מחשב גיימינג עד 8,000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג עד 8,000

Azam
 Share

Recommended Posts

פירסמתי את זה לפני חודשיים - שלושה בערך, אמרו שעדיף לחכות קצת לאחרי ההשקות של , אז הנה אני.

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? - 8,000, מוכן לגלוש טיפה אם זה מאוד משמעותי

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? - בעיקר גיימינג 1440P 144hz או 60hz. משדרג בין היתר בשביל CP77

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? - לא צריך ציוד היקפי בכלל

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) - בעיקרון אני מסודר באחסון. אין לי , אבל הבנתי שאין הבדל משמעותי לעומת SSDים רגילים מבחינת השימוש שלי.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? - דיי חשוב

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? - אין משהו מיוחד לקחת בחשבון

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? - הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. - אני נוטה לרכוש מ-TMS בגלל ניסיון עבר, אבל זה לא חקוק בסלע. גר באיזור מזרח תל אביב ויחסית נייד

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? - עקרונית מהרגע שאני אמצא מלאי זמין לכרטיס מסך מהדור החדש, הבנתי שצפויה לי רשימת המתנה אלא אם אני אצליח להזמין מחו"ל.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? - לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? - לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אשמח אם ינתן דגש לקירור (אם זה אפשרי במסגרת התקציב). המחשב הנוכחי שלי נוטה להיות יחסית רועש גם במאמץ שאמור להיות דיי מינימאלי, אז אשמח שכן יהיה דגש על ושקט.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד: 1435 ₪ - * חדש * - AMD Six Core Ryzen 5 5600X Up To 4.6Ghz BOX
קירור אוויר למעבד: 109 ₪ - * חדש * - CoolerMaster Hyper 212 SPECTRUM RGB
לוח אם: 716 ₪ - TUF GAMING -PLUS
זכרון: 339 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) XPG 3600Mhz CL18 GAMMIX D30 BLACK
כרטיס מסך: 3690 ₪ - * חדש בקניית מחשב * - ZOTAC RTX3080 10GB Up To 1725Mhz TRINITY OC
ספק כוח: 399 ₪ - G750H 750W GOLD MODULAR 3 YEAR
מארז: 362 ₪ - NX800

מחיר סופי: למזומן / העברה בנקאית: 7050 ₪ 

המפרט מstartpc כי הם מוכרים את הכרטיסים מהדור החדש במחיר משמעותית יותר הגון(אם אתה מוצא בחול לך על זה, אני כבר חודשיים מנסה להזמין ולא מצליח :\).

מבחינת - המארז מגיע עם כמות מאד משמעותית של זרימת אוויר ונראה לי שגם בלי להשקיע יותר מדי בקירור למעבד לא תשמע יותר מדי רעש, אבל במידה ותרצה אתה יכול כמובן להשקיע קצת יותר בקירור למעבד.
אם תרצה אתה יכול גם לשדרג את המעבד ל8 ליבות, אבל זו קפיצה מאד משמעותית במחיר ולא בטוח שתוכל להרגיש בהבדל, אבל החלטה שלך בסופו של דבר.
אין פה איחסון, אבל אתה יכול להוסיף מאמזון בBF במידה ותרצה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...