לא נחים לרגע: קיצוץ נוסף עבור כונני SSD של סמסונג, עכשיו באמאזון - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נחים לרגע: קיצוץ נוסף עבור כונני SSD של סמסונג, עכשיו באמאזון

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

זה בהחלט נראה כמו משהו שעשוי לקרות בקרוב לדגם בנפח של 500GB, אך בהתחשב במחיר העכשווי של ה-970 EVO הסטנדרטי שנמוך משמעותית אני לא משוכנע שהפרשי הביצועים ביניהם שווים את זה - במילים אחרות, הדגם הסטנדרטי במחיר של 60 דולר נראה כמו עסקה טובה יותר מדגם ה-Plus ב-75 דולר (ללא מע"מ). כמובן שכל אחד מוזמן לעשות את ההחלטות והבחירות שלו :)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yonatan.mendelson

זה בהחלט נראה כמו משהו שעשוי לקרות בקרוב לדגם בנפח של 500GB, אך בהתחשב במחיר העכשווי של ה-970 EVO הסטנדרטי שנמוך משמעותית אני לא משוכנע שהפרשי הביצועים ביניהם שווים את זה - במילים אחרות, הדגם הסטנדרטי במחיר של 60 דולר נראה כמו עסקה טובה יותר מדגם ה-Plus ב-75 דולר (ללא מע"מ). כמובן שכל אחד מוזמן לעשות את ההחלטות והבחירות שלו :)

אני מוכן לשלם את ההפרש.

נראה שהפלוס עולה כרגע 76 דולר.

יש איזה שם. איך זה הולך מבחינת המכס? אם נותנים מן קופון בנפרד שיוריד לפחות מ-75$ זה תופס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. גם אם יהיה קופון בעל ערך גבוה יותר שמוריד את המחיר הסופי מתחת ל-75 דולר עדיין תגבה מע"מ מראש (האם יתכן החזר של הסכום בדיעבד? אולי - אבל כנראה שלא כדאי לבנות על זה מראש). במילים אחרות, תחזיק אצבעות לזה שמחיר המבצע עצמו ירד ב-5 דולר נוספים במסגרת הבלאק פריידי או הסייבר מאנדיי, עם או בלי קופון להנחה נוספת כבונוס.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...