נייד לפנסיונר עד 3500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לפנסיונר עד 3500 ש"ח

avirz
 Share

Recommended Posts

שלום רב,

מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

3500 ש"ח - אולי עם חריגה של 100-200 ש"ח.

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

זום, גלישה, בסיסי, נטפליקס, וזהו.

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

עדיפות למשקל קל, איכות בנייה / גימור.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

כולל 10, לא כולל אופיס

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

לא משנה

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

ראיתי את ה- Asus Zenbook 14 UM431DA-AM007T - צבע כחול (מק"ט KSP 116838) במחיר של 3,136 ש"ח כולל Win 10 Home. אמנם מעבד מדור קודם אבל הזכרון (ובוודאי גודל SSD) מספיקים בהחלט לצרכים. מעולם לא היה ברשותי נייד ואני בעיקר מעוניין בפידבק על איכות הגימור / מסך / מקלדת (האם זה מחשב ultra slim כמו החדשים?), וכדאיות המחיר מול אלטרנטיבות (בהנחה שאני מוכן למתפשר על דור המעבד וגודל SSD). 

עצות ואלטרנטיבות יתקבלו בברכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מחכה לBF ומחפש דגם עם מסך מגע ואפשרות לעבוד כמו טאבלט(2 ב1) לנוחות שימוש.
במידה ורוצים לקנות עכשיו הייתי עדיין מנסה להשיג משהו עם מסך מגע שיהיה יותר אינטואטיבי לשימוש כמו זה 
https://ksp.co.il/?uin=106895&select=.268..271..596.&txt_search=

חשבתי שאפשר להוסיף לדגם הזה , אבל אני רואה דעות חלוקות בינתיים אז אני לא ממליץ עליו אלא אם ניתן להוסיף .

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שבינתיים פספסתי את המחיר הזה (Asus Zenbook 14 UM431DA-AM007T - צבע כחול -מק"ט KSP 116838 - במחיר של 3,136 ש"ח כולל Win 10 Home) ואזל מהמלאי. אני מוותר על מסך מגע ודבק בנייד קל ובנייה איכותית. כמו כן לא רוצה לרדת ל-4G (רק עם 8G ומעלה).

מישהו להגיד משהו על איכות הבנייה של סדרת Asus Zenbook 14 (גם דגמי 2019)? מיזשהו מזהה שווה נוסף על המחשב הזה?

מישהו מזהה מודל של יצרן אחר במחיר המטרה שעונה לדרישות? למשל סדרת Lenovo X1 עונה בהחלט מבחינת איכות בנייה אבל יקרה הרבה יותר. יש ל- סדרה באיכות דומה לזו של Zenbook 14 שאוכל לעקוב אחרי המחירים שלה ב-BF?

נערך על-ידי avirz
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...