני יוכל לשחק ב MAFIA החדש ?

לא זה לא כרטיס למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה פרמים לשניה עושה ה RX550 ? סביב ה 40 ? , בדקתי באינטרנט ה I3 3220 יוריד את הביצועים של הכרטיס מסך ב 50-60 אחוז ! אני אקבל בין 25-40 פרמים במקום 70 אני חושב שלא תהיה ברירה לקנות מעבד חדש I3 10100F 

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...