RX 5700XT ב1400~ ש"ח בKSP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RX 5700XT ב1400~ ש"ח בKSP

Moon-Mage
 Share

Recommended Posts

יש מבצעי BF על כרטיסי מסך של ספיר וב1400 ש"ח אין ל5700XT ממש תחרות, אז במידה ומישהו מחפש כרטיס מיד ריינ' ואין לו רצון לחכות ל3060 או 6700\600 זו עסקה טובה מאד.
https://ksp.co.il/index.php?uin=108703&select=.48.&txt_search=rx 5700

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shlomishlomi

בעצם קנית RX480 /RX580 באותו מחיר שהוא עולה כבר 4 שנים (אם לא יותר).

הוא מעט מעל ה1650 סופר. אני לא מכיר את הכרטיסים של אז אין לי מושג איך הוא. אני מקווה שהוא יגיע מקיי אס פי מהר... ואגב RX580 עולה יותר מ1500 (אני מדבר על כרטיס מחברה מוכרת ולא סתם חברה)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אותם ביצועים.

הנה סקירה שלו:

https://www.techpowerup.com/review/sapphire-radeon-rx-5500-xt-pulse-4-gb/28.html

מה המפרט של המחשב שלך ?

מעבד: i3 2100 3.1ghz

לוח אם : zx68 gigabyte

זיכרון: 4 ג'יגה ראם DDR3

כרטיס מסך: HD6870OC gigabyte

ספק: 520W seasonic bronze moudolar. 

מסך: w2486l 1920*1080

מערכת הפעלה: 10 פרו 64 ביט (רץ טוב מאוד למרות ה64 ביט להפתעתי!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

כן, אבל זה בגלל התמחור ההזוי שיש בשוק בכל השנה האחרונה.

נקודתית, זהו מבצע טוב.

בשביל כרטיס מסך שיצא ב2019 זה מחיר מצוין. 680 ש"ח זה מחיר נהדר לכרטיס בסדר גודל כזה ועוד עם שני מאווררים והמערכת קירור מהטובות שיש (אם כי מערכת הקירור של ג'יגה בייט וMSI טובה יותר. אני אוהב את החברות האלו והיום לי כרטיסים שלהם! חבל שלא היה עליהם אלא רק על הספיר.....). לכרטיס חדש זה מחיר מפתה...

נערך על-ידי idanor38
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של idanor38

בשביל כרטיס מסך שיצא ב2019 זה מחיר מצוין. 680 ש"ח זה מחיר נהדר לכרטיס בסדר גודל כזה ועוד עם שני מאווררים והמערכת קירור מהטובות שיש (אם כי מערכת הקירור של ג'יגה בייט וMSI טובה יותר. אני אוהב את החברות האלו והיום לי כרטיסים שלהם! חבל שלא היה עליהם מבצע אלא רק על הספיר.....). לכרטיס חדש זה מחיר מפתה...

מסכים. התלבטתי בינו לבין ה 5600 XT והחלטתי לפנק את עצמי (אני לא משקיע בחומרה יקרה וחדשה), בגלל ש KSP באמת "שיחקו אותה" עם המחירים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

מערכת דיי ישנה.

הייתי מחפש ביד 2 שילוש חדש.

מאמין שעכשיו ביגלל יציאת הדורות החדשים יהיו כמה דילים נחמדים.

אפשר להזמין מעבדי 6 ליבות מדורות ה \ ZEN+ די בגרושים מעלי אקספרס. וגם . ולהשלים בלוח חדש.
שוק היד השניה בארץ מעצבן במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

מערכת דיי ישנה.

הייתי מחפש ביד 2 שילוש חדש.

מאמין שעכשיו ביגלל יציאת הדורות החדשים יהיו כמה דילים נחמדים.

אני בקבוצת סיכון אז אין מצב שאסכן את עצמי. גם ככה אני מתכנן להחליף את המחשב אחרי שאמצא עבודה אחרי התקופה הלא נעימה הזו. נאלצתי להתפשר כרגע על כרטיס מסך אבל בהמשך אשתדרג לכרטיס מסך יותר טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

מסכים. התלבטתי בינו לבין ה 5600 XT והחלטתי לפנק את עצמי (אני לא משקיע בחומרה יקרה וחדשה), בגלל ש KSP באמת "שיחקו אותה" עם המחירים האלו.

מסכים. למרות שהשימושים שלי הם בעיקר לעבודות משרדיות וסרטים אבל מדי פעם יוצא לי לשחק וגם זה משחקי מירוצים כמו ניד פור ספיד ומשחקימירוצים קלאסיים (אני לא גיימר ואין לי זמן כמעט לשחק אל אם אני כבר משחק אז שזה יהיה כמו שצריך). מה שהכי הפתיע אותי בבנצ'מארקים זה שיש הבדל מינורי בלבד בין הגרסאות השונות אבל זה במבחנים סינטטיים בלבד. מה גם שהטכונולוגיות של חברות אחרות כמו ג'יגה בייט וMSI  מתקדמות יותר ומנצלות בצורה מקסימלית ,את ביצועי הכרטיס. מכיוון שתקציבי מוגבל מאוד לא הייתה לי ברירה (האמת שאני קצת  מבואב וייתכן והכרטיס מסך ישאר בתור כרטיס מסך חלופי ואשדרג לכרטיס מסך יותר חזק בהמשך...).  

אני חדש בכל העניין של כרטיסי המסך של ספיר (פעם ראשונה שיהיה לי כרטיס מסך מסין. ספיר מוצאה מהונג קונג וזה די ברור למה מחיר הכרטיס זול. ) אני מקווה שהוא לא יאכזב אותי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...